Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak to delikatnie powiedzieć ?

26 cze 2009 - 18:47:35

Nie masz innych problemów? przeciez to jest śmieszne

jak to delikatnie powiedzieć ?

26 cze 2009 - 18:47:55

Cytat
DiabelRogaty
Cytat
paulaa_2008
Ja już jestem za stara na takie coś, a chciałam sobie trochę na forum popisać, a tu same teksty jak z Bravo Girl.
Wchodź na ploteczki ("POPLOTKUJMY";), tam rozmawiamy o wszystkim i o niczym :D

Dzięki;)

jak to delikatnie powiedzieć ?

26 cze 2009 - 18:50:22

Tak tak powiedz wprost "jesteś fajny i przystojny, ale nie podobasz mi sie. Dałeś mi porwany breloczek i jedną gumę. Poza tym zniszczyłeś mi przyczepkę do telefonu. Nie chce cię znać" :)

jak to delikatnie powiedzieć ?

26 cze 2009 - 18:53:41

Cytat
paulaa_2008
Ja już jestem za stara na takie coś, a chciałam sobie trochę na forum popisać, a tu same teksty jak z Bravo Girl.

to załóż jakiś "starczy" wątek bo ja też już nie mam nastu lat.......nie przeszkadza mi, że dziewczyna pisze cos takiego...w różnym wieku są tu dziewczyny prawda? przypominają mi się czasy kiedy miałam przed 20 -stką a tu już parę latek dalej...heh....

jak to delikatnie powiedzieć ?

26 cze 2009 - 18:54:56

Cytat
bejbi19
Tak tak powiedz wprost "jesteś fajny i przystojny, ale nie podobasz mi sie. Dałeś mi porwany breloczek i jedną gumę. Poza tym zniszczyłeś mi przyczepkę do telefonu. Nie chce cię znać" :)
Aż mało wody nie wyplułam...:D

jak to delikatnie powiedzieć ?

26 cze 2009 - 18:57:29

Eee tam, smiejecie się z biednej dziewczyny :P

jak to delikatnie powiedzieć ?

26 cze 2009 - 19:27:39

W sumie jesteśmy okrutne...byłoby wam miło gdyby facet dał wam używany breloczek, jedną gumę a na dodatek porwał zaczepkę do telefonu!!?? :D

niezweryfikowana
Posty: 926
Ostrzeżenia: 1/5

jak to delikatnie powiedzieć ?

27 cze 2009 - 02:14:55

Cytat
bejbi19
byłoby wam miło gdyby facet dał wam używany breloczek, jedną gumę a na dodatek porwał zaczepkę do telefonu!!?? :D

ja bym się na amen obraziła!!!
to założycielki wątku - przemyśl wszystko - bo przez breloczek i gumę wasza paczka może się rozpaść.
a tak serio - powiedz mu wprost, najnormalniej w świecie. chyba końca świata przez to nie będzie... =='

jak to delikatnie powiedzieć ?

27 cze 2009 - 02:35:10

Cytat
godzinaczwarta
Zniszczył połowę serduszka? Rety, to straszne!!! ;)
No kurcze, wyjęłaś mi to spod klawiatury:D
Ale obgryziony breloczek to przegięcie! Co za cham! Ale można to jeszcze uratować- daj mu obślinioną gumę (pamiętaj-tylko jedną! ) i będziecie kwita. Może zrozumie swój błąd, przeprosi, a potem pójdziecie trzymając się za ręce, w stronę księżyca w nowiu. Trzymam kciuki. Nie poddawaj sie!

jak to delikatnie powiedzieć ?

27 cze 2009 - 07:55:07

Cytat
bejbi19
Tak tak powiedz wprost "jesteś fajny i przystojny, ale nie podobasz mi sie. Dałeś mi porwany breloczek i jedną gumę. Poza tym zniszczyłeś mi przyczepkę do telefonu. Nie chce cię znać" :)

Popieram! ;D




<rotfl>

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szkolenie.