Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Milosc a pozadanie...

21 sty 2012 - 20:41:51

dziewczyny...
czy nie jest tak, ze mężczyzna tylko nas pożąda, naszej fizyczności ?
czy dla niego kochać nie znaczy pożądać ciała... ?
zastanawiam sie ostanio nad tym...
Moj luby ostatnio do mnie z takim tekstem "nie nos takich dekoltów bo beda sie w Tobie zakochiwać" - ten tekst mnie dobil dosłownie,,,

Dlaczego tyylu facetow dla swojej atrkacyjnej "seksterarki" porzuca zone/ krzywdzi dziecko swoje tym samym...
czy gdyby ktorys mial mozliwosc , nie zrobilby tego ?
moze dziela sie na tych ktorych "sekretarka" chce lub nie...!? Jesli "Sekreterka " chce to maz zdradzi, jesli nie chce - nie.. i jest kochajacym mezem



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 20:46 przez nude_style.

Milosc a pozadanie...

21 sty 2012 - 20:43:07

nie, chyba odrobinę przesadzasz :)

Milosc a pozadanie...

21 sty 2012 - 20:45:49

hmm.. no nie wiem w sumie... ;)dlatego pytam ;)

Milosc a pozadanie...

21 sty 2012 - 20:49:22

Jeśli nie masz nic innego do zaoferowania...

Milosc a pozadanie...

21 sty 2012 - 20:52:09

poza tym - piszesz o tej sekretarce... mam to szczęscie, że mogę powiedzieć, że moj, choćby miał okazję nie zrobiłby tego.
poza tym - jeśli facet faktycznie kocha kobietę to nie zrobi jej takiego świństwa i już. pożądanie to ważny element związku, ale nie zawsze jest tak, że okazja czyni złodzieja.

poza tym ostatnio nawet załozyłam tu wątek dotyczący bardzo ciekawego artykułu Kominka, nie jest o pożądaniu ale o związkach i odbijaniu sobie partnerów, poczytaj :)

Milosc a pozadanie...

21 sty 2012 - 20:52:36

nie o to mi chodzi fiufiufiu ;)

zastanawiam sie poprostu, czy nie jest tak ze facet ma inne "myslenie" - nie kocha taka miloscia jka kobieta

Milosc a pozadanie...

21 sty 2012 - 20:52:42

Takim mężom z długim stażem małżeńskim, w pewnym momencie żona się nudzi, robi się mniej atrakcyjna, jeszcze jak kobieta nie ma ochoty na seks, tylko od wielkiego dzwonu to już w ogóle... -.- Jasne, że nie zawsze tak jest! ale niestety zdarza sie ;/ A te sekretarki całe, od siedmiu boleści ehh, zabiłabym

Milosc a pozadanie...

21 sty 2012 - 20:53:59

pożądać bez miłości można jak najbardziej, ale kochać bez pożądania taką czystą niewinną miłością bardzo trudno

a faceci nie wszyscy zdradzają bo nie wszyscy mają sekretarki...

Milosc a pozadanie...

21 sty 2012 - 20:55:13

Jak nie mają sekretarek to znajdują sobie jakąś inną i zdradzają...

Milosc a pozadanie...

21 sty 2012 - 20:55:43

w takim razie moze ja mam problem, bo nie potrafie kochac z pozadaniem.. hmm

Cytat
talka992
Jak nie mają sekretarek to znajdują sobie jakąś inną i zdradzają...

o ile Inna zechce... to nie mezczyzna decyduje wg mnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 20:57 przez nude_style.

Milosc a pozadanie...

21 sty 2012 - 20:57:33

Nie pożądasz swojego chłopaka?

Milosc a pozadanie...

21 sty 2012 - 20:57:48

a nie pomyslalas ze ten text to zart?
i czemu znow to facetow sie uwaza za tych zlych..

Milosc a pozadanie...

21 sty 2012 - 20:57:57

no cóż, właśnie mi coś uświadomiłaś, dzięki w każdym razie ;]

Milosc a pozadanie...

21 sty 2012 - 20:59:35

[/quote]

o ile Inna zechce... to nie mezczyzna decyduje wg mnie.[/quote]

Ale na pewno jakaś by się znalazła, to zależy i od kobiety i od mężczyzny, jeśli jedno z nich nie będzie chciało to już raczej nić z tego nie będzie. Ale taki facet znudzony długo letnim związkiem, podejrzewam, że będzie chciał jak najbardziej, to tylko facet...
I ja nie mówię, że facet najgorszy, bo u mnie to moja mama zostawiła tatę dla innego...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 21:02 przez talka992.

zweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 1/5

Milosc a pozadanie...

21 sty 2012 - 21:03:03

moim zdaniem miłością u mężczyzny nie jest tylko pożądanie. Mam na myśli chociażby swojego szwagra, który niesamowicie troszczy się o moją siostrę, pamiętam jak była w ciąży, a on potrafił tak po prostu wsiąść w środku nocy w samochód i jechać na koniec miasta po coś dla niej. To oczywiście tylko przykład, ale to jest namiastka tego, co chciałabym Wam przekazać, a chodzi mi mniej więcej o różnicę między facetem a mężczyzną. facet może zdradzać (nie, że ma pozwolenie, ale w sensie, że może mu się zdarzyć ;D), mężczyzna nigdy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

proszę o radę!