Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

studniówka

26 lip 2009 - 18:14:30

PS. moge sprzedac suknie balowa ;d r. s/m

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

studniówka

26 lip 2009 - 18:15:22

Cytat
papajaa
a wiecie co ja zrobiłam?
Poszłam z najlepszą przyjaciółką, i bawiiiiłam się swietnie:)
Studniówka to fajna impreza, warto isc:)

moja kolezanka to samo zrobila i rowniez bawila sie swietnie :)

studniówka

26 lip 2009 - 18:15:49

Ja swoja studniowke wspominam bardzo dobrze;) świetnie się bawiłam...poszłam z kolega:) także można zabrac znajomego jak najbardziej...miałam kilka koleżanek które byly same...faceci też;) także spokojnie można iśc solo...a pozniej i tak wszyscy bawią się razem i nie jest ważne to czy sie jest z kimś czy nie;) tak przynajmniej bylo u mnie;)

Wspomnienia mam rewelacyjne;) dlatego polecam! Jest pozniej co wspominac;)

studniówka

26 lip 2009 - 18:17:08

ja na studniówke nie poszłam tez z kumplem miałam isc ale 3 miesiace przed powiedział ze idzie z jakas tam dziewczyna a tez sie zastanawiałam czy isc sama bo u mnie w szkole jak idzie sie samej płaci sie180 zł a jak idzie para to 250 zł

studniówka

26 lip 2009 - 22:08:56

ja zaluje ze zaprosilam kolege;// okazal sie takim cymbalem ze hej;//
i tak bawila sie ze znajomymi i bylo super....
szkoda ze wczensiej nie pomyslam o najlepszej psiapsiolce... ehhh trudno;]

studniówka

26 lip 2009 - 22:11:30

w zyciu bym sama nie poszla:) no popros jakiegos kolege jak chlopaka nie masz i udanej zabawy! :)

studniówka

27 lip 2009 - 12:04:42

Wiem, że na 100dniówkę pójdę ;] sama czy z kimś, ale już teraz na 100% wiem, że takiej imprezy nie opuszczę, choćbym, miała całą noc przesiedzieć za stołem, ale pójdę tam, bo 100dniówka jest jedna w życiu ;]

Jak już mówiłam jest nawet osobą z którą chciałabym pójść tylko nie wiem jak mam to zrobić ;] wiem że jets jeszcze sporo czasu i nie mam zamiaru już zapraszać tego kolegi ale jakoś mogłabym mu napomknąć że z chęcią poszłabym z nim :d nie mam tylko pomysłu jak to zrobić...może macie jakieś sprawdzone sposoby? ;>

MoniczQ, dzięki za podsunięcie pomysłu, ale to nie ten typ. On nie pójdzie tam sam ;/ jestem pewna, że będzie kolejka chętnych dziewczyn :D

studniówka

27 lip 2009 - 12:08:13

oczywiscie idz, bierz jakiegos zaufanego kolege, ktory sie nie uchleje i nie narobi Ci wstyydu bedzie umial tanczzyc i dobrze sie bawic:] ze swojej studniowki nie reygnuj!:p ja bede teraz w 3lo i tez mam studniowke przed soba, nie mam partnera, ale olac, wezme dobrego kolege i bede sie bawic z klasa jak najlepiej moge, aby pamietac cos ze szkoly!:D

studniówka

27 lip 2009 - 12:23:11

koniecznie! coś takiego zdarza się tylko raz w życiu! idź, jak nie, to potem będziesz tylko żałować, jeśli masz fajną, zgraną klasę, to myślę, że nawet sama będziesz się dobrze bawić
jednak zawsze istnieje ryzyko, że nawet w takiej klasie pary będą się bawić głównie same ze sobą i wtedy może ci być trochę przykro lub nudno
więc ja bym jednak postarała się znaleźć jakiegoś towarzysza, nawet jeśli kolega nie jest jakiś super, zawsze będziesz miała parę:)
a swoją drogą, pomysł z koleżanką jest również fajny
ja co prawda miałam partnera, ale genialnie wspominam szaleństwa na parkiecie z moja przyjaciółka(która była z mojej klasy)

sumując, czy sama, czy z kimś, IDŹ NA STUDNIÓWKĘ!!!

studniówka

27 lip 2009 - 12:53:23

Ja rowniez bylam z moim przyjacielem,i bawilam sie poprostu swietnie:) nigdy bym nie przpuscila tej imprezy, jedna jedyna w zyciu ktora sie pamieta do konca:) takze nawet jezeli sie okaze ze pojdziesz sama,idz i sie nie przejmuj niczym zobaczysz ze wiele osob bedzie bez pary;)
a jak podoba Ci sie jakis chlopak z ktorym chcesz isc to poprostu napoknij mu ze milo by bylo jakby z Toba poszedl;)

jesli chodzi o oplaty za studniowke,to ja pokrywalalm koszty chociaz chcial mi oddac poeniadze... ale to inczej wyglada jak samam placisz.
ja poprostu poszlam do niego i powiedzialam mu ze starsznie milo by bylo jakby ze mna poszedl dodalam rowniez ze bez zobowiazan ze to ze idzie ze mna nie znaczy ze musi mnie zaparaszac:) noi bawila sie poprostu super,najlepiej wspominam studniowke ze wszytskich imprez jakie mialam:) a moj przyjacie zachowal sie jak dżentelmen, nic nawet nie wypil zeby tylko mnie pilnowac i odstawic bezpiecznie do domku:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-27 12:54 przez Aneska.

studniówka

29 lip 2009 - 23:07:09

jezeli inne kolezanki tez ida same to idz sama;) moja przyjaciolka poszla samai wybawila sie za wszystkie czasy, nie musiala sie nikim przejmowac

studniówka

29 lip 2009 - 23:10:32

U mnie z klasy kumpela też miała podobny problem i w końcu poszła na studniówkę z kumplem z klasy, który też nie miał pary i wszyscy się świetnie bawiliśmy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy mam zrobić pierwszy krok?