Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

prezent dla chłopaka - pomoooocy

22 maj 2012 - 18:20:09

Za jakieś trzy tygodnie będą 19. urodziny mojego chłopaka, a ja od jakiegoś czasu myślę i myślę nad prezentem i wymyslić nie mogę. Jesteśmy razem oficjalnie od trzech miesiący, zaczęlismy się spotykać około pół roku temu. Na takie okazje np. jak walentynki czy dzień kobiet zawsze dostawałam od niego jakiś upominek, np. srebrny łańcuszek z wisiorkiem i coś, co sam zrobił (ma takie własnie manualne uzdolnienia), np. takie coś z origami, co można przestawiać i za każdym razem pokazuje inny napis czy obrazek, generalnie zawsze było to coś trafionego + coś oryginalnego, co zrobił sam. Ja sama nic nie zrobię, bo wyglądałoby to jak przedszkolna cepelia :P. Na pewno odpadają wszystkie akcesoria do komutera (np. myślałam nad jakimiś fajnymi słuchawkami), bo jego rodzice prowadzą sklep komputerowy i to byłoby śmieszne : P oprócz tego interesuje się sportem, jeździ na desce, pływa. Na pewno też nie książka, chyba że coś wyjątkowego, sama nie wiem, co by zachęciło go do przeczytania po obejrzeniu okładki albo przeczytaniu tytułu, ale to musiałoby być naprawdę coś intrygującego : p pomocy ; p
Myślałam też o jakimś fajnym skórzanym porffelu, ale odpada, bo jak na złośc dostał taki ostatnio ; p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-22 18:23 przez Rybsheen.

prezent dla chłopaka - pomoooocy

22 maj 2012 - 18:27:31

miałam ten problem tyle że mój ma 24 ;p

I powiem Ci tak była opcja z perfumami (wczesniej podpytana przez kolegów o tą uwielbianą)

druga opcja wyjazd kupiony na gruponie jakiś 2 dniowy i ty skorzystasz i on:P

a trzecią opcją któą ja wybrałam było kupienie zegarka (Casio) i wygrawerowanie kilku miłych słów na nim:)


a co do sportu , może jakieś ochraniacze ew jakieś kąpielówki?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-23 10:58 przez CherryEffy.

prezent dla chłopaka - pomoooocy

22 maj 2012 - 18:31:18

No perfuma to zawsze jest plan awaryjny, w sumie on ma bardzo ładne i chyba od dłuższego czasu te same, ulubione, sama nie wiem, czy chciałabym, żeby pachniał inaczej ; p
Co do wyjazdu to hmm,dobry pomysł, ale moi rodzice mogą mieć jakieś ale, jestem od niego rok młodsza.
Zegarek też spoko, tylko nie wiem, czy nosiłby taki, bo wiem, że ma i ubrał go do tej pory tylko chyba raz, jak mu się komórka zepsuła ; p

prezent dla chłopaka - pomoooocy

22 maj 2012 - 18:31:37

Mój chłopak uwielbia markowe ciuchy typu nike, puma, reebok. Jak Twój coś takiego lubi to możesz mu kupić jakąś fajną koszulkę, albo spodenki.
Teraz np w Go Sporcie jest duży wybór.
No zależy co kto lubi ;)

prezent dla chłopaka - pomoooocy

22 maj 2012 - 18:33:36

ooo to jest dobry pomysł, ktoś jeszcze?

prezent dla chłopaka - pomoooocy

22 maj 2012 - 18:33:39

Cytat
CherryEffy


I powiem Ci tak była opcja z perfumą

Z PERFUMAMI!!!

Cytat
Rybsheen
No perfuma to zawsze jest plan awaryjny,

PERFUMY!!!

Może golarka?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-22 18:34 przez AgataBatycka.

prezent dla chłopaka - pomoooocy

22 maj 2012 - 18:36:03

No galrka też dobry pomysł, zawsze się rpzyda i w ogóle, ale tak sobie myślę, że fajnie byłoby dać mu coś takiego nietypowego, nie tak przyziemnego (wiem, męczę) ; p

prezent dla chłopaka - pomoooocy

22 maj 2012 - 18:37:36

Ciuchy na urodziny chłopaka? To chyba nie jest dobry pomysł.

prezent dla chłopaka - pomoooocy

22 maj 2012 - 18:41:12

z perfumą Padam

prezent dla chłopaka - pomoooocy

22 maj 2012 - 18:41:29

Cytat
CherryEffy
miałam ten problem tyle że mój ma 24 ;p

I powiem Ci tak była opcja z perfumą (wczesniej podpytana przez kolegów o tą uwielbianą)

druga opcja wyjazd kupiony na gruponie jakiś 2 dniowy i ty skorzystasz i on:P

a trzecią opcją któą ja wybrałam było kupienie zegarka (Casio) i wygrawerowanie kilku miłych słów na nim:)


a co do sportu , może jakieś ochraniacze ew jakieś kąpielówki?
Boże widzisz i nie grzmisz ;/ ile razy można tłumaczyć

prezent dla chłopaka - pomoooocy

22 maj 2012 - 18:43:30

Analfabeta z Ciebie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-22 18:43 przez zarrka.

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

prezent dla chłopaka - pomoooocy

22 maj 2012 - 18:45:03

Grę Diablo III podobno każdy facet się nią jara (o ile jest fanem gier komputerowych)

prezent dla chłopaka - pomoooocy

22 maj 2012 - 18:45:17

Cytat
zarrka
Analfabeta z Ciebie
Amen

prezent dla chłopaka - pomoooocy

22 maj 2012 - 18:45:50

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-25 23:40 przez panklika.

zweryfikowana
Posty: 209
Ostrzeżenia: 4/5

prezent dla chłopaka - pomoooocy

22 maj 2012 - 18:47:06

skoro jesteście trzy miesiące razem to wybierz coś "neutralnego" jakieś perfumy , oryginalna koszulka itp :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozstanie ;(