Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 2/5

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 20:28:18

Cytat
justaa22
Cytat
alutka000
Cytat
katja23
Na jakimś forum znalazłam taką wypowiedź faceta:

"mam dziewczyne łądną jak cholera ale wiadomo ze mysle jajami i pociagaja mnie inne laski .waszych facetów tez pociagaja inne bo to normalne.
ja jak widze jakas lalunie to wyobrazam sobie seks z nią a nie z moją a potem mi przechodzi bo kocham moją .. seks odzdzielcie od milosci"

niestety, tak jest. faceci są beznadziejni, ale nic z tym nie zrobimy! dla nich seks i miłość to dwie sprawy, dla nas często seks bez miłości nie istnieje. inna psychika!

ooo niee... ja juz jestem wsciekla na mojego

ahahhaha!! tylko go nie bij :D

aktualnie nie ma drania w polsce. dostanie na wiosne jak wroci... wrrr
Cytat
katja23
Cytat
justaa22
Cytat
alutka000
Cytat
katja23
Na jakimś forum znalazłam taką wypowiedź faceta:

"mam dziewczyne łądną jak cholera ale wiadomo ze mysle jajami i pociagaja mnie inne laski .waszych facetów tez pociagaja inne bo to normalne.
ja jak widze jakas lalunie to wyobrazam sobie seks z nią a nie z moją a potem mi przechodzi bo kocham moją .. seks odzdzielcie od milosci"

niestety, tak jest. faceci są beznadziejni, ale nic z tym nie zrobimy! dla nich seks i miłość to dwie sprawy, dla nas często seks bez miłości nie istnieje. inna psychika!

ooo niee... ja juz jestem wsciekla na mojego

ahahhaha!! tylko go nie bij :D

bij, bij i patrz czy równo puchnie ;);)
I inna wypowiedź równie budująca:

"kazdy facet mysli czasem o innych ..
myslicie ze bedzie na was wpatzrony cale zycie jak w obrazek a jak zobaczy inną smuklą o pieknym tyłęczku i piersiach laske to powie swojemu penisowo:"uspokój sie mały bo nie można bo ukochana sie tylko liczy" niestety mały nie posłucha bo to on rządzi a nie mózg

i mały sie wyrywa i staje na bacznosc gdy przechodzi lalunia i jędrnym ciale i pieknej buzi.
nawet gdy obok jest moja dziewczyna mi staje na widok innej choc tego nie chce bardzo ale mały rządzi.zapamietajcie sobie ze facet ma mózg w jajach!!!!!!!"


://////////////////// nie chce tego czytac:(((



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-12 20:29 przez alutka000.

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 20:36:37

Cytat
alutka000
Cytat
katja23
Na jakimś forum znalazłam taką wypowiedź faceta:

"mam dziewczyne łądną jak cholera ale wiadomo ze mysle jajami i pociagaja mnie inne laski .waszych facetów tez pociagaja inne bo to normalne.
ja jak widze jakas lalunie to wyobrazam sobie seks z nią a nie z moją a potem mi przechodzi bo kocham moją .. seks odzdzielcie od milosci"

niestety, tak jest. faceci są beznadziejni, ale nic z tym nie zrobimy! dla nich seks i miłość to dwie sprawy, dla nas często seks bez miłości nie istnieje. inna psychika!

ooo niee... ja juz jestem wsciekla na mojego



Ja stwierdziłam, ze nie ma sensu sie denerwowac, bo co to da... ? :)

zweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 2/5

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 20:40:04

Cytat
klaudiii_6
Cytat
alutka000
Cytat
katja23
Na jakimś forum znalazłam taką wypowiedź faceta:

"mam dziewczyne łądną jak cholera ale wiadomo ze mysle jajami i pociagaja mnie inne laski .waszych facetów tez pociagaja inne bo to normalne.
ja jak widze jakas lalunie to wyobrazam sobie seks z nią a nie z moją a potem mi przechodzi bo kocham moją .. seks odzdzielcie od milosci"

niestety, tak jest. faceci są beznadziejni, ale nic z tym nie zrobimy! dla nich seks i miłość to dwie sprawy, dla nas często seks bez miłości nie istnieje. inna psychika!

ooo niee... ja juz jestem wsciekla na mojego



Ja stwierdziłam, ze nie ma sensu sie denerwowac, bo co to da... ? :)


kochana wiem wiem...ale ja nie umiem inaczej:( no po prostu nie moge zniesc mysli ze ktos moze mu sie bardziej podobac ode mnie a co gorsza podniecac albo zeby sobie z nia seks wyobrazal! o to go nie posadzam ale kto wie...
poza tym ja jestem chora na zazdrosc...a wiem ze to niszczy nas zwiazek. ale przeciez gdyby mi nie dawal powodow do zazdrosci to by bylo normalnie

zweryfikowana
Posty: 213
Ostrzeżenia: 1/5

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 20:43:59

Ubierz się fajnie- top, ramoneska, obcisłe jeansy i szpilki.. jak on będzie się oglądał na innymi to Ty oglądaj się za przystojnymi motocyklistami. A tak poza tym to faceci już tak mają są wzrokowcami i tyle nic z tym nie zrobisz. :)

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 20:52:22

Cytat
katja23
Cytat
justaa22
Cytat
alutka000
Cytat
katja23
Na jakimś forum znalazłam taką wypowiedź faceta:

"mam dziewczyne łądną jak cholera ale wiadomo ze mysle jajami i pociagaja mnie inne laski .waszych facetów tez pociagaja inne bo to normalne.
ja jak widze jakas lalunie to wyobrazam sobie seks z nią a nie z moją a potem mi przechodzi bo kocham moją .. seks odzdzielcie od milosci"

niestety, tak jest. faceci są beznadziejni, ale nic z tym nie zrobimy! dla nich seks i miłość to dwie sprawy, dla nas często seks bez miłości nie istnieje. inna psychika!

ooo niee... ja juz jestem wsciekla na mojego

ahahhaha!! tylko go nie bij :D

bij, bij i patrz czy równo puchnie ;);)
I inna wypowiedź równie budująca:

"kazdy facet mysli czasem o innych ..
myslicie ze bedzie na was wpatzrony cale zycie jak w obrazek a jak zobaczy inną smuklą o pieknym tyłęczku i piersiach laske to powie swojemu penisowo:"uspokój sie mały bo nie można bo ukochana sie tylko liczy" niestety mały nie posłucha bo to on rządzi a nie mózg

i mały sie wyrywa i staje na bacznosc gdy przechodzi lalunia i jędrnym ciale i pieknej buzi.
nawet gdy obok jest moja dziewczyna mi staje na widok innej choc tego nie chce bardzo ale mały rządzi.zapamietajcie sobie ze facet ma mózg w jajach!!!!!!!"



nie ma co sie do konca sugerowac tym!przeciez to wypowiedz jakiegos gowniarza,przynajmniej tak mi sie kojarzy co ma totalna burze hormonalna:)normalny facet pomysli ze "fajna" czy cos tam,ale uwazam ze faceci to nie tylko napaleni bezmozgowcy,nie wszyscy przynajmniej:)moze warto poszukac tez wypowiedzi dojrzalych facetow,nie tylko 18,20 pare lat

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 20:53:33

Cytat
ona19881
Ubierz się fajnie- top, ramoneska, obcisłe jeansy i szpilki.. jak on będzie się oglądał na innymi to Ty oglądaj się za przystojnymi motocyklistami. A tak poza tym to faceci już tak mają są wzrokowcami i tyle nic z tym nie zrobisz. :)

Tak zrobię :)

Dzięki Wam wszystkim za wskazówki. W tamtym roku miałam plan ubrać sukienkę, już ją ubrałam nawet przed wyjściem. Ale jak wyszłam z łazienki na mieszkaniu gdzie spaliśmy to jeden z kolegów dziwnie na mnie spojrzał, źle się w tej sukience poczułam i przebrałam się w bezpieczne dżinsy. W tym roku myślę o krótkich spodenkach, lepiej się czuję w spodenkach niż w spódnicach/sukienkach. Ale mam kompleksy na punkcie moich nóg. Mój S. uwielbia moje nogi, a ja ich nie lubię.
Nasunęło mi się pytanie. Czy macie taką część ciała, której nie lubicie a wasz facet ją lubi? I czy potraficie się przełamać i podkreślić/odsłonić tę część ciała skoro jemu się podoba, mimo że same myślicie że nie jest najlepiej?

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 20:58:58

Cytat
katja23
Cytat
ona19881
Ubierz się fajnie- top, ramoneska, obcisłe jeansy i szpilki.. jak on będzie się oglądał na innymi to Ty oglądaj się za przystojnymi motocyklistami. A tak poza tym to faceci już tak mają są wzrokowcami i tyle nic z tym nie zrobisz. :)

Tak zrobię :)

Dzięki Wam wszystkim za wskazówki. W tamtym roku miałam plan ubrać sukienkę, już ją ubrałam nawet przed wyjściem. Ale jak wyszłam z łazienki na mieszkaniu gdzie spaliśmy to jeden z kolegów dziwnie na mnie spojrzał, źle się w tej sukience poczułam i przebrałam się w bezpieczne dżinsy. W tym roku myślę o krótkich spodenkach, lepiej się czuję w spodenkach niż w spódnicach/sukienkach. Ale mam kompleksy na punkcie moich nóg. Mój S. uwielbia moje nogi, a ja ich nie lubię.
Nasunęło mi się pytanie. Czy macie taką część ciała, której nie lubicie a wasz facet ją lubi? I czy potraficie się przełamać i podkreślić/odsłonić tę część ciała skoro jemu się podoba, mimo że same myślicie że nie jest najlepiej?




Dokładnie, ja jak jestem np. w klubie z moim mężczyzną, to kiedy widziałabym , że on perfidnie gapi się na inne to wtedy 'pokazałabym' mu , że tak samo patrzą na mnie inni faceci.... :)
A co do Twojego 2 pytania.... - ja ostatnio duzo przytylam ale moj pan. S mowi, ze kocha mnie za wszystko... Ja staram sie ubierac po prostu kobieco, ale zeby czuc sie przy tym swobodnie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-12 21:01 przez klaudiii_6.

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 21:19:35

Cytat
katja23
Cytat
ona19881
Ubierz się fajnie- top, ramoneska, obcisłe jeansy i szpilki.. jak on będzie się oglądał na innymi to Ty oglądaj się za przystojnymi motocyklistami. A tak poza tym to faceci już tak mają są wzrokowcami i tyle nic z tym nie zrobisz. :)

Tak zrobię :)

Dzięki Wam wszystkim za wskazówki. W tamtym roku miałam plan ubrać sukienkę, już ją ubrałam nawet przed wyjściem. Ale jak wyszłam z łazienki na mieszkaniu gdzie spaliśmy to jeden z kolegów dziwnie na mnie spojrzał, źle się w tej sukience poczułam i przebrałam się w bezpieczne dżinsy. W tym roku myślę o krótkich spodenkach, lepiej się czuję w spodenkach niż w spódnicach/sukienkach. Ale mam kompleksy na punkcie moich nóg. Mój S. uwielbia moje nogi, a ja ich nie lubię.
Nasunęło mi się pytanie. Czy macie taką część ciała, której nie lubicie a wasz facet ją lubi? I czy potraficie się przełamać i podkreślić/odsłonić tę część ciała skoro jemu się podoba, mimo że same myślicie że nie jest najlepiej?


ja miałam tak kiedys,ze nie lubilam swioch nog:/ale pozniej jakos zaczełam je odsłaniac i zauwazylam ze podobaja sie tez innym,teraz nie wybrazam sobie lata bez krotkich spodenek,ja generalnie podkreslam wszystko u siebie(oczywiscie bez przesady)latem najbardziej,wiadomo:)mojemu sie to podoba i jest zazdrosny czasami,nic nie mowi ale...widze to,mysle ze klucz to pewnosc siebie

facet oglądający się za innymi..

13 lut 2012 - 01:19:56

Mój facet za to ma inną taktykę na podglądanie:) Zawsze jak widzi jakąś dziunię to mówi coś w stylu, że masakra i wogóle taka wypindrzona i ble;P No ale przecież wiem, że jemu się podoba tymbardziej, że nawet ja bym na niej zawiesiła oko;) To chyba taki jego mechanizm obronny w razie czego jakbym miała jakieś pretensje, że się patrzy:D Często krytykuje ładne dziewczyny... Niektóre pewnie w jego mniemaniu naprawdę nie są fajne bo on raczej takich wytapetowanych, półnagich i spalonych w solarium nie lubi;) Ja ogólnie z twarzy jestem ładna i może to zabrzmi egoistycznie ale to faceci często się za mną oglądają... Co też nie jest dla mnie fajne bo już nie raz głupia sytuacja z tego wynikła:/ Mimo to jak widzę jakąś fajną laskę w moim otoczeniu to od razu mam pełno kompleksów... Zero pewności siebie chociaż wiem, że brzydka nie jestem. No ale cóż, taka chyba nasza natura:D

facet oglądający się za innymi..

13 lut 2012 - 02:01:55

Eh ciezka sprawa :/ nie dziwne ze czujesz się zazdrosna... Ale co robic, skoro nie pojechanie nie wchodzi w gre to ignoruj to, tak jak dziewczyny radza, albo dawaj jakies uszczypliwe uwagi itp...Pomysl, że może i faceci patrza na te ich wystawione tyłki i cycki ale pewnie mysla sobie o nich w sposób pozbawiony szacunku i nigdy nie chcieli by z taką miec nic wspolnego, nie chcieli by miec takiej dziewczyny... jedyne czego sa warte to bzykniecia i zapomnienia. głowa do góry :)

Cytat
katja23
Cytat
justaa22
Cytat
alutka000
Cytat
katja23
Na jakimś forum znalazłam taką wypowiedź faceta:

"mam dziewczyne łądną jak cholera ale wiadomo ze mysle jajami i pociagaja mnie inne laski .waszych facetów tez pociagaja inne bo to normalne.
ja jak widze jakas lalunie to wyobrazam sobie seks z nią a nie z moją a potem mi przechodzi bo kocham moją .. seks odzdzielcie od milosci"

niestety, tak jest. faceci są beznadziejni, ale nic z tym nie zrobimy! dla nich seks i miłość to dwie sprawy, dla nas często seks bez miłości nie istnieje. inna psychika!

ooo niee... ja juz jestem wsciekla na mojego

ahahhaha!! tylko go nie bij :D

bij, bij i patrz czy równo puchnie ;);)
I inna wypowiedź równie budująca:

"kazdy facet mysli czasem o innych ..
myslicie ze bedzie na was wpatzrony cale zycie jak w obrazek a jak zobaczy inną smuklą o pieknym tyłęczku i piersiach laske to powie swojemu penisowo:"uspokój sie mały bo nie można bo ukochana sie tylko liczy" niestety mały nie posłucha bo to on rządzi a nie mózg

i mały sie wyrywa i staje na bacznosc gdy przechodzi lalunia i jędrnym ciale i pieknej buzi.
nawet gdy obok jest moja dziewczyna mi staje na widok innej choc tego nie chce bardzo ale mały rządzi.zapamietajcie sobie ze facet ma mózg w jajach!!!!!!!"
Tym tez sie nie przejmujcie...nie ma to jak uogólnianie :/ Tego nie lubie najbardziej, wrzucania wszystkich do jednego wora. KAŻDY facet mysli penisem i nic sie nie da zrobic no pewnie. Mój jakos się nigdy nie obejrzał za zadna dziewczyna która koło nas przeszła, nigdy nie skomentował zadnej w przy mnie i nigdy nie stanal mu na widok innej w moim towarzystwie(w ogole nie podejrzewam zeby mu mogl stanac na widok laski np w super markecie, nawet jakby mnie nie bylo, nie ma 12 lat, umie panowac nad soba...)Nie mowie ze nie widzidzi innych poza mna, pewnie jak widzi ladna dziewczyne to mysli sobie ze jest fajna, tak samo jak i my myslimy tak na widok przystojnego faceta... ale nie komentuje, nie sprawia mi przykrosci, nie wywoluje we mnie zazdrosci- tak wg mnie powinien postepowac prawdziwy facet który kocha swoją dziewczyne i nie chce jej ranic, mysli o jej uczuciach.
Jakbym miała faceta myslacego fujarą i nie potrafiącego nad nią panowac jak dojrzewający nastolatek to bym go wymieniła na lepszy model.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-13 02:03 przez soso.

facet oglądający się za innymi..

13 lut 2012 - 02:07:24

'soso' - Bardzo mądra wypowiedź !!
Każda dziewczyna , która czuje się 'zagrożona' powinna przeczytać ten tekst powyżej i wziąć to do serca :)

facet oglądający się za innymi..

13 lut 2012 - 03:37:33

a ja ci powiem tak,wspołczuje ci miec takiego faceta ,i ja np bym z takim nie była ,owsem faceci to wzrokowcy i sie patrza ale z tego co piszesz twoj robi to jawnie bezczelnie przy tobie slini sie na widok pierwszych lepszych hosstes i to z toba przy boku????wat[pire czy majac taki charakter p;oprzestaje tylko na gapieniu,nie wyopbrazam sobie czego takiego ,,,nie ejst to dla mnie normalne napewno nie az tak

facet oglądający się za innymi..

13 lut 2012 - 07:20:12

to idz na te imprezę jak masz ochote, ale faceta utemperowac musisz. Zrób jednak cos z tym jego zachowaniem. Ja bym porozmawiala na spokojnie. Wyjasnila ze czuje sie zle jak podziwia inne. Ze jesli kocha tylko mnie powinien rozumiec ze takie zachowanie mnie boli. A jesli by nie poskutkowalo, to na targach wgapilabym się w jakiegos megaprzystojnego faceta przy motorze i westchnęła - tak by uslyszal moj luby- "Czemu ty tak nie mozesz wyglądac Misiu?", "niektore laski to są pod szczesliwą gwiazdą urodzone", lub "Jezu, temu to moglabym urodzic i tuzin dzieci...". Myslę ze poczulby wreszcie o co mi chodzi..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-13 07:23 przez Ihwe.

facet oglądający się za innymi..

13 lut 2012 - 07:25:18

klaudii 6 kazda dziewczyna ktora czuje sie zaggrozona powinna przedce wszystkim zastanowic sie nad swoim związkiem,,,,,

facet oglądający się za innymi..

13 lut 2012 - 07:45:00

A ja bym inaczej to rozegrała. Przede wszystkim zacisnęłabym zęby i bym się zachowywała tak jak on. Czyli też bym się razem z nim rozglądała za babkami i razem z nim komentowała, ale nie że "o masz racje ale rakieta", tylko " O co Ty gadasz spójrz na tamtą, to jest dopiero rakieta" zobaczymy co zrobi. pewnie się speszy. Po krytykuj trochę może się zamknie. To jest facet, tak jak powiedział, jemu tylko zostało oglądanie. Musi zarzuci oko na jakąś laskę, norma. Ja zawsze ze swoim razem chwalimy laski albo obgadujemy, że paskudna albo coś jeszcze. I dobrze na tym wychodzę, bo przynajmniej mam ubaw i mam kontrole.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co jest nie tak??