Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

3 minuty temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Chce rozwodu......

10 mar 2012 - 12:16:20

brawo! uwielbiam takie kobiety jak Ty, a nie takie które kiszą się w bezsensownych związkach i marnują sobie życie :)

Chce rozwodu......

10 mar 2012 - 12:17:37

Ty masz tak poważne problemy zdrowotne a on ma to gdzieś? myslę że podjęłaś słuszną decyzję co do rozwodu i życze powodzenia z całego serca

Chce rozwodu......

10 mar 2012 - 12:17:50

Delgado dobrze gada. Jak mąż nie będzie Ci robił problemów i rozwód odbędzie się za porozumieniem stron, będziecie zgodni co do tego, że jest między Wami trwały rozkład pożycia, to szybko pójdzie. Z tym, że macie małoletnie dziecko, więc na pewno nie będzie to rozwód na pierwszej rozprawie, bez dziecka byłoby to proste, z dzieckiem sprawa się komplikuje, pewnie potrzebna będzie opinia biegłego psychologa. Musicie przecież ustalić wysokość alimentów, miejsce zamieszkania dziecka, ustalić na jakich zasadach ojciec będzie się z nim widywał. Właściwie to o dziecko będzie się wszystko rozchodzić. Jeśli mąż będzie "współpracował", to nie powinno być żadnych "komplikacji". Co innego jakby chciał o dziecko walczyć albo na rozwód się nie zgodzi...

Chce rozwodu......

10 mar 2012 - 12:20:18

I jeszcze, ponieważ wyrok zapadł na pierwszej rozprawie, dostałam zwrot połowy kosztów. Rozprawy pojednawczej nie ma od 2005 roku, dziewczyny!

zweryfikowana
Posty: 1.190
Ostrzeżenia: 2/5

Chce rozwodu......

10 mar 2012 - 12:20:43

po operacji miałam 2 tygodnie leżeć w łóżku i nie obciążać się a on w drugim dniu do mnie mówi że nic nie robię nawet garnków nie umyję.a w szóstym dniu już byłam w pracy bo mój luby nie chciał wziąć dodatkowych godzin w pracy bo on się nie zajedzie.

niezweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 1/5

Chce rozwodu......

10 mar 2012 - 12:20:47

Cytat
lelkaa
Nie dostaniesz rozwodu od razu, pierwsza rozprawa zawsze jest próbą pogodzenia obu stron, a potem trzeba czekać...

nieprawda. nie ma juz czegos takiego. jesli obydwoje bedziecie sie zgadzac na rozwód,to nawet jesli macie dziecko,dostaniesz rozwód na 1 rozprawie.przynajmniej ja tak miałam.

Chce rozwodu......

10 mar 2012 - 12:21:18

moja kuzynka dostała rozwód juz po drugiej rozprawie i ma dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiec co to ma do rzeczy???? nie dogadujecie sie nie współzyjecie to sedzie nie bedzie wzlekał!!!! uciekaj jak najszybciej od tego bezdusznego faceta!!!!!!

niezweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 1/5

Chce rozwodu......

10 mar 2012 - 12:28:38

Cytat
mia8802
moja kuzynka dostała rozwód juz po drugiej rozprawie i ma dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiec co to ma do rzeczy???? nie dogadujecie sie nie współzyjecie to sedzie nie bedzie wzlekał!!!! uciekaj jak najszybciej od tego bezdusznego faceta!!!!!!

a ja dostałam na 1 rozprawie. po 15 minutach było po wszystkim. nie miałam zadnego adwokata a pismo napisałam sama.

Chce rozwodu......

10 mar 2012 - 12:29:14

Cytat
madziutex
Delgado dobrze gada. Jak mąż nie będzie Ci robił problemów i rozwód odbędzie się za porozumieniem stron, będziecie zgodni co do tego, że jest między Wami trwały rozkład pożycia, to szybko pójdzie. Z tym, że macie małoletnie dziecko, więc na pewno nie będzie to rozwód na pierwszej rozprawie, bez dziecka byłoby to proste, z dzieckiem sprawa się komplikuje, pewnie potrzebna będzie opinia biegłego psychologa. Musicie przecież ustalić wysokość alimentów, miejsce zamieszkania dziecka, ustalić na jakich zasadach ojciec będzie się z nim widywał. Właściwie to o dziecko będzie się wszystko rozchodzić. Jeśli mąż będzie "współpracował", to nie powinno być żadnych "komplikacji". Co innego jakby chciał o dziecko walczyć albo na rozwód się nie zgodzi...

Spoko luzik. Jak będzie rozwód z orzeczeniem o winie chłopa to tylko tyle- małoletnie dzieci znajdują się pod opieką matki w miejscu zamieszkania matki i mama decyduje kiedy mogą się widywać. Pani Żona daje zaświadczenie o zarobkach mężusia. Sędzina wali mu alimenty, żeby chłop posikał się z wrażenia.

Chce rozwodu......

24 kwi 2023 - 17:55:24

Co by nie mówić to ogólnie sam rozwód jest bardzo poważną sprawą i ja jeszcze chcę powiedzieć, że na pewno fajnie jest wiedzieć jak wziąć rozwód. Myślę, że bardzo dokładnie właśnie o tym napisano w https://www.rodzice.pl/jak-wziac-rozwod-szybki-rozwod-krok-po-kroku/ i jak najbardziej takie kwestie rzeczywiście wydają się być bardzo fajne.

niezweryfikowana
Posty: 216
Ostrzeżenia: 6/5

Chce rozwodu......

29 cze 2023 - 11:20:20

Bardzo mi przykro, że tak się to kończy. Jeśli nie da się już posklejać związku to faktycznie rozwód jest lepszym wyjściem. Jeśli jesteś z Krakowa możesz spróbować udac się do kancelarii radcy prawnego Joanny Poznańskiej. Ma kancelarię na Lea. Mam nadzieję, że szybko uda ci się uwolnić i zacząć życie od nowa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

niedojrzałośc emocjonalna