Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Źle mi :(

08 sty 2012 - 16:59:25

Chodziłam z chłopakiem niecały rok. To był tak naprawde mój drugi poważny chłopak. Bardzo się do niego przywiązałam.Spotykalismy sie srednio 2 razy w tygodniu , bo mieszka 70km ode mnie.

Poznalismy sie na jednym z portali dla singli. Niby głupie ale od pierwszej rozmowy wiedziałam ze to ten jedyny.
Przez cały nas związek nei usuwalismy tych kont z tego portalu. Odwiedzialimy je od czasu do czasu, tak o ..

On czasem mówił (niby w żartach ) zebym sie zalogowała i pokazala mu ze z nikim nie flirtuje i ze on mi tez pokaze . Ale dobrze wiedział ,że ja nie lubie takiego czegos i sie nie zgodze chocby z tego wzgledu ,ze nie lubie czytać cudzych wiadomosci. Dlatego nigdy do takiego "wzajemnego" sprawdzenia nie doszło.

Kiedy ostatnio przyjechał do mnie i oglądalismy rozmowy w toku o jakims smiesznym temacie zdrad i chorobliwych zazdrosciach , ze smiechem poleciałam do komputera ,zalogowałam sie na stronie i mówie mu " LOGUJ SIE !" musze Cie skontrolować. Oczywiscie bardziej sie wygłupiałam.
A on mi mówi ,ze nie . Ze sie nie bedzie znizał do takiego poziomu . I mówił to całkiem poważnie . Totalnie sie nie spodziewał ze bede chciała to sprawdzić .

Strasznie mnie to ruszyło:/ Bo skoro nie chciał sie zalogowac to znaczy ze ma cos do ukrycia . Co wy o tym myslicie ? Nawet nie próbował sie tłumaczyć .Nie mówił nic . Chciał mnie przytulić ale wyprosiłam go z domu. Napisał mi tylko ze to nie jest powód do zerwania i czy przypadkiem nie traktuje go jak zabawki. Nie odpisałam . Nie oddzywam sie go niego .

Ktoś moze napisać ze to jakas dziecinada i w ogole , ale poprostu ciezko mi bedzie mu teraz zaufać . Nie wiem co robić . Ja sie nie oddzywam , on od tamtej pory też oprócz krótkiego " nie wierze" na facebooku . Co Wy sądzicie o tej całej sytuacji ? Prosze bez kłótni, głupich komentarzy i jesli masz zły dzien - nie wypowiadaj sie . Dzięki.

Źle mi :(

08 sty 2012 - 17:01:17

sądze że twoje zachowanie było megadziwne.
i to NIE BYŁ powód do zerwania



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-08 17:01 przez oryginal.

Źle mi :(

08 sty 2012 - 17:03:26

Może po prostu usuńcie te konta?

Źle mi :(

08 sty 2012 - 17:03:53

masz na bani ?

Źle mi :(

08 sty 2012 - 17:03:57

po co to zrobiłaś?

Źle mi :(

08 sty 2012 - 17:04:31

Cytat
oryginal
sądze że twoje zachowanie było megadziwne.
i to NIE BYŁ powód do zerwania

Wiem , że ludzie rozstają sie z gorszych powodów . Ale ja juz raz zostałam skrzywdzona. Ciezko mi zaufac . Strasznie długo przywiązuje sie do ludzi. I nie zerwałam tak oficjalnie , poprosiłam zeby wyszedł bo nie mam ochoty z nim przebywac .

Przeciez gdyby nie miał nic do ukrycia to by sie zalogował ?

Źle mi :(

08 sty 2012 - 17:04:32

to nie byl powod do zerwania...

Cytat
agi2124
Może po prostu usuńcie te konta?
no dokladnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-08 17:05 przez Tipsi1.

Źle mi :(

08 sty 2012 - 17:05:54

Cytat
myszkka93
po co to zrobiłaś?

Zrobiłam to dla zartów. Byłam pewna ze sie zaloguje i powie " prosze sprawdzaj sobie " . Przeciez i tak bym nie sprawdziła ..

Źle mi :(

08 sty 2012 - 17:06:18

serio jestes jakas dziwna ;| rozumiem zeby cie zdradzil , oklamal czy cos w tym stylu ale on nawet nic ci nie zrobil , pomysl jak ty sie zachowujesz , przy takim postepowaniu nigdy nie utrzymasz przy sobie faceta , ogarnij sie!!

Źle mi :(

08 sty 2012 - 17:06:24

Takie zaskoczenie ,może spowodowało u niego tą dziwną reakcję .
Ale myślę że przecież jeżeli nie miał nic do ukrycia ,
to mógł się zalogować .

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

Źle mi :(

08 sty 2012 - 17:07:10

uważam, że trochę przesadziłaś

Źle mi :(

08 sty 2012 - 17:08:03

Nie rozumiem Twojej logiki. Ty nie zgodziłabyś się na to [nawet zacytuję] "Ale dobrze wiedział ,że ja nie lubie takiego czegos i sie nie zgodze chocby z tego wzgledu ,ze nie lubie czytać cudzych wiadomosci.", ale jak on się nie zgodził to już Cię to rusza i wmawiasz sobie, że ma coś na sumieniu? :) Nie dopowiadaj do tego teorii spiskowych, może nie lubi jak ktoś mu grzebie w strefie prywatnej. Zaufanie jest podstawą związku, ale to nie upoważnia nikogo do czytania cudzej korespondencji. Przeszperaj mu teraz e-mail, komunikator i koniecznie smsy, żeby upewnić się czy aby na pewno nie ma nikogo na boku. Dorośnijcie dzieciaki..

[i nie, nie mam złego dnia]

Źle mi :(

08 sty 2012 - 17:08:08

Cytat
agi2124
Może po prostu usuńcie te konta?

Ja juz raz usunełam to konto , bo mnie o to poprosił . Ale on swiojego nie usunął. Co wiecej logował sie na nim regularnie.

Źle mi :(

08 sty 2012 - 17:08:26

Usuńcie konta tam i tyle :)

zweryfikowana
Posty: 514
Ostrzeżenia: 1/5

Źle mi :(

08 sty 2012 - 17:09:42

ile masz lat?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem, prezent, podróż!