Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 2/5

Zdradził... i co dalej?

23 sty 2012 - 20:49:52

Dziewczyny, mam problem. Widzę,że wiele razy pomagacie i chcę dziś Was prosić o pomoc.
Jestem z facetem od 5 lat, mamy córeczkę, która ma rok, mieszkamy razem od ponad roku.
Więc... Dowiedziałam sie wielu rzeczy na jego temat, od osób trzecich i w końcu od niego.
Gdy byłam w ciąży zaczął mnie zdradzać, ciągnęło sie to około półtora roku,aż w koncu sie dowiedziałam, zerwał kontakt z tą kobietą, przeprosił, etc. Ale mniejsza o to. Minęło od tego swa miesiące i nie potrafie mu tego wybaczyć, nie umiem z tym żyć, myślałam,że wybaczę,ale nie. sama już nie wiem czy go kocham, czy to kwesta przyzwyczajenia, czy może moje uczucia oschły przez tą sytuację. Nie wiem co robic, w tym sęk. On się stara, chciałam go teraz zostawić, prosił bym tego nie robiła, ze mnie kocha,ze mamy córkę,że jestem wyjątkowa i nie wyobraza sobie zycia beze mnie. A ja nie wiem co robic? Wybaczyc? mam mętlik w glowie, nie mam pojęcia jak postapić, i co z córką? Czy nie ucierpi na tym? Proszę o pomoc, nie umiem sama tego rozwiązać :(


Dziekuję tym, które dotrwały do końca i próbują pomoc...

Zdradził... i co dalej?

23 sty 2012 - 20:52:34

Przepraszam, że to napiszę ale facet który zdradza kobiete w ciąży to zero.

zweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 2/5

Zdradził... i co dalej?

23 sty 2012 - 20:55:21

Zabolało mnie własnie to najbardziej,że cieszył się,że będziemy mieć dziecko,a gdy córeczka miała ponad pół roku, dowiedziałam sie o tej zdradzie :(

Zdradził... i co dalej?

23 sty 2012 - 20:55:53

na zdradę dobra zdrada:) chopsnij se z jakimś facetem i moze ci ulzy hehe :) żartuje oczywiście choć udowodnione jest naukowo że po zdradzie kocha się bardziej...

a tak serio. normalne ze córeczka ucierpi. pomysl że dla niej tata jest tak samo ważny jak dla ciebie ona. współczuję zdrady . masakra.

<moderacja>nie używamy Caps Lock



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-23 21:34 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 2/5

Zdradził... i co dalej?

23 sty 2012 - 20:58:08

No włśnie,chcę kierować się jej szczęściem,ale też swoim, w końcu życie jest tylko jedno...

Zdradził... i co dalej?

23 sty 2012 - 20:58:59

Cytat
lubisie
Zabolało mnie własnie to najbardziej,że cieszył się,że będziemy mieć dziecko,a gdy córeczka miała ponad pół roku, dowiedziałam sie o tej zdradzie :(



No to nie zazdroszcze, serce w takim momencie pęka na pół:/ Nie będe Ci radzic zostaw go, bo Ty sama musisz zdecydować. Ale mogę Ci podpowiedzieć, że jesli zostaniesz z nim to nigdy o tym nie zapomnisz. Zawsze będzie Cie to dręczyc.Kwestia tylko tego czy dasz rade z tym funkcjonować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-23 21:00 przez alpina.

Zdradził... i co dalej?

23 sty 2012 - 20:59:45

Cytat
alpina
Przepraszam, że to napiszę ale facet który zdradza kobiete w ciąży to zero.

zgadzam się.

mnie tez kiedyś zdradził jeden łoś.
wybaczyłam ale nie zapomniałam i miałam dość samej siebie, swoich podejrzeń, nieufności i się z nim rozstałam dla swojego psychicznego zdrowia.

Zdradził... i co dalej?

23 sty 2012 - 21:00:17

wybacz, ale widocznie nie byłaś taka wyjątkowa skoro Cię zdradził i nie był to jednorazowy wybryk( chociaż tego tez nie akceptuje) tylko 1,5 roczna zdrada a to dość znaczący fakt. Chyba go wczesniej nie interesowało dziecko i wasz związek więc niech Cię teraz nie bierze na litość. Ja bym mu napluła w twarz i zostawiła. Będziesz się męczyć w tym związku i dziecko przez to też nie będzie szczęśliwe.

Zdradził... i co dalej?

23 sty 2012 - 21:00:35

facet, który zdradza kobiete w ciąży, nie jest facetem tylko zwyczajnym ......

zweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 2/5

Zdradził... i co dalej?

23 sty 2012 - 21:01:43

Minęły dwa miesiące od tego gdy sie dowiedziałam i nie daje rady z tym żyć... Do tego ta kobieta nie wiedziała o jego rodzinie, mówił jej,ze jest sam!Mówił jej że ja kocha! A teraz stara sie o mnie, ciągle,ale jamu nie ufam...

zweryfikowana
Posty: 573
Ostrzeżenia: 5/5

Zdradził... i co dalej?

23 sty 2012 - 21:02:36

A może udalibyście się do psychologa? Bo naprawdę, jesli się kochacie, macie córkę, może uda się wszytsko posklejać z powrotem... Człowiek popełnia błędy, ja nie wiem czy by potrafiła wybaczyć... Ale jeśli Was coś jeszcze łączy może spróbujecie? Znam przypadek takiego małżeństwa, zdrada partnera to coś co boli najmocniej, jednak wiem z ich wypowiedzi, że można wybaczyć i ułożyć wszytsko z powrotem, tylko dwie strony muszą się starać. Jak rozmawiam z tym mażeństwem, które jest już x lat po slubie, mówią, że było to dla nich niezwyjle bolesne ale również pouczające doświadczenie, że nauczyli się kochac siebie na nowo, ale to była bardzo cięzka droga... Więc musisz zadać sobie pytanie, czy chcesz spróbować?...

Zdradził... i co dalej?

23 sty 2012 - 21:04:20

jeśli nie jestes pewna czy go kochasz, jesli chcesz go zostawic to lepiej jak sie rzcezywiście rozstaniecie...przyzwyczajenie zawsze przychodzi...ale lepiej jak odpoczniecie od siebie..przemyslicie wiele spraw.... :) czas leczy rany i pozwala popatrzec na wiele sytyacji bardziej z dystansem, obiektywniej :)

Zdradził... i co dalej?

23 sty 2012 - 21:05:43

Współczuje Ci,nie wyobrażam sobie jak musi być Ci ciężko nie umiała bym być z kimś kto mnie zdradził,bała bym się że zrobi to jeszcze raz.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 4/5

Zdradził... i co dalej?

23 sty 2012 - 21:06:20

niestety wiem o czym mowisz..
najgorzej ze wzgledu na to ze masz coreczke i musisz tez myslec o niej.
Ale mzoe zrob sobie przerwe od niego? jakis wyjazd...
czas do przmemyslen

Zdradził... i co dalej?

23 sty 2012 - 21:06:38

Wiesz o tej kobiecie nie myśl na razie. Chociaz i tak będziesz się zastanawiała czemu ona, w czym była lepsza, fajniejsza i ładniejsza. Najpierw musisz sobie odpowiedziec na pytanie czy go kochasz. Jeśli tak, to czy będziesz w stanie z nim życ po tej sytuacji. Jeśli się kocha tak naprawdę to można wiele rzeczy zapomnieć, nie wybaczyć bo taka rzecz juz zawsze będzie siedziec w głowie ...ale zapomnieć na tyle żeby ,,normalnie" żyć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

placze przez faceta ;/;/