Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

gorący temat

Pediatra Kielce

7 minut temu

Ginekolog Rzeszów

10 minut temu

Budowa domu

24 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

30 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

Aktywne użytkowniczki

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 20:03:47

racjaaa!!! nA BOSTWOO!!!

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 20:04:22

Cytat
KasiaKhagi
Ja to olałam i powiedziałam mu , zobacz jakie tamten mężczyzna ma oczy i jaki jest umięśniony mmmrrr :D

Oja :D ciekawe jaką Twój facet miał wtedy minę . I tak trzymać :)

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 20:05:58

Idź lepiej na imprezkę ze znajomymi :)

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 20:06:09

Cytat
alutka000

no ale to jest chamskie ze tak by sie patrzyl...juz mialam akcje na weselu jak obczail jedna lafirynde od dolu do gory, jak ja sie mialam wtedy poczuc? a tez do brzydkich nie naleze. faceci sa beznadziejni

Nie no zgoda, że to jeszcze zależy, JAK się patrzy. Powinien to robić dyskretnie, ale facet po prostu będzie patrzył, choćby jego kobieta była najpiękniejsza na świecie, taka jego natura (a przynajmniej tak twierdzi Lew-Starowicz, a jakimś tam autorytetem jest). Szkoda sobie psuć nastrój i szarpać nerwy o to, moim zdaniem. Ale to chyba wszystko zależy od związku, stopnia zaufania itd.

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 20:06:58

Cytat
kiciakk91
Cytat
MlecznaAlpenGold
Cytat
kiciakk91
Cytat
MlecznaAlpenGold
Cytat
kiciakk91
Cytat
MlecznaAlpenGold
Wiesz , doskonale Cię rozumiem. Moja samoocena spada ,nawet wtedy gdy.. Dam przykład : W domu stroję się , naprawdę się sobie podobam ale gdy wyjdę z moim facetem i widzę inne dziewczyny to wydaję mi się ,że wcale nie wyglądam ładnie...

Moim zdaniem powinnaś jechać , ubrać się ładnie , tak żebyś się dobrze czuła , ale... jak ja to mówię... Z DZI**AMI NIE KONKURUJE :) I Ty też tego nie rób. Udawaj ,że Cię to wcale nie rusza , że nie obchodzą Cię tamte.
Uwierz mi , naprawdę działa :) [ z książki Argov Aherry - Dlaczego meżczyźni kochają zołzy].

Powodzenia ;)
"DZI**AMI NIE KONKURUJE" ... naprawdę żałosne ... to że macie niskie samooceny to nie powód aby obrażać kogoś kto tam pracuje. Jak już wcześniej pisałam pracuje na tego typu "eventach" i nie prostytuuje się z tego tytułu, nie jestem również wulgarna ani wyzywająca ani w stroju ani w zachowaniu więc daruj sobie komentarze. I zacznijcie oceniać swoich facetów którzy zachowują się jak świnie

A czy ja mam coś do Ciebie ? Mówisz ,że się tak nie zachowujesz , a ja mówię o takich , które się tak zachowują. Tym bardziej że pisałyście wcześniej ,że są jak wyjęte z domu publicznego ? No i jeśli one są tak skąpo ubrane , to nie należy z nimi konkurować tak ? Nic nie da konkurowanie z nimi kto więcej odsłoni nie sądzisz?
Nie pisałyście tylko pisała autorka. Nie powiedziałaś o kogo Ci chodzi tylko określiłaś hostessy mianem dzi.... Chociaż i tak uważam że nawet jeśli ubrane są skąpo takie słowa są nie na miejscu, zwłaszcza z ust kobiety która uważa się za taką damę i z nimi nie konkuruje. Pozdrawiam i proponuję ważyć słowa bez względu na to do kogo są kierowane zwłaszcza że najgłośniej "szczekają" kobiety które wizje hestessy opierają tylko na swoich wyobrażeniach :)

Nie rozumiem w ogóle dlaczego się odezwałaś w tej sprawie , skoro nie zachowujesz się tak jak opisała AUTORKA , a ja je krytykuję więc nie powinnaś się bulwersować. I jeszcze jedno ale jeśli to jest praca polegająca na wdzięczeniu się do facetów w skąpym stroju , to przepraszam ale nie będę im wznosić honoru bo dla mnie taka praca to jest paranoja... ale cóż taki ten świat teraz..że takie rzezy są na porządku dziennych.
Ponieważ to że hostessy tak się zachowują to punkt widzenia zazdrosnych o nie kobiet a nie koniecznie stan faktyczny więc właśnie z tego względu zabrałam głos. Oczywiście są takie które zachowują się niestosowanie ale chciałam zaznaczyć że nie wszystkie i że to co na pozór może wyglądać źle nie koniecznie musi takie być


No przecież , jasne ,że nie wszystkie. Ja mówię o tych , które " zachowują się niestosowanie" :) Tylko o nich (:

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 20:08:39

ok :)zaznaczam że ta dyskusja nie była jakąś słowną przepychanką z mojej strony a jedynie walką ze stereotypami :p Wszystko wyjaśnione :P pozdrawiam

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 20:09:47

Cytat
kiciakk91
ok :)zaznaczam że ta dyskusja nie była jakąś słowną przepychanką z mojej strony a jedynie walką ze stereotypami :p Wszystko wyjaśnione :P pozdrawiam

No to okej . Pozdrawiam również :)

zweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 2/5

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 20:10:00

Nie no zgoda, że to jeszcze zależy, JAK się patrzy. Powinien to robić dyskretnie, ale facet po prostu będzie patrzył, choćby jego kobieta była najpiękniejsza na świecie, taka jego natura (a przynajmniej tak twierdzi Lew-Starowicz, a jakimś tam autorytetem jest). Szkoda sobie psuć nastrój i szarpać nerwy o to, moim zdaniem. Ale to chyba wszystko zależy od związku, stopnia zaufania itd.[/quote]

wiem ze niby taka ich natura ale ja nie umiem i nie moge tego przebolec... jak kobieta zwroci uwage na faceta to jest jakos inaczej, a tamci to mam wrazenie ze sie tymi laskami tak podniecaja i od razu mysla co to by z nimi nie robili... wiem tez ze jestem za bardzo przewrazliwiona na tym punkcie. ale przez to ze moj tak czasem spojrzal na jakas to nie dosc ze mi to rujnuje poczucie wlasnej wartosci to jeszcze zaczynam go uwazac za takiego chama co jak to pies by za suka polecial

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 20:10:25

Cytat
NESIA13705
mój facet tez by sie gapił i w sumie to chyba każdy - faceci to podgatunek heeh i już tak mają :D nie przejmuj się. że się gapi to przecież nie znaczy że zaraz Cię zdradzi czy coś :)

[/b]

Tu nie chodzi nawet o zdradę. Chodzi raczej o to jak ja się czuję gdy on tak robi. Jak siedzi taka na motocyklu z wypiętym tyłkiem i cycorami na wierzchu, do tego układa usta w "dzióbek" to mi automatycznie podnosi się ciśnienie. Macie rację, z nimi nie da się rywalizować! Jednak gdy widzę jak mój facet zerka na nią to moje ciśnienie już nie wytrzymuje. Wie, że mam kompleksy na punkcie małego biustu a widzę, że tamtej patrzy się w dekolt.Jeśli któraś z was w takiej sytuacji potrafi zachować zimną krew to albo jest bardzo pewna siebie, albo nie wiem. Tak czy siak, podziwiam!

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 20:12:12

Cytat
datula
ja mojemu w podobnych sytuacjach zawsze przy kumplach mowilam "tak sie na nia gapisz a ona nawet nia ciebie uwagi nie zwrocila". Wtedy jego meska duma zostala urazona, i to przy kumplach. i skonczylo sie gapienie na panienki:)


Super tekst :D

Ja też jestem mega zazdrośnicą...
Mój facet raz mi tak powiedział... 'Przejdzie jakas ladna dziewczyna i ok, moze czasem na nia spojrze... Ale co z tego ? Przejdzie, a ja przeciez za nia nie pobiegne ani jej nie bede podrywał, bo po prostu jestem z toba !'...

zweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 2/5

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 20:17:21

Cytat
klaudiii_6
Cytat
datula
ja mojemu w podobnych sytuacjach zawsze przy kumplach mowilam "tak sie na nia gapisz a ona nawet nia ciebie uwagi nie zwrocila". Wtedy jego meska duma zostala urazona, i to przy kumplach. i skonczylo sie gapienie na panienki:)


Super tekst :D

Ja też jestem mega zazdrośnicą...
Mój facet raz mi tak powiedział... 'Przejdzie jakas ladna dziewczyna i ok, moze czasem na nia spojrze... Ale co z tego ? Przejdzie, a ja przeciez za nia nie pobiegne ani jej nie bede podrywał, bo po prostu jestem z toba !'...


juz bym sie lepiej poczula, kochany :)

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 20:20:25

Na jakimś forum znalazłam taką wypowiedź faceta:

"mam dziewczyne łądną jak cholera ale wiadomo ze mysle jajami i pociagaja mnie inne laski .waszych facetów tez pociagaja inne bo to normalne.
ja jak widze jakas lalunie to wyobrazam sobie seks z nią a nie z moją a potem mi przechodzi bo kocham moją .. seks odzdzielcie od milosci"

niestety, tak jest. faceci są beznadziejni, ale nic z tym nie zrobimy! dla nich seks i miłość to dwie sprawy, dla nas często seks bez miłości nie istnieje. inna psychika!

zweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 2/5

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 20:23:05

Cytat
katja23
Na jakimś forum znalazłam taką wypowiedź faceta:

"mam dziewczyne łądną jak cholera ale wiadomo ze mysle jajami i pociagaja mnie inne laski .waszych facetów tez pociagaja inne bo to normalne.
ja jak widze jakas lalunie to wyobrazam sobie seks z nią a nie z moją a potem mi przechodzi bo kocham moją .. seks odzdzielcie od milosci"

niestety, tak jest. faceci są beznadziejni, ale nic z tym nie zrobimy! dla nich seks i miłość to dwie sprawy, dla nas często seks bez miłości nie istnieje. inna psychika!

ooo niee... ja juz jestem wsciekla na mojego

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 20:24:57

Cytat
alutka000
Cytat
katja23
Na jakimś forum znalazłam taką wypowiedź faceta:

"mam dziewczyne łądną jak cholera ale wiadomo ze mysle jajami i pociagaja mnie inne laski .waszych facetów tez pociagaja inne bo to normalne.
ja jak widze jakas lalunie to wyobrazam sobie seks z nią a nie z moją a potem mi przechodzi bo kocham moją .. seks odzdzielcie od milosci"

niestety, tak jest. faceci są beznadziejni, ale nic z tym nie zrobimy! dla nich seks i miłość to dwie sprawy, dla nas często seks bez miłości nie istnieje. inna psychika!

ooo niee... ja juz jestem wsciekla na mojego

ahahhaha!! tylko go nie bij :D

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 20:26:13

Cytat
justaa22
Cytat
alutka000
Cytat
katja23
Na jakimś forum znalazłam taką wypowiedź faceta:

"mam dziewczyne łądną jak cholera ale wiadomo ze mysle jajami i pociagaja mnie inne laski .waszych facetów tez pociagaja inne bo to normalne.
ja jak widze jakas lalunie to wyobrazam sobie seks z nią a nie z moją a potem mi przechodzi bo kocham moją .. seks odzdzielcie od milosci"

niestety, tak jest. faceci są beznadziejni, ale nic z tym nie zrobimy! dla nich seks i miłość to dwie sprawy, dla nas często seks bez miłości nie istnieje. inna psychika!

ooo niee... ja juz jestem wsciekla na mojego

ahahhaha!! tylko go nie bij :D

bij, bij i patrz czy równo puchnie ;);)
I inna wypowiedź równie budująca:

"kazdy facet mysli czasem o innych ..
myslicie ze bedzie na was wpatzrony cale zycie jak w obrazek a jak zobaczy inną smuklą o pieknym tyłęczku i piersiach laske to powie swojemu penisowo:"uspokój sie mały bo nie można bo ukochana sie tylko liczy" niestety mały nie posłucha bo to on rządzi a nie mózg

i mały sie wyrywa i staje na bacznosc gdy przechodzi lalunia i jędrnym ciale i pieknej buzi.
nawet gdy obok jest moja dziewczyna mi staje na widok innej choc tego nie chce bardzo ale mały rządzi.zapamietajcie sobie ze facet ma mózg w jajach!!!!!!!"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-12 20:28 przez katja23.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co jest nie tak??