Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAK MU TO POWIEDZIEC...

31 mar 2012 - 20:54:59

Czesc dziewczyny. chcialam sie was doradzic jak powiedziec chlopakowi ze sie mi podoba?
wiec tak K. chodzi do tej szkoly co ja tylko ze rok starszy (klasa maturalna) znamy sie od 2 lat ale od 2 miesiecy zaczelam cos do niego czuc..wczesniej mowil mi tylko czesc a czasami nawet nie. Teraz zawsze mi mowi czesc i podchodzi porozmawiac.Nie mam pojecia jak mu powiedziec ze naprawde go lubie. musze sie spieszyc bo pod koniec kwietnia konczy szkole ;/ jak mu to powiedziec ale nie tak wprost? prosze pomozcie ;*.?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-31 23:07 przez wiola555.

niezweryfikowana
Posty: 817
Ostrzeżenia: 2/5

JAK MU TO POWIEDZIEC...

31 mar 2012 - 20:57:58

hmmm... może coś w stylu: Podobasz mi się??
xDD

Nie mów wcale, gdyby coś chciał to by próbował...

JAK MU TO POWIEDZIEC...

31 mar 2012 - 20:58:45

najpierw sie z nim spotkaj i wybadaj czy tez mu sie podobasz

JAK MU TO POWIEDZIEC...

31 mar 2012 - 20:58:50

chodzi wlasnie o to zeby nie wprost..

JAK MU TO POWIEDZIEC...

31 mar 2012 - 21:00:49

zdobadz jego numer i popiszcie :)
samo jakos wyjdzie..

niezweryfikowana
Posty: 817
Ostrzeżenia: 2/5

JAK MU TO POWIEDZIEC...

31 mar 2012 - 21:01:17

Gdybyś mu się podobała to by sam zaczął coś pisać, proponować spotkania. Chyba, że to typ wstydnisia chociaż wątpię skoro nie wstydzi się Ciebie w szkole :)

JAK MU TO POWIEDZIEC...

31 mar 2012 - 21:01:20

napisz mu na fejsie

JAK MU TO POWIEDZIEC...

31 mar 2012 - 21:02:59

on nie ma fb jak by mial to bym juz dawno cos napisala..

JAK MU TO POWIEDZIEC...

31 mar 2012 - 21:08:12

Hej. Znam sie juz troche na chlopcach i postaram Ci się coś doradzić . A więc tak . Jeżeli kolejny raz podejdzie do Ciebie w szkole to rozmawiaj z nim normalnie jak zawsze , jak gdyby nigdy nic :) A jak już tak będziesz rozmawiała to zapytaj co robi po szkole ? , czy ma czas żeby się przejść gdzieś na chwilkę . Jeśli pojdzie to dobvry znak , a jeśli bedzie coś kręcił to po prostu zauwazysz , że nie warto :) A gdybyś poszła na ten krótki spacerek to myślę , że wyczujesz to czy mu się podobasz czy nie ; )
A tak poza tym to w tych czasach jest tak , że teraz to dziewczyna musi się starać o chłopaka , a nie chłopak o dziewczynę ; )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-31 21:09 przez tynaaaa92.

JAK MU TO POWIEDZIEC...

31 mar 2012 - 21:08:27

ta na fejsie, na dupejsie... na pewno mu tego nie pisz, bo Cię uzna za smarkulę. macie jakieś wspólne zainteresowania? a jak nie wiesz, to może po prostu zaproś go na piwo :) mozesz zaproponowac mu urwanie się z lekcji^^ a co jeszcze... do codziennej rozmowy mozesz wplatac podteksty :) za[ytać się co robi po szkole jak tu wyżej ktoś napisał^^ hmm.... najwazniejsze to to, zebyscie sie znalezli sami, bo w szkole to bedzie ciezko :)
zaproponowanie komuś spotkania to nie jest powiedzenie wprost 'podobasz mi sie' :D wiec nie rozumiem w czym problem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-31 21:13 przez MmorElka.

JAK MU TO POWIEDZIEC...

31 mar 2012 - 21:12:20

Koleżanka dobrze mówi :)

JAK MU TO POWIEDZIEC...

31 mar 2012 - 21:15:35

Tto jest swietny pomysł ale to jest tak ze jak ja mam na 13 do szkoly a on DO 12.. wiec ja i tak przychodze wczesniej ze niby mam kolko czy cos zeby sie z nim spotkac. czesto tez na mpk stoje bo czekam na kolezanke. on wterdy juz jedzie do domu i zawsze podejdzie pogadac. wiec nie mam kiedy z nim gdzies isc.
Najgorsze jest to ze on konczy teraz szkole. pod koniec kwietnia... a tyle wolnego jest teraz. mam tak malo czasu..;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-31 21:19 przez wiola555.

JAK MU TO POWIEDZIEC...

31 mar 2012 - 21:18:32

popieram, za zadne skarby nie pisz mu tak. wybadaj grunt:) zalezy o czym bedziecie rozmawiac np. o pogodzie?hehe:) powiedz ze taka ladna ze az nie chce sie siedziec w szkole jak on powie to samo zaproponuj wagary hi:) jest wiele mozliwosci:)

JAK MU TO POWIEDZIEC...

31 mar 2012 - 21:23:45

sprobuje z tymi wagari np. "poszlabym na wagary.. taka łądna pogoda. szkoda ze skonczyles lekcje bo bym ciebie namowiła" czy cos.

JAK MU TO POWIEDZIEC...

31 mar 2012 - 21:24:39

Cytat
tynaaaa92
A tak poza tym to w tych czasach jest tak , że teraz to dziewczyna musi się starać o chłopaka , a nie chłopak o dziewczynę ; )

phi, never!!! ja tam jestem polish princess i to facet ma sie starac, a nie ja....a potem tyle wątkow ze on mnie nie szanuje itp. facet musi wiedziec gdzie jego miejsce, ...to jeden z kilku abszyfikanow, a nie alfa i omega...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tęsknię... za wolnością