Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

12 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ISTNIEJE. Mam dwóch przyjaciół: jednego od prawie 14lat, drugiego od prawie 5 lat. Z pierwszym miałam epizod, po którym urwał nam się kontakt na rok, ale to nam tylko pomogło i teraz jest już naprawdę super ;)

Pewnie że istnieje :) Ja tam kocham swojego przyjaciela, ale jak brata, a on kocha mnie jak siostrę. :) No i on ma dziewczynę.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-05 00:42 przez shavo.

Cytat
shavo
Pewnie że istnieje :) Ja tam kocham swojego przyjaciela, ale jak brata, a on kocha mnie jak siostrę. :) No i on ma dziewczynę.

Mój, były niestety, przyjaciel też miał dziewczynę i ma podobno nadal. Tylko, że w międzyczasie wylądował ze mną w wiadomym miejscu i to trwało dosyć długo (edit: hehe, ale nie ten 1 raz tak długo trwało, tylko sytuacja się powtarzała :P, to dla tych, którzy lubią się czepiać tak jak ja), no i przyjaźń się skończyła :/ Też zawsze zaklinałam się, że taka przyjaźń istnieje. Pewnie istnieje, ale widocznie ja nie jestem do takowej stworzona :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-05 00:46 przez madziutex.

z przyjaciolmi bywa tak ze spedzaja ze soba duuuuuzo duuzo czasu,poznaja sie lepiej,fajnie czuja sie w swoi towarzychu,znaja swoje slabosci -wiedza o sobie wszystko ii to po jakims czasie ktorejs ze stron podoba sie tak bardzo [ta sytuacja],ze [nawet niewiedziec kiedy]zakochuja sie...a nie zawsze ta druga strona [jak w twoim przypadku]to odwzajemnia :((( i wtedy zazwyczaj przyjazn sie "łamie" ;/ eh niestet.Dlatego moim zdaniem taka best frends nie istnieje :( ...w moim przypadku doszlo do tego ze przyjaciolka [rodzaj zenski]wyznala mi milosc ;OO codzienne widzenia,rozmowy,przygody robia swoje ;))^^

Cytat
madziutex

Mój, były niestety, przyjaciel też miał dziewczynę i ma podobno nadal. Tylko, że w międzyczasie wylądował ze mną w wiadomym miejscu i to trwało dosyć długo, no i przyjaźń się skończyła :/ Też zawsze zaklinałam się, że taka przyjaźń istnieje. Pewnie istnieje, ale widocznie ja nie jestem do takowej stworzona :P
O kurcze ;p nie no, my znamy się od kiedy pamiętam, zresztą, jesteśmy jakoś tam spokrewnieni, więc to już byłaby całkiem dziwna sprawa ;p Na szczęście nie pociąga mnie w żaden sposób, ja jego na pewno też nie. ;D

Istnieje przyjażn miedzy kobieta a męzczyzna , znam takie przypadki no i sama jestem w posiadaniu takiego na dobre i złe :)

zweryfikowana
Posty: 543
Ostrzeżenia: 1/5

Hej Dziewczyny!
Czy wierzycie w przyjaźń damsko-męska? Ja osobiście mam przyjaciele faceta i każde z nas ma swoich partnerów.I całkiem fajnie to działa:) Podobno taka przyjaźń jest możliwa gdy jest wsparta odrobiną fizycznej antypatii co o tym myślicie?

ja mam przyjaciela i nigdy mi nie przeszło przez mysl ze móglby byc moim facetem - chociaż rozbawia mnie do łez i uwielbiam z nim spędzać czas to jednak od kilku lat nie jest nikim więcej jak przyjacielem
a jego strony jest raczej podobnie chociaz nigdy o tym szczrze nie rozmawialismy ;)

ale uwazam ze taka przyjaźń jest mozliwa
a nawet jesli kończy się łózkiem to co z tego? :D

zweryfikowana
Posty: 543
Ostrzeżenia: 1/5

Też tak myślę, jeśli obie strony są wolne i wylądują w łóżku a mimo to ich przyjaźń przetrwa to jak najbardziej to jest ok:)

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 1/5

A ja mam przyjaciół i uważam, że gdyby doszło do czegokolwiek więcej przyjaźń nie miałaby już racji bytu. To się jednak nie łączy, po prostu. Tak i już.

Cytat
dzenys
A ja mam przyjaciół i uważam, że gdyby doszło do czegokolwiek więcej przyjaźń nie miałaby już racji bytu. To się jednak nie łączy, po prostu. Tak i już.
Czemu niby? Ja miałam przyjaciela, pozniej bylismy parą, jednak się rozstalismy i nadal jestesmy przyjaciółmi i to takimi prawdziwymi,ufamy sobie w 100% i chyba jest jedyną osobą której wiem, że mogę WSZYSTKO powiedziec, bez wyjątków, więcej niz ukochanej mamie, czy chłopakowi nawet. znamy się już 7 lat i nie wyobrazam sobie aby nagle znikł z mojego życia, jest dla mnie jak rodzina. Owszem jest miedzy nami chemia jakas nadal, ale mimo to przyjazn funkcjonuje bez zarzutu i wiem, że zawsze nawet jako staruszka bede mogła powiedziec o nim "przyjaciel". A nawet bedac z kims w zwiazku, mozna się z tą osobą przyjaznic, wg mnie takie związki są najbardziej udane i najbardziej trwałe.

Cytat
dzenys
A ja mam przyjaciół i uważam, że gdyby doszło do czegokolwiek więcej przyjaźń nie miałaby już racji bytu. To się jednak nie łączy, po prostu. Tak i już.

Wierze w przyjazn damsko-meska i nie wiem skad bierze sie przekonanie, ze jest niemozliwa. Z moim przyjacielem Znamy sie od dziecka, kochamy sie jak rodzenstwo (i zarowno ja jak i on -jestesmy w zwiazkach) :)

jest to nie mozliwe-predzej czy pozniej cos zaiskrzy ;-)

Ja miałam przyjaciela a teraz jest moim chłopakiem od 2 lat :D, dlatego zabraniam mu sie przyjaźnić z dziewczynami, wiem do czego to doprowadzi )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mój facet-nie wiem co zrobic? Powiedzcie co o tym myslicie:(