Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

:O jestem w szoku...

wiesz co ja tak niestety zrobiłam sama po 4 lata, to było dawno, ale dobrze pamiętam, był zazdrosny o wszytsko a bardzo go kochała, pierwsza wielka miłość, cały czas mnie sprawdzał, wypytywał itp, w końcu po prostu posłałam go do diabła i poczułam się po porstu cudownie jak nowo narodzona, naprawdę takie zachowanie zazdrośnika jest odstrzęczające, a w zwiazeku zaczynasz się po prostu dusić, jestem szczęśliwa że sie wtedy uwolniłam, zastanów się nad tym co robisz, niestety przekroczyłaś jakąś granicę i nie wytrzymał, zerwał przez sms bo pewno przerażała go perspektywa twoich płaczy, nieładnie z jego strony

wiesz, jak po 7 latach się nie dotarliście to podziwiam że trwaliście w tym związku!

Cytat
matylda_jasmin
Gskk - mam umiejętność szybkiego czytania i dobrą pamięć, nie czytałam wszystkiego tylko tytuły i pierwsze zdania - tyle wystarczyło;-)))))

a ta 1 soczewka utkwiła mi w pamięci


!!!! pozdrawiam ;-))

Co wy piszecie;/ Nawet jak dziwczyna byla zazdrosna to co kazda z was by chciala uslyszec takie slowa czy przeczytac??Nikt nie jest idealny!! Popelniamy bledy.Wiem sama po sobie bo ktos mnie zranil bardziej niz myslalam i do puki sama tego nie przezylam nie wiedzialam jak to jest.Prawdziwy facet szanuje kobiete do konca dni bo nikt z nas nie jest idealny i popelniamy bledy

zweryfikowana
Posty: 481
Ostrzeżenia: 1/5

NIE pojmuje jak on mogl cie tak potraktowac. to mogl wwczesniej ci powiedziec ze3 go drazni ze ciagle go podejrzewasz i zebys sie zmienila bo moze to skonczyc sie rozstaniem a nie tak cie traktowac po 7 latach !!!!
ja bym na twoim miejscu byl odpisalam smsa o tresci : ,, OK "albo ,,vice versa'


tyle by go zagieło ze cie to nie rusza i ze masz to w dupie. i wtedy on bedzie załowal ze tak postapil i to zakonczyl i jeszcze bedzie cie prosic zebys wrocila.
tylko jednego smsa nigdy wiecej !!!! nie pisz zeby pokazac ze ci nie zalezy a jeszcze on bedzie twoj albo juz go olej na zawsze

Z jednej strony myślę,że sama to zniszczyłaś,ale znowuż z drugiej,jak widzę,że ktoś robi takie rzeczy przez telefon to aż mi się chce płakać,to jest takie żałosne. Ty musisz zmienić swoje zachowanie,bo nigdy nie będziesz się czuła pewna w żadnym związku, może jakaś pomoc specjalisty? A on..?! On jest dla mnie nikim,wiec darowałabym sobie go i zaczęła ukłądać życie na nowo;)

i dobrze ...poczytajcie sobie wątki tej laski...śmierdzi z daleka głupotą i krętactwem!!!


zapewne związek z Tobą do przyjemności nie należał więc dobrze chłop zrobił...osobiście się nie dziwie, skoro pozwoliłaś sobie na takie odzywki to nie szanujesz się. a jak człowiek sam się nie szanuje to nikt inny też go nie będzie szanował !!!

Sama zniszczyłaś swój związek przez chorobliwą zazdrość. Pomyśl trochę. Wszystko skończone, nie ma szans żeby On wrócił. Zapomnij o nim ale pomyśl nad sobą, popracuj nad sobą. Jeśli się nie zmienisz to następny związek zakończy się tak samo.

Cytat
roccco20
NIE pojmuje jak on mogl cie tak potraktowac. to mogl wwczesniej ci powiedziec ze3 go drazni ze ciagle go podejrzewasz i zebys sie zmienila bo moze to skonczyc sie rozstaniem a nie tak cie traktowac po 7 latach !!!!
ja bym na twoim miejscu byl odpisalam smsa o tresci : ,, OK "albo ,,vice versa'


tyle by go zagieło ze cie to nie rusza i ze masz to w dupie. i wtedy on bedzie załowal ze tak postapil i to zakonczyl i jeszcze bedzie cie prosic zebys wrocila.
tylko jednego smsa nigdy wiecej !!!! nie pisz zeby pokazac ze ci nie zalezy a jeszcze on bedzie twoj albo juz go olej na zawsze

A umie panienka czytać? Przecież napisała, że jej tłumaczył żeby nie była zazdrosna. A, że ona ma go (a przynajmniej jego uczucia i spokojne życie) w tyłku to chyba już wie i dlatego postanowił to zakończyć. No w sposób pozostawiający wiele do życzenia, ale co poradzić.

Zakładając oczywiście, że to prawda. Bo ten sms też brzmi na mocno wydumany jakby się nad tym zastanowić. No chyba, że był pijany jak to pisał :D

matylda_jasmin ja pamiętałam tylko to o soczewce i o przychodni :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-06 13:48 przez Gskk.

Gratuluję dojrzałości.

Zniszczyłaś to sama... mój facet też jest chorobliwie zazdrosny, wmawia mi wciąż rzeczy, których nie robię. A to, ze widział jak kogoś dotknęłam, a coś innego... Ja już mu powiedziałam, że ma nie rpzeginać bo kocham go, ale kiedys to się źle skonczy

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

To Ty :D panienka bez poczucia humoru oburzona żartem odnośnie lekarza od mózgu :D teraz rozumiem że twój chłopak nie żartował! masz z garkiem :P Wiedziałam że prędzej czy później się rozejdziecie :D:D swoja drogą troszkę kłamczuszek z Ciebie nie ?? :D

E, ja podejrzewam że może ma kogoś na oku, z doświadczenia wiem, że po tylu latach nikt tak sobie nagle nie odchodzi.

Jak mogłaś byc z nim 7 lat ?!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

facet burak kontra kobieta w ciąży.