Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyjechalam na wakacje bardzo daleko od swojego chlopaka pierwszy raz sie ozstajemy na tak dlugo no ale on nie mogl jechac bo ma wazny egzamin jakos we wakacje jeszcze sam nie wie dokladnie kiedy. Ja jeste na wyspach kanaryjskich a on w Polsec....dobrze sie bawie i wogole mam co robic pozaje nowych ludzi chodze na plaze i takie tak. A moj chlopak ciagle mi pisze a gg ze mam juz wracac....nie wiem co robic...czy zrezygnowac z wakacji iwrocic do niego do polski. tutaj codziennie mam pogode ponad 30 stopni a w polsce caly cza pada nie mialabym tam co robic i wogole...No ale nie o to glownie chodzi. Jestem tutaj u rodzicow mamzostac dwa miesiace do konca wakacji...nie wiem czy za rok tez bede miala taka mozliwosc tutaj przyjechac a zeby przyjechac utaj na wakacje do hotelu tro trzeba miec mase kasy....nie wiem co robic zostac czy sie pakowac i wracac do chlopaka ;(;(;(;(

jak kocha to poczeka to taka mała próba dla was,ja bym została taka okacja ci sie trafiła a ty chcesz wracac? gdyby bardzo chciał to na pewno by poleciła z tobą chocby na 2tygodnie jego strata nie warto sie zamartwiac zostan i baw sie dobrze

Zostań i korzystaj z wakacji:) Taka okazja może się już nie przytrafić, chętnie bym się z Tobą zamieniła:D

zostań tam, gdzie jesteś! ;)
i opal się trochę w naszym imieniu, tu ciągle pada :)

mysle, ze on chce zebys sie dobrze baiwła- po prostu tęęskni i dlatrgo tak pisze. poczekaj:))) i dobrze sie baw:P

wakacje bez ukochanego? nie wyobrażam sobie ze mogłyby byc udane :)

zostań! jak kocha to poczeka! :)

jeju ale Ci zazdroszcze, marze o takich wakacjach. Zostan i baw sie dobrze!! To bedzie proba dla waszego zwiazku, zobaczysz czy naprawde sie kochacie aby to przetrwac.

Ciesz się wakacjami, a ukochany poczeka ;D, to niezła dla was próba w związku :) Pomyśl że taka okazja się trafić nie może a potem już bedziecie ciągle ze sobą razem. Ciesz się słońcem i baw się dobrze :)

ciesz się wakacjami :)
jak Cie kocha to powinien się cieszyć z Tobą z udanych wakacji a nie chcieć żebyś wracała bo mu smutno...
trochę to egoistyczne z jego strony, nie sądzisz?

Ja nawet gdybym miała okazje wyjechać na takie wakacje to bym swojego chłopaka nie zostawiła samego w Polsce.


Miłości nie zamienia i nie przelicza się na rzeczy materialne. Pomyśl .... masz na pewno wspaniałego, kochającego chłopaka - a jak tam zostaniesz to możesz to stracić, a wtedy już na pewno nie będziesz tak szczęśliwa jak wcześniej - no chyba, że się mylę i wstąpi w Ciebie taka znieczulica, że będzie dla Ciebie się tylko liczyć zajebista pogoda i inni ludzie !

amen !

Cytat
2natalka313
wakacje bez ukochanego? nie wyobrażam sobie ze mogłyby byc udane :)

dokładnie !

pewnie ze zostan!!! on zawsze moze doleciec.... niech sklada na bilet i rura do Cibie ty, bardziej ze lokum macie za darmo u rodzicow:)) wakacje szybka zleca, nie musisz siedziec bez czynnie w pl, patrzec jak on zdaje egzamniny!!!

Cytat
Tulipanowa
zostań! jak kocha to poczeka! :)
popieram

Cytat
2natalka313
wakacje bez ukochanego? nie wyobrażam sobie ze mogłyby byc udane :)
nigdy by na takie sie nie wybrala, wg mnie postepujesz egoistycznie, zostałabym w Polsce i wspierała go przed egzaminem!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

studniówka