Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

SPONSORING

21.06 o 11:53

Aktywne użytkowniczki

Jak go zdobyć ?

05 lut 2012 - 22:22:24

Sytuacja fatalna.. Pisałam z pewnym chłopakiem (nazwijmy go K.), poznaliśmy się przez internet. Nasze spotkanie odbyło się dopiero po pół roku czasu. Z jego strony wybuchło wielkie uczucie, chciał mnie widzieć codziennie, planował nasze wspólne wakacje, ferie, po jakimś czasie powiedział że kocha, że zrobi dla mnie wszystko i nigdy nie czuł czegoś takiego do kobiety. Poświęcał się dla mnie, potrafił jechać godzinę czasu tylko żeby mnie zobaczyć na 20minut..
Z mojej strony uczucia nie było.. Wtedy to sobie wmawiałam, dziś wiem że to było tylko przyzwyczajenie do jego osoby. Nie chciałam zostać sama..
Po jakimś czasie ograniczałam spotkania, było mu przykro, ale mimo wszystko za każdym razem powtarzał, że wie i że ma nadzieję że kiedyś będziemy razem, że jestem kobietą jego życia..
Ostatnio poznałam jego najlepszego kumpla i ... oszalałam. I o ironio! Nigdy wcześniej nie poczułam czegoś takiego do mężczyzny jak do jego przyjaciela.. Na samą myśl o nim mam motylki w brzuchu, ekscytuję się, i mam cholerne przekonanie że dla tego faceta zrobiłabym wszystko. A on? On jest najlepszym kolegą K... Rozmawialiśmy dość długo na imprezie, pytał czemu taka jestem dla K. dlaczego nie chce spróbować z nim być.. Milczałam, a alkohol zrobił swoje.. Chciałam mu wykrzyczeć, że to jego chcę a nie K. Powstrzymałam się, wiem, że wtedy byłabym stracona w jego oczach, więc wykręcałam się jak mogę że do siebie nie pasujemy..
Na drugi dzień napisał do mnie i zaprosił do znajomych.
Z K. wszystko wyjaśniłam, powiedziałam mu że nigdy nie będziemy razem. Załamał się. Dzwonił, płakał.. Ale uczucie do jego przyjaciela sprawia, że nie widzę nic poza nim. Czuję, że to jest facet mojego życia.
Jednak czy mam szansę? Tak bardzo chciałabym powiedzieć mu co czuję. Ale wiem, że będzie bronił strony swojego przyjaciela. Pomyśli, że jestem nienormalna.
Myśłałam, żeby poczekać jakiś czas, aż sprawa troszku ochłonie. Napisać do niego za 2,3 miesiące zaproponować spotkanie.
Dodam, że taka sytuacja zdarza mi się pierwszy raz, nigdy nie miałam faceta, nigdy nic do żadnego nie poczułam, a mam 20lat..
Proszę o rady, a nie ocenianie mnie! Wiem, że sytuacja jest z lekka niesmaczna bo nie chcę rozdzielać przyjaciół, ale tak bardzo chciałabym być szczęśliwa. Na samą myśl o nim jestem.. Co robić?

Jak go zdobyć ?

05 lut 2012 - 22:27:23

ciężka sytuacja. myślę że powinnaś walczyć o miłość !

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Jak go zdobyć ?

05 lut 2012 - 22:33:24

Walcz o tego chłopaka, poczekaj chwile, moze sa szanse..?

Jak go zdobyć ?

05 lut 2012 - 22:41:47

Ale jak? :( Nie mam pomysłu.. Wiem, że teraz by mnie pewnie wyśmiał lub poczuł jakąś odrazę. Nie chce żeby mnie odrzucił..

Jak go zdobyć ?

06 lut 2012 - 07:30:40

my to mamy wiedziec?

Jak go zdobyć ?

06 lut 2012 - 07:45:47

A widzisz, że masz u niego jakieś szanse? Też jest Tobą w jakiś sposób zainteresowany? Jeśli tak, to wszystko wymaga czasu. Spotykajcie się w gronie znajomych. I walcz o miłość.Oczywiście nie po trupach i nie wbrew sobie. Powodzenia ;)

Jak go zdobyć ?

06 lut 2012 - 08:15:55

Cytat
KaRgA
A widzisz, że masz u niego jakieś szanse? Też jest Tobą w jakiś sposób zainteresowany? Jeśli tak, to wszystko wymaga czasu. Spotykajcie się w gronie znajomych. I walcz o miłość.Oczywiście nie po trupach i nie wbrew sobie. Powodzenia ;)
O właśnie, rozegraj to pomalutku i prawie nie widocznie. Jak nie będzie nic do Ciebie czuł ten kolo to przynajmniej poczujesz się jak ten K kiedy Ty go zostawiłaś. ;p

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

Jak go zdobyć ?

06 lut 2012 - 08:30:00

mysle, ze to kwestia czasu :) dobrze ze nie meczysz sie niepotrzebnie ze wczesniejszym kandydatem tylko myslisz bardziej przyszlosciowo :) mysle, ze wszystko pojdzie po Twojej mysli... a uczucie wasze rozwinie sie w miedzyczasie :)

Jak go zdobyć ?

06 lut 2012 - 08:42:50

Spróbuj najpierw sama zaprzyjaźnic się z tym chłopakiem im bardziej go będziesz poznawała tym przekonasz się czy to faktycznie to uczucie.
Jeżeli od razu wyznałabyś mu to co teraz czujesz myśle,że postawiłabyś w niezręcznej sytuacji jego i siebie,a skrzywdziła byłego...
Ty czekaj poznawaj, a K. będzie powoli o Tobie zapominał.

Jak go zdobyć ?

06 lut 2012 - 08:44:46

Myślę, że powinnaś trochę poczekać, aż K. ochłonie, bo na pewno będzie miał żal do Ciebie, a przyjaciel chcąc trzymać jego stronę nie zrobi mu żadnego świństwa. Za parę miesięcy może przypadkiem na niego "wpadnij", albo zagadaj przez internet, zobaczysz, jak się samo to rozwinie. Powodzenia :)

Jak go zdobyć ?

06 lut 2012 - 08:45:47

sytuacja jest fatalna:) moim zdaniem powinnaś troche poczekać, sprawa jest jeszcze za świeża. w czasem ,K' tez sobie kogos znajdzie, (napewno bedzie szukal pocieszenia) a tym samym szybko o Tobie zapomni i wtedy bedziesz mogla brać się za tego drugiego. Niestety, serce nie sługa, walcz o swoje szczęscie:)

Jak go zdobyć ?

06 lut 2012 - 08:51:17

podsuń dla K fajną dziewczyne

Jak go zdobyć ?

06 lut 2012 - 09:02:43

lepiej teraz mu to powiedziec niz za 2-3 miesiace jak kogos znajdzie

Jak go zdobyć ?

06 lut 2012 - 09:09:16

Poczekaj na rozwój wydarzeń,utrzymuj z tym nim normalny kontakt,pisz do niego po "koleżeńsku";) a może będzie chleb z tej mąki będzie hehe ;))
jeżeli zechce pisać to po jakimś czasie przyznasz mu się co poczułaś ;)

Jak go zdobyć ?

06 lut 2012 - 15:17:16

A bardzo Ci na nim zalezy?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

widze w nim same wady - milosc mojego zycia