Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 217
Ostrzeżenia: 1/5

kiepsko!!

12 lut 2012 - 19:09:14

nie wiem już kurczę co myśleć... nie wiem czy moj facet mnie olewa czy dramatyzuję...

Dzis sie mielismy spotkac po obiedzie. Nie dał znaku życia do tej pory...
kiedy tak robił wcześniej... mówił że zwyczajnie albo spał albo mu coś wypadło.
Zdarza mu się to coraz cześciej. Nie jest słowny. I zawsze kiedy z nim o tym rozmawiam o tym wyzywa na mnie, że nie jestem wyrozumiała.... bo wypadło mu to, to i to.... albo był zmęczony. - czasaem zadzwoni i odwoła spotkanie, a czasami tak jak dziś - olewka. A potem ja zbieram opr.... za to, że śmię zwrócić mu uwagę podczas kiedy on ma tyle obowiązków i akurat powinnam to zrozumieć. Ale na Boga... dla mnie godzina to świętość.

Kiedy się z kimś umawiam na tą i na tą - to tak jest. Chyba, że mnie nie pasi to ja zawsze daję mu znać o tym wcześniej.

Nie dzwonie do niego ani nie bede o nic pytać. Od tej chwili zajmuję się sobą i mam to w dopie :)

kiepsko!!

12 lut 2012 - 19:22:16

Widzę, że masz dobre podejście, ale jutro też nie dzwoń ; ) Sam zadzwoni jak się stęskni i spyta co u Ciebie i zaproponuje spotkanie.

kiepsko!!

12 lut 2012 - 19:35:03

dokładnie, dobre podejście, nie dzwoń, nie pisz, nie odzywaj się po prostu do niego, bo dzięki swojemu zachowaniu on po prostu na to nie zasługuje, takie moje zdanie

wiadomo, zmęczenie, obowiązki, ale znaleźć 30 sekund na smsa, że musicie przełożyć spotkanie to chyba nie jest trudne zadanie :) daj mu do zrozumienia, że nie podoba Ci się jego zachowanie, mam nadzieję, że zauważy swoje błędy

kiepsko!!

12 lut 2012 - 19:39:49

Masz racje mniej to w dopie i zajmij się sobą;)

kiepsko!!

12 lut 2012 - 19:42:56

Cytat
cochizze
Widzę, że masz dobre podejście, ale jutro też nie dzwoń ; ) Sam zadzwoni jak się stęskni i spyta co u Ciebie i zaproponuje spotkanie.
Właśnie!

kiepsko!!

12 lut 2012 - 19:43:17

powinnas tak samo mu pokazac ze tez masz go gdzies zeby nie myslal ze za nim latasz bo jak facet zauwazy ze kobieta go olewa to wzrasta mu ambicja i takiej kobiet nie odpusci ,serio sama spróbuj

zweryfikowana
Posty: 1.296
Ostrzeżenia: 1/5

kiepsko!!

12 lut 2012 - 19:45:05

Tez miałam kiedyś podobny problem z moim facetem, jednak w moim przypadku pomogło nie odzywanie się. Dopiero jak sam się odezwał dostał porządny opierd.. i to pomogło zauważył błędy i jest zmiana o 180 stopni :)

niezweryfikowana
Posty: 778
Ostrzeżenia: 1/5

kiepsko!!

12 lut 2012 - 19:46:08

Ja od dziś też zacznę podchodzić z dystansem. Przez takie zachowanie okazują nam kompletny brak szacunku.
Umowa to umowa.
Od dziś też nie dzwonię, nie pytam, nie proponuję spotkań.

kiepsko!!

12 lut 2012 - 19:49:07

Cytat
cochizze
Widzę, że masz dobre podejście, ale jutro też nie dzwoń ; ) Sam zadzwoni jak się stęskni i spyta co u Ciebie i zaproponuje spotkanie.

masz rację.
tylko nie każdy tak potrafi.....:/ ja np nie potrafie kogoś tak olewać:(
cięzko tak podchodzić do kogoś z dystansem jak się kogoś kocha ;(
ale czasem warto im pokazać że im uciekamy wtedy coś do nich dociera,,,nie zawsze ale bywa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-12 19:50 przez kala86.

kiepsko!!

12 lut 2012 - 19:59:16

godzine przed spotkaniem, ty dzwon albo pisz i sie upewniaj czy sie dzisiaj widzicie, nie bedziesz tracic wolnego czasu i nerwow :)

kiepsko!!

12 lut 2012 - 20:01:27

miej w dOopie jak on Ciebie ma. amen,

kiepsko!!

12 lut 2012 - 20:02:22

kolejny Twój wątek o tym samym? -__-

niezweryfikowana
Posty: 217
Ostrzeżenia: 1/5

kiepsko!!

12 lut 2012 - 20:08:48

Hm... chcę być wyrozumiała i myślę, ze jestem.
Na to jaka potrafię być zmierzła to przy dla niego jestem aniołkiem.
Akceptuję dosłownie....80% jego i jego zachowań.

Dzwonił, oczywiście nie wspominał nic o naszym spotkaniu dziś. Pytał co u mnie, jak spędziłam dzień jak gdyby nigdy nic. :( Nie rozmawiałam z nim zbytnio.. powiedziałam że muszę konczyc bo coś tam robię.

kiepsko!!

12 lut 2012 - 20:32:03

Ha, skądś to znam :) ja dałam sobie spokój. Ja niestety nie umiałam przekonać faceta, że wsyztsko zrozumiem, bylebym wiedziała co się dzieje. Ja dałam sobie spokój. Zobaczymy czy sie odezwie :)

kiepsko!!

12 lut 2012 - 20:35:24

zajmij się sobą zateskni odezwie sie uwierz :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co jest nie tak??