Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

Budowa domu

3 minuty temu

Jakie ogrzewanie domu

9 minut temu

wakacje last minute

16 minut temu

Treningi i dieta keto

23 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zacznijmy od tego że podoba mi się pewien facet miło mi się z nim rozmawia jednak chciałabym przykuć bardziej jego uwagę ponieważ z tego co wiem nie jest teraz zbyt zainteresowany dziewczynami . Znacie jakieś triki , nie nachalne a skuteczne ;> ?

jeśli nie jest zainteresowany dziewczynami, to może woli chłopców? :c

w bravo zawsze pisano o sztuczkach z plecakiem, tzn. podać mu plecak w szatni i delikatnie się uśmiechnąć:)

Cytat
katrix
w bravo zawsze pisano o sztuczkach z plecakiem, tzn. podać mu plecak w szatni i delikatnie się uśmiechnąć:)
hahah:D Na pewno zadziała:)

Boję się że gdy zaproponuję spotkanie czy coś w tym stylu wyjdę na idiotkę..Ale cóż, nie da się inaczej zrobić , może rzeczewiście woli chłopców :P

a jak nie zaproponujesz to będzie lepiej?
ja będąc nastolatka odwaliłam taki numer, ale nic z tego nie wyszło.Dzwoniłam do niego z budki telefonicznej obok szkoły.

jaką idiotkę? faceci od wieków inicjują spotkania, podrywaja i raz im sie udaje raz dostają kosza. Nie spróbujesz - nie dowiesz się. Od tego się nie umiera :) poważnie :) Polecam z własnego doświadczenia, a już mam nie takie małe ;)

Wiem , wiem .. Rzecz w tym że boję się że w jego oczach się skompromituje bo pomyśli że jakas nachalna jestem czy coś w tym guście , a zależy mi na jego zdaniu

Cytat
cherry_coke7
Wiem , wiem .. Rzecz w tym że boję się że w jego oczach się skompromituje bo pomyśli że jakas nachalna jestem czy coś w tym guście , a zależy mi na jego zdaniu
a zna się na czymś? na komputerach, samochodach, lodówkach? mogłabyś udać, ze chcesz kupić taką rzecz i potrzebujesz jego porady i to byłby pretekst do spotkania;p

Też miałam ten problem, ale sam się rozwiązał- nic nie wyszło bo po prostu się olaliśmy ;) Ale dość dziwne bo chemia była ogromna, nie tylko z mojej strony. Po drugie, to jest typ z Twojej paczki? Bo ten ode mnie tak i głupio mi było mu coś zaproponować bo zaraz byśmy byli tematem nr jeden i dziwnie by było na wypadach :P

A mi się wydaje, że lepiej poprosić np o zeszyt czy coś. Jednak moim zdaniem to chłopacy mają nas dziewczyny zdobywać, a nie my ich ;D

lepiej zalowac ze sie sprobowalo niz tego ze sie nic nie zrobilo:)

Cytat
agusia_p3
A mi się wydaje, że lepiej poprosić np o zeszyt czy coś. Jednak moim zdaniem to chłopacy mają nas dziewczyny zdobywać, a nie my ich ;D

Wychodzę z takiego samego założenia tzn, jeśli by chciał zagadałby czy coś .. Próbowałam zagadywac ale nie chce w ten sposób stawac się nachalna

Cytat
agusia_p3
A mi się wydaje, że lepiej poprosić np o zeszyt czy coś. Jednak moim zdaniem to chłopacy mają nas dziewczyny zdobywać, a nie my ich ;D

z tymi chłopacami to pojechałaś

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Facet i jego dystans.