Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

facet o 20 lat starszy to głupota?

26 sty 2012 - 20:08:32

Hej wszystkim,powiedźcie proszę co sądzicie na ten temat bo już nie daje rady sobie z tym wszystkim,chodzi oto że mam faceta o 20lat starszego i czy w tym jest naprawdę coś chorego skoro naprawdę się kochamy? Nic na to nie poradzę że albo on się za wcześnie urodził albo ja za późno!

<moderacja - korekta tytułu>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-27 15:00 przez moderator.

facet o 20 lat starszy to głupota?

26 sty 2012 - 20:13:41

jezeli sie dobrze dogadujecie itp to spoko, co cie obchodzi opinia innych.
osobiście nie chciałabym mieć tak starszego faceta.

facet o 20 lat starszy to głupota?

26 sty 2012 - 20:17:00

20 lat to bardzo dużo! Może teraz jak jesteś jeszcze młoda to nie widzisz różnicy ale jak będziesz po 30-stce to dopiero zauważysz! On będzie miał 50 lat, moim zdaniem za duża różnica wieku :) no ale miłość to miłość więc powodzenia!

facet o 20 lat starszy to głupota?

26 sty 2012 - 20:17:31

A niby jak mozna "posiadac" faceta? Zalezy chyba ile masz lat, jakie macie cele w zyciu, czy to czego pragniecie wam wzajemnie odpowiada. Facet w tym wieku ma raczej inne piorytety niz mloda dziewczyna.

facet o 20 lat starszy to głupota?

26 sty 2012 - 20:18:17

jestem na tak, ale to pewnie dlatego ze sama uwielbiam duzo starszych facetow

zweryfikowana
Posty: 426
Ostrzeżenia: 1/5

facet o 20 lat starszy to głupota?

26 sty 2012 - 20:19:14

jesli sie kochacie i jest ci z nim dobrze, niewazny wiek. bądz szczesliwa, spelniona!! razem z nim:):):)

facet o 20 lat starszy to głupota?

26 sty 2012 - 20:20:14

ile Ty masz lat?

facet o 20 lat starszy to głupota?

26 sty 2012 - 20:23:33

Posiadać to możesz buty, a nie faceta. Jeśli chodzi o taką różnicę wieku to ciężko cokolwiek napisać. Z jednej strony jeśli się kochacie to nie powinna Was obchodzić opinia innych ludzi, ale dobrze ktoś napisał, że teraz może być fajnie, a co później.? Faktycznie Ty mając 30 lat będziesz jeszcze młodą kobietą, a on będzie już 50 letnim dorosłym starszym Panem. Nie chciałabym również aby moje dziecko miało ojca w wieku dziadka. Ja na pewno nie chciałabym mieć o tak duzo starszego faceta. Jeśli jednak Ty jesteś szczęśliwa to życzę Wam powodzenia. :)

facet o 20 lat starszy to głupota?

26 sty 2012 - 20:23:51

U mnie jest 8 lat różnicy jesteśmy już prawie trzeci rok ze sobą i jesteśmy bardzo szczęśliwą parą. ;) Dla mnie 20 lat to trochę dużo, ale skoro się kochacie to nikomu nic do tego. Ciekawi mnie ile masz lat. ? :)

facet o 20 lat starszy to głupota?

26 sty 2012 - 20:27:12

Sytuacja jest tego typu,że ja mam 23 lata a on 43,ale jest przekochanym człowiekiem,dogadujemy się jak mało kto i jest mi ogólnie z nim bardzo dobrze tylko najgorswze jest to że nie wszystkim się podoba taki związek i już czasem psychicznie"wysiadam" przez to wmawianie mi do rozsądku.

facet o 20 lat starszy to głupota?

26 sty 2012 - 20:27:36

mnie tez ciekawi ile amsz lat :) z reguły wiem, że nie wróży to niczym dobrym... Ale może w waszym przypadku jest inaczej. Ja nie jestem za tak wielką różnica wieku... Co Ty bd miała 20- on 40, Ty 30 on 50 :O kolosalna różnica

facet o 20 lat starszy to głupota?

26 sty 2012 - 20:28:25

Po pierwsze "posiadanie" ? :) 20 lat to za dużo, prędzej czy później stiwerdzicie, że to przerasta was.

facet o 20 lat starszy to głupota?

26 sty 2012 - 20:30:49

Cytat
justynka997
Sytuacja jest tego typu,że ja mam 23 lata a on 43,ale jest przekochanym człowiekiem,dogadujemy się jak mało kto i jest mi ogólnie z nim bardzo dobrze tylko najgorswze jest to że nie wszystkim się podoba taki związek i już czasem psychicznie"wysiadam" przez to wmawianie mi do rozsądku.

tak właśnie myślałam że jesteś jeszcze młoda :) życzę wam jak najlepiej ale wiem że będzie ci trudno za 10 lat, tak jak pisałam wcześniej 20 lat to bardzo duża różnica. Teraz jesteś zauroczona bo to dojrzaly, mądry (zapewne) i doświadczony facet a nie chłoptaś w wieku 25 lat ktory ma fiu bździu w głowie... ehhh obyś to dobrze przemyślała.

facet o 20 lat starszy to głupota?

26 sty 2012 - 20:32:50

Jeżeli Ty masz coś koło 30stki i wiesz, że się kochacie to ok: związek dwoje dorosłych ludzi, którzy wiedzą na co się piszą...Ale jeśli jesteś poniżej 30stki a jak już i poniżej 20 stki (w co raczej nie wierze, bo to by było zbyt nierealistyczne) to myślę, że to nie dokońca przemyślana sprawa.

facet o 20 lat starszy to głupota?

26 sty 2012 - 20:33:06

Spora różnica, ale chyba nie ma co słuchać innych :) To Ty z Nim żyjesz i to Ty wiesz najlepiej, czy to TEN "WŁAŚCIWY" :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przyjaciółka mojego chłopaka