Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 349
Ostrzeżenia: 1/5

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 20:18:08

pati3010 tylko problem w tym, że nie mam z kim szalec :( kolezanki juz mężatki, ostatnia wolna w czerwcu bierze ślub i nie wychodza, juz praktycznie od roku tylko ze woim narzecznym wychodziłam albo parami :( koncze studia, praca mgr napisana, siedze na wsi, obrona w czercu i strasznie żałuje, ze wróciłam do domu zamiast zostac w miescie :( ale wróciłam dla niego :(

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 20:21:36

ja też nie miałam z kim szaleć nie miałam żadnych koleżanek chodziłam sama i co sobota zarywałam innego. I powiem ci że mój były jest teraz z moją kuzynką i był u mnie na weselu jako gość totalnie go zlałam mi było by głupio przyść na jego ślub a on miał tupet i przyszedł

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 20:26:31

tak, ja tego doswiadczylam - bo ja zerwałam :)
heh, piszesz ze podobno czepialas sie o glupoty- mimo tego ze cie znal to nie licz ze bedzie do konca tolerowal ciebie...
zwiazki maja to do siebie ze na poczatku jest kolorowo, pozniej dochodzi do oswiadczyn, niekiedy do slubu...
jednak zycie nas weryfikuje i pokazuje nas od kazdej strony... uczucie przechodzi metamorfozy, czasami wygasa...

w moim przypadku tez mialam dosc zachowania bylego wobec mnie - brak szacunku... powiem szczerze ze po paru latach bycia z kims otwieraja sie na wszystko oczy i wtedy albo widzimy dalej ukochana osobe, albo kule u nogi - ja zauwazylam kule u nogi i odeszlam.

wiec na twoim miejscu przemyslalabym to co tobie powiedzial, wyciagnela wnioski i nie popelniała drugi raz tych samych bledow z kims innym.

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 20:35:03

wg. mnie lepiej wcześniej niż później !

nie masz czego żałować...
tego kwiatu to pół światu !

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 20:37:14

wracaj do miasta! alebo wyjedz za granice do pracy i sie odetnij od tego na jakis czas :)

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 20:37:21

Bardzo dobrze, ze zerwal zareczyny, a nie odszedl po kilku latach malzenstwa, gdyby do tego jeszcze byly dzieci! TEGO KWIATU JEST POL SWIATU ! ;))

zweryfikowana
Posty: 349
Ostrzeżenia: 1/5

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 20:46:20

eh, tak czytam i wiem, że macie racje... ale ...własnie jest to ale, które sprawia, że nie potrafie o nim zapomniec i ciągle cisną mi się łzy do oczu :(

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 20:49:29

Treść posta została usunięta automatycznie

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 20:52:00

Cytat
Ewelinaaa8888
eh, tak czytam i wiem, że macie racje... ale ...własnie jest to ale, które sprawia, że nie potrafie o nim zapomniec i ciągle cisną mi się łzy do oczu :(


łatwo ci nie będzie ja też miałam łzy w oczach non stop i jedna osoba powiedziała mi tylko tak DZIEWCZYNO SZKODA TWOICH ŁEZ I NERWÓW NA TAKIEGO IDIOTĘ JAK ON DARUJ SOBIE BO SIĘ WYKOŃCZYSZ i po tych słowach dotarło do mnie że mają rację

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 20:54:38

Cytat
kasiaqx
ciezko mi cos napisac, bo mam faceta od 7 lat, od 2 zareceni i dzidzius w drodze, ale nie wiem co bym zrobila gdyby to sie skonczylo, moge ci wspolczuc :*:(
genialne miejsce na chwalenie się swoim szczęściem :P



Autorko a nie możesz wrócić do miasta? :)

zweryfikowana
Posty: 349
Ostrzeżenia: 1/5

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 20:57:11

pati mi juz rodzice tak mówią, chwilami czuje, ze dam rade, ze dobrze się stało, ale chwilami to wraca, pewnie każdy ma dosc już mojego uzalania się :( wiele nocy nie spałam, wczoraj wziełam 3 tabl ziołowe i usnełam, dzis planuje tak samo bo boje sie kolejnej nocy nie przespanej i tego bólu, w przenosni ale i dosłownie odczuwam dziwny ból serca :(

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 20:58:54

Współczuję :( :* dasz radę. :*

edit: CZAS LECZY RANY : ) głowa do góry : ) !!!
też tak miałam, "tragedia życiowa" , a teraz wspominam CAŁKOWICIE bez emocji ! Da się to przeżyć . :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-28 21:02 przez Panterka111.

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 21:01:56

Cytat
Ewelinaaa8888
pati mi juz rodzice tak mówią, chwilami czuje, ze dam rade, ze dobrze się stało, ale chwilami to wraca, pewnie każdy ma dosc już mojego uzalania się :( wiele nocy nie spałam, wczoraj wziełam 3 tabl ziołowe i usnełam, dzis planuje tak samo bo boje sie kolejnej nocy nie przespanej i tego bólu, w przenosni ale i dosłownie odczuwam dziwny ból serca :(


kiedy zerwliście zaręczyny ja po moim zerwaniu nie spałam tydzień i schudłam przez tydzień 6 kg tak mnie ponosiło a pózniej balowałam i o wszystkim zapomniałam nie do końca ale dałam rade

zweryfikowana
Posty: 349
Ostrzeżenia: 1/5

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 21:05:53

eh Pati, mam nadzieję, że u mnie też tak bedzie, a tez schudłam, ogólnie jestem bardzo szczupła i już czuje, że będe wyglądac jak kościotrup, ale pewnie miałas tak samo, z nerwów nie mogę przełykac :(

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 21:13:23

Cytat
Ewelinaaa8888
powod, że ja się czepiałam o głupoty itp, ale znał mnie długo, wiedział jaki mam charakter... nie rozumiem dlaczego się oświadczył skoro cos mu nie pasowało...:(
Oj, chyba dobrze, że zrobił to teraz zanim uczyniłaś z waszego życia piekło.
Przemyslisz, dojrzejesz, poradzisz sobie.Jeszcze jedno doświadczenie w życiu więcej - to najlepsza szkoła.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-28 21:15 przez szasa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozmowa z facetem,pomóżcie!