Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->
niezweryfikowana
Posty: 552
Ostrzeżenia: 3/5

chłopak i studniówka

09 sty 2012 - 15:45:48

na moje oko to on najpierw powinien zapytać ciebie o zdanie. a nie informować o tym że idzie. tamta nie mogła zaprosić kogo innego? przeciez on zajety jest. No ja bym sie nieźle na Twoim miejscu wkurzyła. chłopak miałby niezłą awanturę zgotowaną...

chłopak i studniówka

09 sty 2012 - 15:50:29

To tylko studniówka.A to,że z Nia idzie to nic nie zbaczy.Jednak nie pomija to faktu,że źle sie zachował z tym ,że najpierw powinien Was ze soba zapoznać a tak to zachowal sie -robie co cche a Ty masz g do gadania.Przechodzilam tkaie sytacje z jednym ze swoich ex i nie ejst to mile,ale na sznurku go trzymac przeciez niew bedziesz.Jak cche isc to niech idzie a Ty moze zaproponuj wspolne spotkanie z ta kolezanka ,zeby ja poznac.tak powinno być

chłopak i studniówka

09 sty 2012 - 16:01:40

sorry, ale ja bym się wku***ła i tu nie chodzi o zazdrość i zaufanie, tylko jak to???? to jest Twój chłopak czy jaki jest układ między wami??? a tamta dziewczyna ma tupet,że zajętego chłopaka prosi o to żeby z nią poszedł...ja bym się nie zgodziła na Twoim miejscu, wiem, że nie da się na smyczy trzymać, ale co innego nie wiem jakiś wyjazd z kolegami itp. itd, a co innego coś takiego...

Cytat
Caroline44
ja bym była zła, nie to że nie ufam czy coś. Przecież jest dużo chłopaków więc dlaczego akurat musiała wybrać twojego , chyba musi być jakiś powód. ja bym sie nie zgodziła... i dała bym po sobie poznać ze jestem zła
dokładnie, też się z Tobą zgadzam, że to nie kwestia zaufania, dziwne to jest po prostu...nie można pozwalać sobie na takie rzeczy, moim zdaniem oczywiście, a co Ciebie to obchodzi w ogóle, że "tamta" nie ma z kim iść...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-09 16:08 przez monika87114.

chłopak i studniówka

09 sty 2012 - 19:28:49

zaden układ prawie 2 lata juz jestesmy razem.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-09 19:30 przez Fronka.

chłopak i studniówka

09 sty 2012 - 19:32:15

jaka dziewczyna prosi akurat ZAJĘTEGO chlopaka na 100dniowke? dla mnie podejrzane...ja bym bym bardzooo zla..

chłopak i studniówka

09 sty 2012 - 19:34:43

Miałabym mieszane uczucia. Starałabym się dowiedzieć czy ma jakiegoś "wolnego"kolegę w miarę przyzwoitego, żeby ich zapoznać. Niech idą jako para.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-09 19:36 przez szasa.

chłopak i studniówka

09 sty 2012 - 19:35:25

Jak on wogole Cie o cos takiego zapytal.. masakra. Widac jak mu zalezy na Tobie:/ szczera odpowiedz..

chłopak i studniówka

09 sty 2012 - 19:39:59

dziś powiedział ze juz zdecydował i idzie.

chłopak i studniówka

09 sty 2012 - 19:41:09

W życiu bym się nie zgodziła! Z koleżankami to chodzą faceci którzy są wolni a nie zajęci.

chłopak i studniówka

09 sty 2012 - 19:41:49

to lipa..

chłopak i studniówka

09 sty 2012 - 19:42:37

ajajaj.. zwariowałabym na Twoim miejscu siedząc w tym czasie w domu, kiedy MÓJ facet bawi się z inną :/

chłopak i studniówka

09 sty 2012 - 19:45:03

Cytat
cleoo123
ajajaj.. zwariowałabym na Twoim miejscu siedząc w tym czasie w domu, kiedy MÓJ facet bawi się z inną :/
obawiam sie ze tak bedzie...niestety

chłopak i studniówka

09 sty 2012 - 19:59:17

ja bym nie pozwolila zeby moj chlopak poszedl z nieznana mi dziewczyna i dobrze bawil sie z nia cala noc beze mnie!

zweryfikowana
Posty: 892
Ostrzeżenia: 1/5

chłopak i studniówka

09 sty 2012 - 20:12:55

Ja miałam podobnie, z tym, że to ja zostałam zaproszona. Kategorycznie odmówiłam, z resztą mój luby miałby do mnie żal o to, że bawię się z - dla niego - obcym facetem. Jak już ktoś wyżej napisał: nieładnie ze strony dziewczyny, że nie zechciała Ciebie zapytać o zdanie, w końcu to Twój chłopak, a nie jakiś tam sobie kolega-wolny strzelec.

chłopak i studniówka

09 sty 2012 - 20:18:02

Cytat
Fronka
Cytat
cleoo123
ajajaj.. zwariowałabym na Twoim miejscu siedząc w tym czasie w domu, kiedy MÓJ facet bawi się z inną :/
obawiam sie ze tak bedzie...niestety


nie rozumiem tylko dlaczego mu nie powiesz że nie chcesz żeby szedł ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy przesadzam?