Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

przykro mi :(

03 lut 2012 - 01:13:46

Cześć, muszę się pożalić jestem ciekawa co myslicie o mojej sytuacji powinnam byc zla smutna itd. ?
W tą sobote obchodze 18-naste urodziny i robie mała impreze dla znajomych mojemu mowilam to juz z miesiąć temu, ale 4 dni temu wyskakuje mi że jedzie na narty i nie bedzie na moich urodzinach tym bardziej ze ludzie mi sie zaleczyli kruszyc. Najważniejsza osoba ktorą chciałam żeby była to on i byłam pewna ze mnie nie zawiedzie. Wtedy on, że mam przełożyć ale przecież to bezsensu, a potem że mam z nim jecha albo odwołać. No i miał jechać dziś wieczorem, a ja mu napisałąm smsa pomyslałam zę jednak zostanie zrobi mi niespodziankie czy coś oczywiście wczesniej też nim rozmawiałam. On za to, że ferie sa raz na rok, a ja do niego a moja 18-nastka raz w życiu mówił, że to wynagrodzi mi ta jak wiele innych rzeczy :( teraz mi pisze, że juz są w drodze(jego znajomi i niby jakiś wujek).Czuje się strasznie przykro mi,płacze nie wiem dlaczego... Co mam robić?
dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam.

przykro mi :(

03 lut 2012 - 01:17:40

i Ty jesteś z kimś takim ?

przykro mi :(

03 lut 2012 - 01:20:04

W takim razie niezłego masz chłopaka...Tylko współczuc

przykro mi :(

03 lut 2012 - 01:21:08

eh :( a no i mam ten tyg praktykiod 10-18 i mial mi zgrac na plytke muzykę i mial mi przynieś do domu przyszłam z pracy leżałą płytka i różano i wzieło mnie na płacz ostatnio jestem bardzo wrażliwa ;/

prosze nie dobijajcie mnie :(
pomocy co robić :(



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-03 01:23 przez -toksyczna.

przykro mi :(

03 lut 2012 - 01:22:25

eee kopnij go w tyłek..
no wybacz, ale mi sie wydaje że on sobie pomyślał, że róża wszystko naprawi i po sprawie.. niepoważny..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-03 01:24 przez wyimagin0wana.

przykro mi :(

03 lut 2012 - 01:24:44

Moim zdaniem chłopak, który kocha nie pojechałby sobie na narty;/
Rozumiem, że z tego powodu Ci przykro, wybrał narty zamiast Ciebie.
Trzymaj się i lepiej przemyśl sobie z kim jesteś...

przykro mi :(

03 lut 2012 - 01:33:20

no tak, ale wiedzie jakie to cieżkę i jeszcze za 2 tyg mamy rok ; ( i po co mi tyle czasu zmarnowane?

przykro mi :(

03 lut 2012 - 01:33:28

Może Cię nabiera i zrobi Ci niespodziankę

przykro mi :(

03 lut 2012 - 01:35:04

Jeśli woli narty, a nie Ciebie to nieźle to świadczy o jego systemie wartości... Poważnie się zastanów czy warto zabiegać o kogoś, kto ucieka wtedy kiedy go najbardziej potrzebujesz. Kochać znaczy być, a nie tylko bywać. Przedyskutujcie to na poważnie, gdy się spotkacie. Powinniście się nawzajem wspierać.
Powodzenia

przykro mi :(

03 lut 2012 - 01:36:53

jestem pewna że pojechał :(
o czym mam z nim rozmawiac ? już tyle rozmów było naprawde dużo tego było.

przykro mi :(

03 lut 2012 - 01:37:29

rok to nie jest duzo....... wiec przemysl to

przykro mi :(

03 lut 2012 - 01:39:52

Kochana, mnie olał chłopak, który mnie podobno kochał i mimo, że chciałam się przez niego zabić, nawet nie pocieszył(a to by mnie trochę podnioslo na duchu...), a zarywał w tym czasie do innych. Ale go rzuciłam mimo że tak mocno kochałam.. więc ty też dasz radę, oczywiście o ile okaże się, że on ma inne poczucie wartości!

przykro mi :(

03 lut 2012 - 01:40:32

eh :( starałąm się nie potrafie to tak po prostu skończyć dałąm mu to co jest najcenniejsze dla wiekszość kobiet z miłośi, chodz pewnie uważacie że głupia jestem...

przykro mi :(

03 lut 2012 - 01:40:38

a no to z okazji 18-tych urodzin zrób sobie prezent i uwolnij się od niego

przykro mi :(

03 lut 2012 - 01:40:41

brak słów...dziewczyny maja rację. Nie zamartwiaj i nie przejmuj się!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Strach przed rodzicami faceta