Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

cc



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-08 20:52 przez michalina940.

A po co chcesz ich godzić na siłę? Nie lubią się, więc nie zmuszaj ich do przyjaźni. To są Twoje przyjaciółki, a nie jego. Dlatego nie rozumiem po co ciorasz ze sobą faceta na imprezę, skoro przyjaciółki zaprosiły Ciebie.

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

Ja uważam że w związku każdy ma prawo do rozrywek z własnymi znajomymi raz na jakiś czas i imprezy osobno dla mnie są ok - w moim związku jest wiele zaufania i wyznajemy podobne zasady więc ja nie widziała bym problemu w imprezie osobno, gorzej jest jeśli masz iść z koleżanką której twój mężczyzna nie lubi :) Zależy od tego z jakiego powodu się nie lubią :) Myślę że na siłę ich nie pogodzisz niestety:P Jeśli już koniecznie chcesz go zabrać a zaproszenie dostałaś od koleżanki która go nie lubi to powinnaś zostać w domu :) ( ja bym się obraziła gdyby ktoś z moich znajomych zabrał ze sobą osobę której nie znoszę ) jeśli od innej koleżanki zabierz go i może samo się ułoży



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-06 21:54 przez kiciakk91.

Tylko nie wybieraj pomiędzy nimi bo w późniejszych latach będziesz mieć poczucie,że coś bardzo ważnego straciłaś.
A dlaczego nie możecie się wszyscy razem spotkać na tej imprezie? Do rozmowy między sobą ich nikt nie zmusza,a nie wierze iż taka panuje relacja,że nie znoszą swojego towarzystwa.

...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-08 20:56 przez michalina940.

Wybrałabym osobę, która nie każe mi wybierać.

Chłopak się zmieni, przyjaciele zostają- u mnie się to sprawdza.

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
michalina940
Nie o ich godzenie mi chodzi ale wiecie ciągle słysze jak ta przyjaciółka za moimi plecami mówi coś do tego 2giej przyjaciółki na niego... Mam dość tych intryg...
to co to za przyjaciółka która tylko za plecami potrafi gadać ? jak go nie lubi to powinna powiedzieć albo jemu albo ewentualnie tobie żebyś wiedziała że nie ma ochoty na kontakt z nim ale innej koleżance? brzydko :P swoja droga ona mówi jednej tamta powtarza tobie :D hehe dobre :P Porozmawiaj szczerze z koleżanką i powiedz że mogą się nie lubić ale wolała byś żeby nie obgadywała go z innymi ludzmi bo on (jeśli tak jest) również o niej nic nie mówi. Poproś ją albo jego że mają albo sobie to wyjaśnić albo cię i innych osób w to nie mieszać

"jak się jest w związku to się w 2 chodzi na imprezy."

pff, chyba po ślubie. związek to nie zszywanie ludzi w jedno. nie można ciągle, wszędzie z chłopakiem - trochę przestrzeni.

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
kamokanikaka
"jak się jest w związku to się w 2 chodzi na imprezy."

pff, chyba po ślubie. związek to nie zszywanie ludzi w jedno. nie można ciągle, wszędzie z chłopakiem - trochę przestrzeni.
dokładnie i myślę ze o to chodzi koleżance... oczywiście prawdziwa przyjaciółka zrozumie że ma się dla niej troszkę mniej czasu ale jeśli nie mogą już nawet razem wyjść to też bym zaczęła się denerwować. Jak ty oceniasz swoje zachowanie ? jesteś fair w stosunku do kolezanek i chłopaka ?? czy tylko w stosunku do chłopaka ?? Przyjaciół się nie zostawia bo być może miłość kiedyś minie i zostaniesz sama jak palec, a prawdziwa miłość rozumie jak ważna jest przyjaźń i odskocznia od związku :)

niech się prześpi z jedną, drugą, ciśnienie spadnie

Cytat
michalina940
Tzn ja mam wrażenie że ta przyjaciółka jest trocha fałszywa... Bo tak jak mówię jedzie na mojego chłopaka tej 2giej, a ta 2ga przyjaciółka ( bardziej przyjaźni się ze mną bo widzi co tamta robi i jak się zachowuje ) mi mówi co ta 1wsza mówi na mojego chłopaka... i coś czuję że dłużej tak to nie pociągnie.
Mówię jej że nie wiem czy mój chłopak nie bd miał nic przeciwko tej imprezie a ona na to taki chamski uśmieszek... wolałam się już nie odzywać.

Żadna z nich nich nie jest Twoją przyjaciółką.

lepiej ich nie gódź, bo potem się okaże, ze nie masz ani chłopaka ani przyjaciółki...

moje koleżanki też kiedyś nie cierpiały mojego faceta. teraz one są w porozbijanych związkach a ja od 10 lat z tym samym kolesiem :)

jeżeli byłaby Twoją przyjaciółką to nie obgadywałaby Twojego chłopaka, rzeczą ludzką kogoś "nie lubić", ale nienormalne jest obgadywać chłopaka przyjaciółki, ta druga też dobra, że z tamtą na temat Twojego gada, powinna ją jakoś ustawić do pionu

nie chciałabym mieć Takich "przyjaciółek", a chłopaka zostaw w spokoju ( w sensie nie gódź go na siłę z tamtą laską)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-06 22:26 przez kaaaami.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NAGIII FACET w FILMIE