Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla faceta po raz 100

25 kwi 2012 - 22:35:01

Witajcie,
wiem ze te tematy przewijają się cały czas. Jednak ja mam bardziej sprecyzowany problem.
Otóż znam zamiłowanie mojego faceta - elektronika i elektrotechnika - tak tak jestem w tym zielona, mimo ze mnie moj facet w to wprowadza, opowiada , pokazuje itp.
Zblizaja sie jego urodziny, chcialabym mu kupic cos co mu sie przyda w rozwijaniu tych umiejetnosci. Otóż ma dosc bogate wyposazenie warsztatu w rozne narzedzia, mierniki itp.
Dodatkowo pytalam go co potrzebuje - zbywa mnie i nie chce mi powiedziec :/ nie ulatwia mi sprawy...

Czy któras z was ma faceta ktory tez sie tym zajmuje lub zna sie na tych meskich ciekawostkach ?
Chetnie poslucham rad waszych facetow co proponuja dawac na prezent.

Z góry dzieki za wszelkie starania i sondy wsrod waszych facetow :)
dodam ze na gwiazdke dostal ode mnie zestawy mini srubokrecikow, chwytaków i walizke na drobiazgi - ale okazalo sie potem po czesci ze ma on juz podobne narzedzia...
dlatego wolalabym nie strzelic gafy :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-25 22:36 przez lena-222.

Prezent dla faceta po raz 100

25 kwi 2012 - 22:43:03

Do jakiej kwoty? Zapytam chłopaka, bo on tez uwielbia takie rzeczy :)

Prezent dla faceta po raz 100

25 kwi 2012 - 22:44:06

no mysle ze do 100 zł , max 150 zl

jeny bede wdzieczna za wszelkie pomysly :)
juz caly dzien siedze na necie i przeglądam sklepy internetowe co oferuja

Prezent dla faceta po raz 100

25 kwi 2012 - 22:49:05

Lutownica ze stacją lutownicza?

Prezent dla faceta po raz 100

25 kwi 2012 - 22:52:31

ma takie cos juz :/
moze cos innego ?

Prezent dla faceta po raz 100

25 kwi 2012 - 22:53:47

jakas fajna skrzyneczke na narzedzia?

Prezent dla faceta po raz 100

25 kwi 2012 - 22:53:52

Teraz niestety nie bardzo pomogę Ci, bo mój B właśnie gra. A nie chce go odciągać, bo próbuję się uczyć :( jak skończy, to wypytam go :)

zweryfikowana
Posty: 575
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla faceta po raz 100

25 kwi 2012 - 22:58:21

hmm...jak do warsztatu to moze odbij od narzedzi i moze kalendarz z TWOIMI hot zdjeciami do jakies szafki czy gdzies, zeby tylkiem przed kims obcym nie swiecic ? :D ja zrobilam mojemu taki prezent na rocznice. kupilysmy z kumpela pol litra, zabralam aparat, pare drobiazgow, skombinowalysmy tlo do zdjec i poooszly zdjecia ;p na allegro sa takie oferty kalendarzy :)

Prezent dla faceta po raz 100

25 kwi 2012 - 22:58:36

ja proponuję jakiś fajny multimetr.

a może kup mu coś zupełnie innego i typowego? sweterek, perfumy, książkę?
nie każdy prezent musi być związany z jego pasją, a z tego co piszesz to chyba na właśnie takie najczęściej się decydujesz, tak? :)

Prezent dla faceta po raz 100

25 kwi 2012 - 22:59:18

dostal skrzyneczke na swieta :)

Prezent dla faceta po raz 100

25 kwi 2012 - 23:03:28

hmmm nie ryzykowałabym:) wiem jak to jest, bo mój chłopak jest zapalonym wędkarzem i jakbym miała mu kupić sama kołowrotek czy jakieś spławiki lub blaszki to pewnie nie trafiłabym.

Mniej więcej wiem w czym gustuje ale jednak jest mało prawdopodobieństwo trafienia:) warto czasem uważnie słuchać, bo czasem mężczyźni potrafią mówić: przydałoby mi się to, kupię sobie to za jakiś czas. Ja z moim akurat jeszcze nie mieszkam, więc często mój Luby przesyłka na gg mi jakieś linki co mu się podoba i ma zamiar sobie kiedyś kupić:)

Kiedyś podesłał rośliny akwariowe jakie mu się marzą, ale dla pewności spytałam się go czy na pewno to te bo jednak miałam obawy:D i zamówiłam:) jedną roślinę jeszcze chciał ale ja powiedziałam, że za późno bo zamówienie złożone. Prawda była taka, że jeszcze domówiłam je i dało radę z sprzedawcą dogadać się z dopłatą:) gdy otworzył paczkę z roślinkami to był w szoku ale z drugiej strony powiedział: "Ja wiedziałem że tak tego nie zostawisz" hehe ale jednak zaskoczenie miłe było:)

Może pójdź z nim do warsztatu i trochę przy nim pobądź, może akurat coś nabąknie na temat co potrzebuje:) może coś ujrzysz u niego, co akurat ma zepsute lub zniszczone:) nawet jakiś drobiazg a może ucieszyć:)

P.S: masz super awatar:) zawsze gdy go widzę to mam uśmiech na twarzy hehe:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-25 23:05 przez aneczkafn.

Prezent dla faceta po raz 100

25 kwi 2012 - 23:07:56

Cytat
aneczkafn
hmmm nie ryzykowałabym:) wiem jak to jest, bo mój chłopak jest zapalonym wędkarzem i jakbym miała mu kupić sama kołowrotek czy jakieś spławiki lub blaszki to pewnie nie trafiłabym.

Mniej więcej wiem w czym gustuje ale jednak jest mało prawdopodobieństwo trafienia:) warto czasem uważnie słuchać, bo czasem mężczyźni potrafią mówić: przydałoby mi się to, kupię sobie to za jakiś czas. Ja z moim akurat jeszcze nie mieszkam, więc często mój Luby przesyłka na gg mi jakieś linki co mu się podoba i ma zamiar sobie kiedyś kupić:)

Kiedyś podesłał rośliny akwariowe jakie mu się marzą, ale dla pewności spytałam się go czy na pewno to te bo jednak miałam obawy:D i zamówiłam:) jedną roślinę jeszcze chciał ale ja powiedziałam, że za późno bo zamówienie złożone. Prawda była taka, że jeszcze domówiłam je i dało radę z sprzedawcą dogadać się z dopłatą:) gdy otworzył paczkę z roślinkami to był w szoku ale z drugiej strony powiedział: "Ja wiedziałem że tak tego nie zostawisz" hehe ale jednak zaskoczenie miłe było:)

Może pójdź z nim do warsztatu i trochę przy nim pobądź, może akurat coś nabąknie na temat co potrzebuje:) może coś ujrzysz u niego, co akurat ma zepsute lub zniszczone:) nawet jakiś drobiazg a może ucieszyć:)

P.S: masz super awatar:) zawsze gdy go widzę to mam uśmiech na twarzy hehe:)

hehe on mi tez wysyla linki do rzeczy ktore mu sie podobaja , ale kosztuja łuu hu hu... widze sie z nim tylko w weekendy i jestem u niego w jeden dzien weekendowy- malo mam czasu na rozglądanie sie :P najchetniej to bym mu dala nowe pomieszczenie na warsztat :)

Prezent dla faceta po raz 100

25 kwi 2012 - 23:12:10

Cytat
lena-222
Cytat
aneczkafn
hmmm nie ryzykowałabym:) wiem jak to jest, bo mój chłopak jest zapalonym wędkarzem i jakbym miała mu kupić sama kołowrotek czy jakieś spławiki lub blaszki to pewnie nie trafiłabym.

Mniej więcej wiem w czym gustuje ale jednak jest mało prawdopodobieństwo trafienia:) warto czasem uważnie słuchać, bo czasem mężczyźni potrafią mówić: przydałoby mi się to, kupię sobie to za jakiś czas. Ja z moim akurat jeszcze nie mieszkam, więc często mój Luby przesyłka na gg mi jakieś linki co mu się podoba i ma zamiar sobie kiedyś kupić:)

Kiedyś podesłał rośliny akwariowe jakie mu się marzą, ale dla pewności spytałam się go czy na pewno to te bo jednak miałam obawy:D i zamówiłam:) jedną roślinę jeszcze chciał ale ja powiedziałam, że za późno bo zamówienie złożone. Prawda była taka, że jeszcze domówiłam je i dało radę z sprzedawcą dogadać się z dopłatą:) gdy otworzył paczkę z roślinkami to był w szoku ale z drugiej strony powiedział: "Ja wiedziałem że tak tego nie zostawisz" hehe ale jednak zaskoczenie miłe było:)

Może pójdź z nim do warsztatu i trochę przy nim pobądź, może akurat coś nabąknie na temat co potrzebuje:) może coś ujrzysz u niego, co akurat ma zepsute lub zniszczone:) nawet jakiś drobiazg a może ucieszyć:)

P.S: masz super awatar:) zawsze gdy go widzę to mam uśmiech na twarzy hehe:)

hehe on mi tez wysyla linki do rzeczy ktore mu sie podobaja , ale kosztuja łuu hu hu... widze sie z nim tylko w weekendy i jestem u niego w jeden dzien weekendowy- malo mam czasu na rozglądanie sie :P najchetniej to bym mu dala nowe pomieszczenie na warsztat :)

no właśnie a faceci wolą porządne rzeczy:) a takie kosztują sporo.

Zajrzyj do niego warsztatu jak możesz i być może doznasz jakiegoś olśnienia i inspiracji:) To jest warsztat samochodowy? jeśli tak, to widziałam w jednym warsztacie świetny zegar ścienny w kształcie koła od auta:) fajny i pasujący prezent:)

Prezent dla faceta po raz 100

25 kwi 2012 - 23:22:20

Cytat
posrodmarzen
ja proponuję jakiś fajny multimetr.

a może kup mu coś zupełnie innego i typowego? sweterek, perfumy, książkę?
nie każdy prezent musi być związany z jego pasją, a z tego co piszesz to chyba na właśnie takie najczęściej się decydujesz, tak? :)
ma juz multimetr tez :/
zawsze chce zeby prezent byl praktyczny a nie rzucony w kąt
zawsze przywiązuje ogromną wage do prezentów

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JEGO BYŁA