Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zakochana co zrobic

28 cze 2009 - 12:11:30

co jak co, ale ja bym w życiu nie związała się z kimś kto siedział w więzieniu.

zakochana co zrobic

28 cze 2009 - 12:14:36

Cytat
poradnik
trafiłem tu przypadkiem bo szukam fajnej pidżamy i rzucił mi się ten wątek od razu w oczy - więc dodam swoje 3 grosze. Od typa jak najdalej - znasz tylko jego wersję wydarzeń i nie wiesz jak było naprawdę. Może on wcale nie bił się za swoją dziewczynę, może powód był zupełnie inny. A za delikatne pobicie to się jest zatrzymanym na parę godzin a nie idzie się do więzienia - to musiało być bardzo brutalne pobicie i ten pobity chłopak niemal na pewno ma jakieś trwałe ślady na reszte życia. Druga rzecz - faceci nie biją się od tak, ten typ skoro się nie bał to musiał być już zdrowo wprawiony w innych pobiciach a takie tłumaczenia, że chłopcy się biją to są bzdury. Na twoim miejscu zacząłbym się raczej martwić, czy jeśli nie zechcesz (nawet teraz) od niego odejść to czy on ci nie zacznie robić jakichś problemów. Po prostu nawet ściemnij mu, że nie chcesz z nim być, wystaw go tym samym na próbę i zobacz jak się będzie zachowywał. Jak 2 tygodnie będziesz miała spokoju to jest ok, spotkaj się z nim znów i wyjaśnij co i jak, a jak nie będziesz miała spokoju - tzn. będzie cię nachodził i to dosyć regularnie (tylko NIE próbuj sobie tego tłumaczyć, że mu zależy) i coraz bardziej będzie się przy tym naprzykrzał i będzie nie przyjemny - to zwyczajnie odpuść go sobie totalnie a w razie problemów wzywaj policje - bo to ty możesz być teraz zagrożona. Bajki o jego szczerości, o tym że jest męski bo potrafi się bić, itp odstaw na półkę i zupełnie olej.


popieram:)

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

zakochana co zrobic

28 cze 2009 - 12:15:36

a ja bym mimo wszystko z nim byla-i mam nadzieje ,ze ty rowniez wiesz czego chcesz i sama podejmiesz decyzje.... i co z tego,ze byl w wiezieniu? jeden pobije jest bezkarny drugi ma pecha i trafia za kratki :)) poza tym zrobil to w hmm 'obronie' dziewczyny :)) nie kazdy jest zły tak jak go przedstawiaja -trzeba samemu poznac... poza tym ile osob trafia do wiezienia przez pomylki,za lekkie przewinienia a Ci co zabija chodza dalej po swiecie...
a jakby jemu nie zalezalo na Tobie jestem pewna ,ze nie przyznalby sie do tego,bo po co?

zakochana co zrobic

28 cze 2009 - 12:18:46

Cytat
moni1255
Za pobicie nie dostaje się pół roku więc spróbuj dowiedzieć się co się stało naprawde


chyba musze się z tym zgodzić, raczej nieczęsto za zwykle pobicie dostaje się poł roku. zazwyczaj za pierwszy taki wyczyn dostaje sie zawiasy w powiedzmy 99 % przypadkow

zakochana co zrobic

28 cze 2009 - 12:21:00

Cytat
truskawkowa20
kurczę...
wybuchowy, narwany, nieobliczalny.
W Polsce za byle co się nie idzie do więzienia, więc musiał zdrowo kogoś pobić.
Ile koleś ma lat??
wiesz, ja mam brata, który siedział półtora roku w więzieniu, później dosyć długo się maskował.
Jednak mam Go po dziurki w nosie, jest jaszcze gorzej niż było.
I jest tak, że ludzie którzy wychodzą w większości przypadkach stają się jeszcze gorsi, przesiąkają tym!
Nie jest tak, że skreślam takie osoby na wstępie, jednak wiem co mówię...
Zdrowo się zastanów!
Ja bym nie ryzykowała i z miejsca zrezygnowała, nie angażowała się bardziej.
Być może właśnie dlatego, bo wiem jak to wygląda.
Pozdrawiam cieplutko.


' I jest tak, że ludzie którzy wychodzą w większości przypadkach stają się jeszcze gorsi, przesiąkają tym! '
dziwisz się że w niektorych przypadkach sa jeszcze gorsi? Ty bys zapewne tez byla . i w Polsce własnie za byle co idzie się do więzienia . a poza tym jak się nie ma pojecia o niektorych rzeczach to po prostu sie nie zabiera głosu ;)

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

zakochana co zrobic

28 cze 2009 - 12:24:26

Cytat
pali

w Polsce własnie za byle co idzie się do więzienia .

musze się z tym zgodzić...

zakochana co zrobic

28 cze 2009 - 12:25:29

Hej, za pobicie nie idzie się od razu do więzienia!!!! DOstaje się zawiasy, a potem jak znów kogoś pobije to dopiero więzienie!!!! On musiał już kogoś wcześniej pobić, a potem tego chłopaka co się dobierał!!!!!!!!!!!!!!! Nie wierz mu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zakochana co zrobic

28 cze 2009 - 12:25:29

daj mu szanse

zakochana co zrobic

28 cze 2009 - 12:28:09

Cytat
pisofszit
to co, że siedział w pierdlu. mam wielu znajomych, którzy nie jednemu napie*dolili tak, że ledwo się ruszał. i to nie jeden raz. żadnych konsekwencji nie ponieśli.
widocznie mieli szczęście. nie ma czym się tak cieszyć.

do autorki: zrób okres próbny, ale bez większego zaangażowania, żeby nie poczuł się zbyt swobodnie. wtedy zdecydujesz. Nie można skreślać od razu kogoś, jednak myślę,że w tym wypadku "próba" będzie lepsza.

zakochana co zrobic

28 cze 2009 - 12:29:22

oj to chyba ostro pobic go musiał....

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

zakochana co zrobic

28 cze 2009 - 12:35:52

daj mu szansę jest szczery bo ci powiedział prawdę

zakochana co zrobic

28 cze 2009 - 12:47:25

Cytat
kottka
Cytat
moni1255
Za pobicie nie dostaje się pół roku więc spróbuj dowiedzieć się co się stało naprawde


chyba musze się z tym zgodzić, raczej nieczęsto za zwykle pobicie dostaje się poł roku. zazwyczaj za pierwszy taki wyczyn dostaje sie zawiasy w powiedzmy 99 % przypadkow

Mi też się zdaje, że zazwyczaj są zawiasy. Jednak są wyjątki. Mojego chłopaka siostra była z facetem na dyskotece. Jakiś tam koleś zaczął się bić z ochroniarzem. J.(chłopak siostry) chciał ich rozdzielić, a dostał pół roku za pobicie ochroniarza. Nawet go nie uderzył, ale na kamerze było, że go szarpnął czytam odepchnął od tego drugiego. Głupia sprawa, ale nie miał nic do gadania.
Może i tym razem to był po prostu wielki niefart.. Moim zdaniem powinnaś z nim jeszcze porozmawiać i dowiedzieć się trochę więcej o sytuacji.

zakochana co zrobic

28 cze 2009 - 12:56:26

Moje drogie skądś znam tą historie. Parę lat temu miałam identyczna sytuację i jak czytam, niektóre posty to aż mi słabo. Jestem z facetem, który siedział za zupełnie inną rzecz niż pobicie i to dłużej niż pół roku. Jest czułym opiekuńczym, człowiekiem, opiekuje się mną i moją córką, dodam, że moja mała jest niepełnosprawna. I nie jestem z żadnego marginesu społecznego. Jesteśmy wykształconymi (oboje), uczciwymi, dobrymi zwykłymi ludźmi. Powiedział mi o tym też na początku naszej znajomości, nie wpadłam w żadną panikę, po prostu to zaakceptowałam i starał się go poznać. Nie można wszystkich stawiać w jednym rzędzie.Ludzie popełniają błędy i tak będzie zawsze, ale za błędy trzeba płacić i sądzę, że większość młodych facetów wyciąga wnioski, a już na pewno kiedy trafią do więzienia .Oczywiście są tacy, którzy są wyrzutkami społeczeństwa i długie siedzenie w więzieniu po parę razy i resocjalizacja nic nie zmienią. Jak można skreślić człowieka za to, że siedział w więzieniu.Paranoja :/ tym bardziej, że polskie sądownictwo jest tak porypane ,że za 3gr zaległego podatku wkładają do więzienia :/ A tak do wiadomości niektórych dziewczyn....za zwykłe pobicie tez idzie sie do wiezienia, wszystko zależy od tego czy pobita osoba złoży doniesienie i co w tym doniesieniu powie. Jak ma się dobrych świadków, którzy skłamią na Twoja korzyść to możesz wszystko...
Bardzo dobrze świadczy o nim to, że powiedział Ci o tym, na pewno zdawał sobie sprawę, że jak się dowiesz tego od osób trzecich to Cię straci, a widocznie mu zależy. Aha, a doradzanie, żeby nic nie mówiła rodzicom to głupota. Pomyślcie co będzie, jak oni bedą ze sobą długo i to będzie coś poważnego, a rodzice nagle dowiadują się o jego przeszłość. Myślę, że to nie byłoby dobre, dla nich, a już na pewno nie dla związku.
Pozdrawiam

Cytat
martinesss5
A może jesteś właśnie Tą która odmieni mu życie i zmieni jego sposób patrzenia na wszystko ,miłość potrafi DUŻO !!;)
A ta wypowiedź popieram w 100%


Cytat
martinesss5
A może jesteś właśnie Tą która odmieni mu życie i zmieni jego sposób patrzenia na wszystko ,miłość potrafi DUŻO !!;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-28 13:11 przez Aiga79.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zerwał ze mną i poszedł odrazu do niej :(