Obecnie rozmawiamy o:

doskonałe jedzenie

gorący temat

Otwarcie sklepu online

36 minut temu

FARBA A UTLENIACZ

godzinę temu

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nie potrafie zrozumieć

06 mar 2012 - 13:00:30

witam mam pewien problem z facetem

poznałam bardzo fajnego faceta na stażu z wyglądu mi sie nie podobał kompletnie długie włosy wiecie metalowiec ale zafascynowała mnie jego osobowość jest taki ciepły miły pogodny ma śliczne oczy i ogólnie jest boski
jak go poznałam to byłam w zwiazku ale zwiazek sie skonczył na początku nie zdawałam sobie sprawy ze mu sie spodobałam nie zwracałam na niego uwagi w kontekscie mojego przyszłego partnera sądziłam ze jest taki dla mnie bo mnie po prostu lubi ale sie myliłam przyszedł czas kiedy niestety musiałam odejsc ze stażu ale kontakt między nami sie nie urwał wtedy tez napisał mi ze jest wemnie nieszczęśliwie zakochany i ze musimy sie spotkać do spotkania jednak nigdy nie doszło nie wiem dlaczego tak wyszło umawialiśmy sie wiele razy ale kiedy czekałam na jakoas wiadomosc od niego to milczał tak było wiele razy potem znowu pisał ze musimy sie spotkac ze u zależy i znowu milczał zdałam sobie sprawe ze zależy mi na nim powiedziałam mu to ze jest wazny dla mnie itd i teraz jest tak ze nie odzywa sie do mnie pisze do niego a on bezczelnie sie nie odzywa olewa nie wiem co am o tym myslec on wie co do niego czuje ale chyba ma to w dupie bo by mnie przeciez nie olewał dodam ze jestem łądna dziewczyna a on jest brzydki wizualnie ale piękny w środku może on sie boi mnie wstydzi czy cos może myśli ze ja sobie robie z niego zwałe czy coś może to on sie mna bawił pisał te wszystkie rzeczy ja juz naprawde tego nie rozumiem

a wy co o tym sądzicie z czego to wynika ze sie nie odzywa pomocy

nie potrafie zrozumieć

06 mar 2012 - 13:03:45

A więc nie zaczynając od a więc, ładna dziewczyno zadzwoń do tego brzydkiego chłopaka i się z nim umów.

nie potrafie zrozumieć

06 mar 2012 - 13:08:08

Przejmij sprawę w swoje ręce co Ci szkodzi!!!

nie potrafie zrozumieć

06 mar 2012 - 13:11:16

przejełam ale przecież nie zmusze go do spotkania serce mi pęka
co sądzicie o jego zachowaniu dodam, ze nie jestesmy jakimiś tam gówniarzami ja mam 23 a on 26
tak podejrzewam ze ma mnie juz chyba gdzies nie daje mi to spokoju wolałabym by i to powiedział a nie te idiotyczne domysły

nie potrafie zrozumieć

06 mar 2012 - 13:11:45

zadzwoń do niego ;)

nie potrafie zrozumieć

06 mar 2012 - 13:14:15

Telefon w łapę i jedziesz.

nie potrafie zrozumieć

06 mar 2012 - 13:18:42

odwidziało mu się :|

nie potrafie zrozumieć

06 mar 2012 - 13:26:33

tez tak myśle siostra mi tak powiedziała ale chciałam zasięgnąć porady większej ilości kobitek

nie potrafie zrozumieć

06 mar 2012 - 13:42:57

Zadzwoń do niego kobieto!! Mam XXI w. a nie średniowiecze...

nie potrafie zrozumieć

06 mar 2012 - 13:49:21

zadzwon do niego lub napisz, powiedz ze nie rozumiesz jego zachowania, pisze ze sie zakochal w Tobie a jak Ty mówisz ze czujesz to samo to nagle milknie... ze nie wiesz co masz o tym myslec i ze jak nagle mu sie odwidziało, to żeby Ci to po prostu napisał bo chcesz wiedziec na czym stoisz.

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 2/5

nie potrafie zrozumieć

06 mar 2012 - 17:08:20

Boże, spojrzałam na tekst i wszystko mi się zlało w jedno. Naucz się 'używać' interpunkcji, bo tego się czytać nie da.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zostawiłł mnie po 7 latach przez sms