Obecnie rozmawiamy o:

FARBA A UTLENIACZ

gorący temat

hurtownia elektryczna

57 minut temu

szkoła nauki jazdy

59 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomocy! Prezentowy alarm!

15 kwi 2012 - 20:35:53

Dziewczyny! za 2tygodnie moj chlopak pisze mature:) z tej okazji chcialabym dac mu jakis prezent, czy wymyslic cos specjalnego:) kompletnie nie mam pojecia co! On bardzo lubi niespodzianki i takie romantyczne rzeczy;p
Jaki prezent moglabym kupic/ wykonac? macie jakies ciekawe pomysly? Czekam na odpowiedzi:)

Pomocy! Prezentowy alarm!

15 kwi 2012 - 20:37:11

Długopis.

Pomocy! Prezentowy alarm!

15 kwi 2012 - 20:37:42

zabierz go gdzies dzien wczesniej zeby sie odstresowal

Pomocy! Prezentowy alarm!

15 kwi 2012 - 20:37:47

Niedługo to już będą dawane prezenty z okazji pójścia do toalety :/

Pomocy! Prezentowy alarm!

15 kwi 2012 - 20:39:01

Cytat
candy_sandy
Niedługo to już będą dawane prezenty z okazji pójścia do toalety :/

Jesteś bez serca! W toalecie przeżywa się nieraz ciężkie chwile!

Pomocy! Prezentowy alarm!

15 kwi 2012 - 20:39:52

Kopniaka na szczęście :]

zweryfikowana
Posty: 361
Ostrzeżenia: 1/5

Pomocy! Prezentowy alarm!

15 kwi 2012 - 20:40:13

Ja rozumiem matura , stres i te sprawy ale po co od razu prezenty ? ;)

Pomocy! Prezentowy alarm!

15 kwi 2012 - 20:42:45

kup mu slonika na szczescie z traba do gory, a dzien przed aby nie myslal o maturze wymysl jakies ciekawe wyjscie :) spacer czy cos.
mam na mysli takie malutkiego slonika:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-15 20:43 przez aga91g.

Pomocy! Prezentowy alarm!

15 kwi 2012 - 20:43:29

fajna sprawa, zabierz Go na ryby jak lubi, ja się przynajmniej na nich wyciszam i o niczym innym nie myślę tlyko, żeby coś złapać;p

Pomocy! Prezentowy alarm!

15 kwi 2012 - 20:43:43

Może samemu zrób babeczki ;) napisz na nich "kocham cię" i włóż w jakieś ładne pudełeczko :)

Pomocy! Prezentowy alarm!

15 kwi 2012 - 20:44:24

Tu nie chodzi tylko o to ze matura:) nie dajemy sobie czesto prezentow:) NIe robimy tez rocznic kazdego miesiaca zwiazku czy nie wiadomo czego:/ poprostu chcialam zeby bylo mu milo:) czy Wy nie robicie czasem swoiim facetom czy przyjaciolkom prezentow bez okazji? czy nie lubicie same takich dostawac? To ma byc prezent po maturze, na zakonczenie szkoly:)

zweryfikowana
Posty: 361
Ostrzeżenia: 1/5

Pomocy! Prezentowy alarm!

15 kwi 2012 - 20:47:40

Cytat
herself7
Tu nie chodzi tylko o to ze matura:) nie dajemy sobie czesto prezentow:) NIe robimy tez rocznic kazdego miesiaca zwiazku czy nie wiadomo czego:/ poprostu chcialam zeby bylo mu milo:) czy Wy nie robicie czasem swoiim facetom czy przyjaciolkom prezentow bez okazji? czy nie lubicie same takich dostawac? To ma byc prezent po maturze, na zakonczenie szkoly:)
Czy robię prezenty ? Owszem bardzo często , zadowolenie mojego Lubego -bezcenne , ale ja to odebrałam jako prezent z okazji matury więc nie zrozum mnie źle nie chciałam byc złośliwa ;)

Pomocy! Prezentowy alarm!

15 kwi 2012 - 20:48:28

czerwone majtki mu kup :P

Pomocy! Prezentowy alarm!

15 kwi 2012 - 20:48:28

Prezent na maturę? o.O Po co?
Nie zdziwię się, jak niedługo będziesz na Szafie pytać co kupić sobie z okazji tego,że dostałaś okres.

Pomocy! Prezentowy alarm!

15 kwi 2012 - 20:51:19

Cytat
keyy
Prezent na maturę? o.O Po co?
Nie zdziwię się, jak niedługo będziesz na Szafie pytać co kupić sobie z okazji tego,że dostałaś okres.
przesadzacie z tego typu komentarzami, rozumiem nigdy nikt Wam nic nie dał bez okazji, czekoladek kwiatów, nie zabrał gdzieś, a dawanie prezentów wyznaczają Wam tylko i wyłącznie daty w kalendarzu ;o

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

cytaty,życiowe motto i ulubione życiowe teksty.