Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POMOCY !!! Co na prezent dla męża?

14 maj 2012 - 12:57:56

Witam, mąż ma niedługo urodziny, a mi brakuję pomysłu na prezent... Pomóżcie. Macie jakieś fajne pomysły?

POMOCY !!! Co na prezent dla męża?

14 maj 2012 - 13:00:02

sterowany samolocik;-) faceci to takie duże dzieci;-P

POMOCY !!! Co na prezent dla męża?

14 maj 2012 - 13:10:23

Cytat
XxSlodkaMalinaxX
sterowany samolocik;-) faceci to takie duże dzieci;-P

Taaa...
Pamiętam pierwsze miesiące jak urodził się nasz synek... Moje Kochanie szukało zdalnie sterowanych samochodów dla naszego Małego... ;P

Z tym samolotem to nie jest zły pomysł, no i synek już skorzysta... :D

POMOCY !!! Co na prezent dla męża?

14 maj 2012 - 13:14:28

Łatwiej by było gdybyś powiedziała czym się zajmuje, jakie jest jego hobby itd, prezent powinien być dopasowany ;)

POMOCY !!! Co na prezent dla męża?

14 maj 2012 - 13:17:38

napisz cos wiecej, co mąz lubi, jakie ma hobby, zainteresowania, co juz ma i nie potrzebuje...
nie znamy Twojego meza;)

POMOCY !!! Co na prezent dla męża?

14 maj 2012 - 16:04:53

Ma ogromny sterowany Helikopter :) juz wiem co kupie. Wiatrówkę z zestawem wszystkiego co potrzebne, bo mąż lub broń, na poczatek zacznie od lepszej wiatróweczki.

POMOCY !!! Co na prezent dla męża?

23 lis 2012 - 15:01:11

Fakt, faceci to duże dzieci:) Ostatnio byliśmy na zakupach w hipermarkecie i zniknął mi gdzieś między półkami na 15 minut. Znalazłam go na dziale z zabawkami dla chłopców.. nie mógł się oprzeć:)
Heh.

Ja mu muszę kiedyś coś takiego kupić: Prezent dla Chłopaka bo ostatnio koleżanka tak wkręciła swojego chłopaka że oboje ze śmiechu się turlali:)

POMOCY !!! Co na prezent dla męża?

23 lis 2012 - 15:03:58

Cytat
Julka1410

Ja mu muszę kiedyś coś takiego kupić: Prezent dla Chłopaka bo ostatnio koleżanka tak wkręciła swojego chłopaka że oboje ze śmiechu się turlali:)

Chciałabym zobaczyć mine faceta :D

POMOCY !!! Co na prezent dla męża?

23 lis 2012 - 15:12:57

Chyba na święta skorzystam z tej gazety :D

POMOCY !!! Co na prezent dla męża?

23 lis 2012 - 15:22:11

Cytat
Julka1410


Ja mu muszę kiedyś coś takiego kupić: Prezent dla Chłopaka bo ostatnio koleżanka tak wkręciła swojego chłopaka że oboje ze śmiechu się turlali:)
niezłe

POMOCY !!! Co na prezent dla męża?

26 lis 2012 - 17:08:34

A może coś praktycznego? Jeżeli korzysta dużo z internetu, to może jakiś wypasiony i nowiutki router? Ewentualnie jeżeli masz ciut większe środki to może jakiś tablet, albo urządzenie do czytania e-booków? Pomysłów jest wiele, sporo znajdziesz na stronce wasserman.pl

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5
niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 7/5

POMOCY !!! Co na prezent dla męża?

19 lip 2013 - 14:00:57

A może coś oryginalnego ? :) Myślę, że Twój mąż najbardziej byłby zadowolony z czegoś co wymagałoby od Ciebie trochę wysiłku, inwencji twórczej ;) Takie prezenty w końcu cieszą najbardziej. Przynajmniej mnie ;)
Może zaprojektuj mu coś na generatorze: http://cupsell.pl/generator ? Nie kosztuje to dużo a można stworzyć naprawdę fajna i praktyczną rzecz. Sama wielokrotnie tak robiłam ;) Ostatnio dałam siostrze na urodziny kubeczek.

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

POMOCY !!! Co na prezent dla męża?

22 sty 2014 - 14:03:04

Może być np. praktycznie. Jeśli faktycznie tego potrzebujecie. Bo akurat takie wyposażenie powinno się znaleźć w każdym domu. Twój mąż to bohater w swoim domu?


zweryfikowana
Posty: 1.122
Ostrzeżenia: 1/5

POMOCY !!! Co na prezent dla męża?

22 sty 2014 - 14:05:24

Cytat
AnetaZK
Ma ogromny sterowany Helikopter :) juz wiem co kupie. Wiatrówkę z zestawem wszystkiego co potrzebne, bo mąż lub broń, na poczatek zacznie od lepszej wiatróweczki.

moj dostal pare lat temu i bawil sie tym pol roku, teraz leży

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ROZSTANIE