Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 9 10 11 -->

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 18:38:03

Hej dziewczyny! Mam pewien problem. Wybieram się na początku marca z facetem na targi motocyklowe. Byłam już w tamtym roku i niemiło to wspominam. Zaraz opiszę o co chodzi. Która z dziewczyn tam była wie, jak to wygląda. Wszystkie stoiska z motocyklami są prezentowane przez kuso ubrane hostessy, niektóre dosłownie mają cycki na wierzchu, o du*** nie wspomnę, uśmiechają się idiotycznie i chyba niektóre z nich wyciągnęli z burdelu, tak się zachowują. Rok temu pojechałam z moim S. i całą ekipą (sami faceci) na te targi. Mój S. dosłownie wodził wzrokiem za każda bardziej skąpo ubraną dziewczynom (a jest ich tam masa). Niektóre są ładne, wszystkie wymalowane, zrobione, no cuda! Jego oglądanie się za tymi dziewczynami do tego stopnia mnie wkurzyło, że w którymś momencie się rozpłakałam i poszłam w inną stronę. Jak miałam rywalizować z na wpół porozbieranymi hostessami będąc w długich dżinsach i koszuli po nieprzespanej nocy? Odechciało mi się wszystkiego, robienia zdjęć, oglądania motocykli. W tym roku znów się tam wybieramy, trafia mnie na samą myślę, że S. znów będzie się ślinił na widok tych d**. Chciałabym tylko jakoś inaczej to rozegrać. Wiem, że z jego gapieniem się na hostessy nic nie zrobię. Mogę tylko sama inaczej się zachować/ubrać.. No właśnie, ale jak? Czy wasza pewność siebie nie spada w otoczeniu pięknych kobiet? Jak mam się zachować? Już sama nie wiem..

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 18:42:18

a ja bym wcale nie pojechała. Lepiej spędzić wieczór z koleżankami przy jakimś filmie i winie. Bo inaczej na targach na pewno nie bedzie jak poprzednim razem, a przecież nie ubierzesz sie tak jak hostessy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-12 18:43 przez andzia00155.

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 18:44:31

faceci to wzrokowcy, zawsze będą patrzeć :)

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 18:46:41

Też nad tym myślę, sama wyprawa jest spoko (300km ), później impreza w stolicy, ale rano te targi.. i znów się będę wkurzać! A on "przecież tylko patrzę, tylko tyle mi zostało".. Swoją drogą wkurza mnie też to, że faceci są tacy beznadziejni. Jak jest wystawa motocykli to chodzą półnagie hostessy na motocyklach, ale wyobrażcie sobie wystawe biżuterii dla kobiet. Czy łazili by tam półnadzy modele? No właśnie..

Jeszcze jak sobie przypomnę wzrok tych facetów którzy tam chodzili. Niektórzy trzaskali zdjęcia tym hostessom na motocyklach, podnieceni że ta się do niego uśmiecha. Zachowywali się niektórzy jakby kawałka gołej du** nie widzieli. Wielu z nich było z kobietami, nie byłam wyjątkiem. Mój to się tylko oglądał za dziewczynami, nie robił im zdjęć. Ale wystarczyło hasło "ale rakieta!" a mi się wszystkiego odechciewało!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-12 18:48 przez katja23.

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 18:47:48

ja mojemu w podobnych sytuacjach zawsze przy kumplach mowilam "tak sie na nia gapisz a ona nawet nia ciebie uwagi nie zwrocila". Wtedy jego meska duma zostala urazona, i to przy kumplach. i skonczylo sie gapienie na panienki:)

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 18:48:21

znam ten ból.
Nawet wczoraj w sklepie w głupim TESCO oglądał sie za jakąs wymalowaną, wieśniacka brunetką.

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 18:48:31

Cytat
kasiurek
faceci to wzrokowcy, zawsze będą patrzeć :)

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 18:49:18

ja bym olala i poszla na impreze:D

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 18:49:59

fakt to żałosna przypadłość "męskich imprez" ...
ja raczej wolałabym spędzić czas gdzie indziej niż denerwować się na targach :-)

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 18:50:24

Cytat
datula
ja mojemu w podobnych sytuacjach zawsze przy kumplach mowilam "tak sie na nia gapisz a ona nawet nia ciebie uwagi nie zwrocila". Wtedy jego meska duma zostala urazona, i to przy kumplach. i skonczylo sie gapienie na panienki:)

no niestety te panny się na każdego patrzą, do każdego uśmiechają kto podejdzie - w końcu za to im płacą! ale się zdenerwowałam już samym pisaniem o tym.. :/

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 18:51:01

Jejuu to po co masz sie meczyc psychicznie Musicie tam jechac? albo wiczorem wybierzcie sie do klubu gdzie jest meski striptiz:D ciekawe co on by zrobil w takiej sytuacji

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 18:51:08

Cytat
kasiurek
faceci to wzrokowcy, zawsze będą patrzeć :)

...i dlatego zawsze na takich targach będzie pełno roznegliżowanych kobiet.

Trochę tylko nie rozumiem, po co tam jedziesz - dla motocykli, czy w roli "przywieszki" do faceta? Bo jeśli pooglądać maszyny, to czemu zwracasz uwagę na laski, zamiast na motocykle? A jeśli dla towarzystwa, to sama wiesz, na co się piszesz i nie powinnaś narzekać.

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 18:52:20

hehe. i mi ów oglądanie również jako kobiecie nieobce :D

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 18:52:55

Twój facet zachowuje się dość prostacko.. Chociaż komentarze mógłby zachować dla siebie ;/

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 18:53:09

Cytat
kropka89
fakt to żałosna przypadłość "męskich imprez" ...
ja raczej wolałabym spędzić czas gdzie indziej niż denerwować się na targach :-)

problem jest w tym, że ja lubię motocykle! chciałabym zobaczyć co zaprezentują w tym roku. niestety ta impreza to jest jakieś dziwne szoł, w którym motocykle wydają się być tylko dodatkiem do tych porozbieranych du*. zrobili z tego męską imprezę, chociaż coraz więcej kobiet kupuje sobie dwa kółka. dodatkowo niesmaczne jest, że przychodzi tam sporo dzieci..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kiepsko!!