Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

Milosc a pozadanie...

22 sty 2012 - 20:44:28

Cytat
mmm_margareth
pożądać bez miłości można jak najbardziej, ale kochać bez pożądania taką czystą niewinną miłością bardzo trudno

a faceci nie wszyscy zdradzają bo nie wszyscy mają sekretarki...
he he zgadzam się

Milosc a pozadanie...

22 sty 2012 - 20:55:19

"kochać bez pożądania taką czystą niewinną miłością bardzo trudno "

A moze nie trudno tylko PRAWDZIWIE ???

Milosc a pozadanie...

22 sty 2012 - 21:26:27

Cytat
nude_style
"kochać bez pożądania taką czystą niewinną miłością bardzo trudno "

A moze nie trudno tylko PRAWDZIWIE ???
Ja wiem czy prawdziwie?Zastanawiałabym się co ze mną jest nie tak, jezeli by mój mężczyzna mnie kochał, ale nie pożądał...I odwrotnie- gdyby tylko pożądał mojego ciała. Szybko by zmienił status na ex chłopaka.
Nie popadajmy ze skrajności w skrajność.
\
Facet to nie zwierze, nie myśli tylko o kopulacji i przedłużeniu gatunku!Nie wiem gdzie Ty autorko spotykasz facetów, że doszłaś do takich wniosków. Mężczyźni w moim otoczeniu są zupełnie inni. Nie podejrzewam ich na polecenia na pierwszą lepszą "sekretareczkę".

Milosc a pozadanie...

22 sty 2012 - 21:36:48

a to miłość w któej jest pożadanie nie jest prawdziwa ? o0

Dla mnie to sięłączy, jestesmy raze mtroszczymy sie o siebie , dbamy rozmawiamy , ohy ahy .
Ale takze pożadamy siebie swojego dotyku, bliskości, pocałunków, jest namietność, kochanie się - przecież seks to nie tylko akt fizyczny ale dopełnienie miłości (takze w sferze psychologicznej) :)

Dla mnie milosc i pozadanie ida w parze.
Bo bedac w zwiazku chcesz bliskosci, przytulenia, pocalunków, namietnosci -a to jest przeciez pozadanie.

Milosc a pozadanie...

22 sty 2012 - 21:37:34

Jak juz bedziecie stare i brzydkie to wtedy do tej mojej mysli wróćcie ;) Ciekawe jak tam "miłość" Wasza...
"Bo bedac w zwiazku chcesz bliskosci, przytulenia, pocałunków, namiętności - a to jest przeciez pozadanie.'

pożądanie to seks w czystej postaci;)


...nie kochajac, lecz pożądając tez jest potrzeba bliskości, pocałunków, przytulenia <?tylko?> ???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-22 21:47 przez nude_style.

Milosc a pozadanie...

22 sty 2012 - 21:44:18

Hm patrzac na przykłady z mojego otoczenia, rodzice moi (39 lat razem ) , rodzice mojego faceta ( 25 lat razem), i inne małzeństwa , pary z mojego otoczenia - moge potwierdzic ze istnieja mezczyzni normalni :) umiejacy kochac ^^

Ej, to jestes z kims tylko dlatego ze jestescie młodzi i piekni?
Preciez to pieknie sie razem zestarzeć [no dla mlodych teraz wizja przerazajaca - ale popatrzcie czasem na jakas pare staruszkow przytulajaca sie w parku - na pewno ktoras z tych par nadal laczy milosc,moze na stare lata pozadanie mniejsze ale zapewne nadal jest - bo gdyby nie bylo to jak tak wytryzmac z kims paredziesiat lat gdy sie nie pozada z nim bliskosci,czulosci, wsparcia itp ?

p.s
nude_style ile masz lat?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-22 21:45 przez kimiko321.

Milosc a pozadanie...

22 sty 2012 - 21:54:54

jestem z kims 11 lat starszym ode mnie. I uwierz, ze nie ma trudniejszego związku niż mój.<oczywiscie, nie mowie tu o różnicy wieku...>
Mam 24 lata;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-22 21:57 przez nude_style.

Milosc a pozadanie...

22 sty 2012 - 22:02:47

Cytat
nude_style
Jak juz bedziecie stare i brzydkie to wtedy do tej mojej mysli wróćcie ;) Ciekawe jak tam "miłość" Wasza...
"Bo bedac w zwiazku chcesz bliskosci, przytulenia, pocałunków, namiętności - a to jest przeciez pozadanie.'

pożądanie to seks w czystej postaci;)


...nie kochajac, lecz pożądając tez jest potrzeba bliskości, pocałunków, przytulenia <?tylko?> ???

Dla mnie pozadanie to nie tylko seks, ale cóż ^^
Nie mowie tu osamy pozadaniu bo wiadomo ze mozna kogos pozadac nie kochajac.

Ale dla mnie milosc i pożadanie łaczą się ^^
No a nawet jak to sprowadzic tak jak Ty do tej skrajnosci ze pozadanie to tylko seks (choc tak nie uwazam), to co złego jest że dwoje ludzi ktorzy sie kochaja pozadają siebie w całości i chcą się kochać by to dopełnić ?

nude_style Wiesz dla mnie roznica wieku w zwiazku wazna nie jest ( miedzy moimi rodzicami tez jest jakies 7 lat roznicy i nie uwazam ze to cos zmienia, a miedzy moja siostra a jej mezem to hohoho a sa fajną parąbardzo). Wszystko zalezy miedzy relacją miedzy dwoma osobami :)

Bo wiesz ja 5-6 lat temu tez mialam całkowicie inny pogląd na świat - ba! nawet twierdzilam ze do konca zycia mi sie nie zmieni,
ale poznałam własciwą osobe, poczułam to co poczułam ( hm miłośc i pożadanie - i mimo tego sadze ze kocham prawdziwie ),i z uplywem czasu troche zmienilo to moje poglady na świat/życie i troche nauczyło mnie tez troche pokory, kompromisu ;)

Związki to zazwyczaj oprócz sielanki - to wspólna cięzka praca , ale zazwyczaj gdy 2 strony chca dobrze to cos z tego zawsze jest^^

nude_style a długo jestescie razem? :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-22 22:04 przez kimiko321.

Milosc a pozadanie...

22 sty 2012 - 22:03:37

Cytat
nude_style
Jak juz bedziecie stare i brzydkie to wtedy do tej mojej mysli wróćcie ;) Ciekawe jak tam "miłość" Wasza...
Moi pradziadkowie- kochali się do końca życia, dla mnie to najpiękniejsza historia miłosna jaką znam!Mój pradziadek do śmierci opiekował się 'swoją Kazieńką", całował ją i uważał za najpiękniejszą kobietę na ziemi, a jak umarła to w półtora roku zmarniał, zwariował z tęsknoty za żoną i umarł z żalu (tak, kiedy żyła pradziadek był w pełni sił na umysle i ciele)Myślę, że przez całe życie jej pożądał. nawet jak była stara i brzydka- do końca spali w jednym łóżku, pod jedną kołdrą.

Cytat

pożądanie to seks w czystej postaci;)
Dlaczego?Mój facet patrzy na mnie z pożądaniem, ale nie oznacza to że mnie 'bierze' kiedy i gdzie popadnie.
Chyba mało wiesz o związkach, ucuciach i pożądaniu w związku skoro masz takie podejście.

Mieszkam z facetem, pożądam Go w każdej minucie, ale to nie znaczy, ze króliczymy się przez 24 godziny. Czasem wystarczy bliskość, dotyk dłoni, pocałunek, albo możliwość zaśnięcia obok. Bo oprócz chuci czuję jeszcze pożądanie psychiczne. Które zaspokaja się właśnie uczuciem, dotykiem, pocałunkie, czy wieczorną pieszczotą przed zaśnięciem. Nie sekszę się z nim co chwilę, bo związek oparty tylko na fizyczności to nie związek na całe życie. poza tym...Jest tyle wspaniałych rzeczy, które można robić razem;)

A pożąanie owszem- jest ważne, ale nie determinuje ono naszego życia- nie jesteśmy zwierzętami!!

Cytat

...nie kochajac, lecz pożądając tez jest potrzeba bliskości, pocałunków, przytulenia <?tylko?> ???
tak, każdy człowiek tego potrzebuje. Tylko jak kochasz to potrzebujesz bliskości tego konkretnego faceta. A nie szukasz samca rozpłodowego, na którym możesz wyładować napięcie seksualne. I odwrotnie- samiec rozpłodowy nie szuka samicy z ruja żeby się wyżyć;)A jak masz ochotę na seks to z tym konkretnym, a nie byle kim- kto pod ręką.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-22 22:10 przez Asztarte.

Milosc a pozadanie...

22 sty 2012 - 22:38:13

Cytat
nude_style
Jak juz bedziecie stare i brzydkie to wtedy do tej mojej mysli wróćcie ;) Ciekawe jak tam "miłość" Wasza...

Naprawdę, dziwne masz podejście... Miłość przez całe życie się zmienia. To, że po kilkudziesięciu latach związku młodzieńcza, szalona miłość zamieni się w miłość DOJRZAŁĄ, nie znaczy, że już jej całkowicie nie ma, że przestała na starość istnieć. Po prostu niektóre odruchy ustępują miejsca innym. I tak pożądanie ustępuje miejsca trosce, bezwzględnemu oddaniu i pomocy w chorobie, zrozumieniu..
Cytat
nude_style
jestem z kims 11 lat starszym ode mnie. I uwierz, ze nie ma trudniejszego związku niż mój.<oczywiscie, nie mowie tu o różnicy wieku...>
Mam 24 lata;)

Czyli rozumiem, że facet Cię bije, sponiewiera, traktuje jak psa i nie wiem co jeszcze? :) mówisz, że nie ma trudniejszego związku niż Twój.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-22 22:40 przez FuckLimits.

Milosc a pozadanie...

23 sty 2012 - 00:28:40

Cytat
FuckLimits
Cytat
nude_style
Jak juz bedziecie stare i brzydkie to wtedy do tej mojej mysli wróćcie ;) Ciekawe jak tam "miłość" Wasza...

Naprawdę, dziwne masz podejście... Miłość przez całe życie się zmienia. To, że po kilkudziesięciu latach związku młodzieńcza, szalona miłość zamieni się w miłość DOJRZAŁĄ, nie znaczy, że już jej całkowicie nie ma, że przestała na starość istnieć. Po prostu niektóre odruchy ustępują miejsca innym. I tak pożądanie ustępuje miejsca trosce, bezwzględnemu oddaniu i pomocy w chorobie, zrozumieniu..
Cytat
nude_style
jestem z kims 11 lat starszym ode mnie. I uwierz, ze nie ma trudniejszego związku niż mój.<oczywiscie, nie mowie tu o różnicy wieku...>
Mam 24 lata;)

Czyli rozumiem, że facet Cię bije, sponiewiera, traktuje jak psa i nie wiem co jeszcze? :) mówisz, że nie ma trudniejszego związku niż Twój.

zle rozumiesz ale na ten temat zaloze watek "anonimowy " ;)

Milosc a pozadanie...

23 sty 2012 - 00:42:48

Cytat
nude_style
Cytat
FuckLimits
Myślę, że nie masz racji. Faceci potrafią kochać tak samo, jak my. Troszczyć się, opiekować, dawać bezpieczeństwo i długo by tak jeszcze wymieniać.
Cytat
nude_style
nie wyobrażam sobie prawdziwej milosci z pożądaniem. Albo kocham albo pożądam. dla mnie pożądanie i miłość wykluczaja sie...

Żeby miłość nie była jedynie platoniczna, pożądanie jest niezbędne. Tym się właśnie różni prawdziwa miłość od tej platonicznej.

Poza tym, rozumiem, że mając faceta, którego pokochasz, nigdy nie będziesz uprawiać z nim seksu? Bo to by wtedy oznaczało, że go nie kochasz?

mam faceta,kocham go, uprawiam z nim sex, nie czerpie z tego większej przyjemności <fizycznie rzecz pojmując>, ale jest to dla mnie bardzo przyjemne "mentalnie"
Ktos mnie rozumie :D:D^^?

skoro seks nie sprawia Ci przyjemnosci fizycznej to trudno zebys pozadala swojego faceta, skoro macie poporstu lipne zycie seksualne (w sensie Ty).
fajnie ze w glowie jest Ci dobrze, ze mozecie sie kochac. ale seks procz tego, ze jest (nie zawsze) oznaka milosci ma w sobie tez cos zwierzecego i tak powinno byc.

mialam kiedys tak jak Ty. seks byl ok, ale bez szalu,w zwiazku z tym nie mialam parcia na to. teraz jestem z kims innym i postrzegam to zupelnie inaczej.

Milosc a pozadanie...

23 sty 2012 - 00:49:27

od pożądania chyba miłość się może zacząć, bez pożądania szybko się raczej kończy

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 1/5

Milosc a pozadanie...

23 sty 2012 - 00:59:14

ejejej a co do tego że jak będziemy stare i brzydkie to nikt nas nie będzie pożądał to się będę kłócić :))

podobno coraz więcej ludzi po 60 roku życia przynaje się do udanego współżycia :) i bynajmniej nie zamierzają z tego rezygnować :)
więc o to bym się nie martwiła, a nawet gdyby, to hola hola !

uważam że jeżeli kogoś się kocha, to każda chwila, każdy moment w życiu jest z nim najwspanialszy, każde zbliżenie, spojrzenie, dotyk. Mmmmm...
no i bym zapomniała, podałaś przykład mężów uciekających w objęcia sekretarek...

A ile kobiet skończyło w łóżku z swoim szefem?
Kobiety też zdradzają, a Ty mówisz tak, jakby to tylko faceci byli zalążkiem zła i wszelkich nieszczęść...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-23 01:01 przez BotiNoque.

Milosc a pozadanie...

23 sty 2012 - 01:10:01

Pewnie chodzilo mu o co innego z tym "zakochiwać" :) To tak jak spódniczka i sukienka dla faceta = jedno i to samo. Zakochiwać, a podobać się - pewnie jest podobnie. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zdradzil ja ze mna...