Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

chłopak i studniówka

08 sty 2012 - 21:25:00

ja bym była zła, nie to że nie ufam czy coś. Przecież jest dużo chłopaków więc dlaczego akurat musiała wybrać twojego , chyba musi być jakiś powód. ja bym sie nie zgodziła... i dała bym po sobie poznać ze jestem zła

chłopak i studniówka

08 sty 2012 - 21:26:03

Ja bym się wkurzyła , ale wiesz jeśli jest z tobą , to raczej cię nie powinien zdradzać , bo cię KOCHA i nie powinnaś być zazdrosna . : )))

chłopak i studniówka

08 sty 2012 - 21:28:09

no tak tylko czemu akurat MÓJ :>

zweryfikowana
Posty: 1.542
Ostrzeżenia: 2/5

chłopak i studniówka

08 sty 2012 - 21:32:28

ja bym miała to gdzieś, jak uważasz że powinien/ może to czemu nie? nie widzę sensu się wpieniać tylko być tolerancyjną :D

chłopak i studniówka

08 sty 2012 - 21:37:43

Cytat
naa95
Cytat
ananasek1993
"Poinformował" a nie "zapytał o zdanie" ? Dziwne, chyba już by nie był moim chłopakiem

no już nie przesadzajmy ..

Ale z czym nie przesadzajmy ? chłopak ma gdzieś zdanie swojej dziewczyny, dobrze, że łaskawie ja poinformował, że idzie na studniówke z inną ...

chłopak i studniówka

08 sty 2012 - 21:40:04

kurcze no nie była bym zachwycona na Twoim miejscu raczej... chociaz to tez zalezy, np od tego kim jest ta dziewczyna? jezeli jakas jego super przyjaciolka, ktora zna od wiekow i jest pewne ze to tylko przyjazn to spoko. Ale jak to jakas zwykla kolezanka, ktorej w dodatku nie znasz i nie wiesz jakie maja relacje, to troche kiepsko. Zalezy tez od tego jakie spojrzenie na taka sytuacje, tylko odwrotna mialby Twój facet? czy gdybys Ty chciała isc z kolega, to by nie mial nic przeciwko?
Mojemu raczej by takie cos nawet do głowy nie przyszło, a jezeli juz to jestem pewna, że najpierw by mnie zapytał czy nie bede miała nic przeciwko, a nie wyjechał mi z taka informacja juz. No i jakbym to ja chciala isc z chlopakiem jakims, to moj by wyszedl z siebie chyba wiec... :P

zweryfikowana
Posty: 1.542
Ostrzeżenia: 2/5

chłopak i studniówka

08 sty 2012 - 21:41:38

ej to w końcu dziewczyna a nie żona, jak można tak trzymać kogoś na smyczy? jakby mój facet mnie tak traktował to bym go zostawiła, trochę luzu w związku i zaufania. widać u wielu z was tego brakuje.

chłopak i studniówka

08 sty 2012 - 21:53:11

A co by powiedział, gdybyś mu powiedziała: ok, idź, a w tym czasie wyskoczę sobie z koleżankami na imprezę, też się trochę w tym czasie rozerwę?

chłopak i studniówka

08 sty 2012 - 21:58:08

wlasnie chyba tak zrobie; )

chłopak i studniówka

08 sty 2012 - 22:10:07

to daj znać jak zareagował na taka informację. Tylko nie pytaj go o zdanie, a poinformuj



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-08 22:10 przez niewywrotna.

chłopak i studniówka

09 sty 2012 - 15:32:42

Cytat
niewywrotna
to daj znać jak zareagował na taka informację. Tylko nie pytaj go o zdanie, a poinformuj
No powiedział ze nie ma nic przeciwko ;|

chłopak i studniówka

09 sty 2012 - 15:38:05

chyba sobie żartujesz??? w życiu bym nie pozwoliła chłopakowi pójść z inną..;/

chłopak i studniówka

09 sty 2012 - 15:39:48

mnie by się to nie podobało, ale w moim przypadku raczej nawet nie musiałabym tego mówić, mój narzeczony sam zna mnie na tyle, że z miejsca by koleżance odmówił i ewentualnie spiknął z którymś ze swoich wolnych kolegów.

chłopak i studniówka

09 sty 2012 - 15:41:20

Cytat
Fronka
Cytat
niewywrotna
to daj znać jak zareagował na taka informację. Tylko nie pytaj go o zdanie, a poinformuj
No powiedział ze nie ma nic przeciwko ;|

więc idz i się zabaw, a potem opowiedz jak fajnie było!

chłopak i studniówka

09 sty 2012 - 15:45:07

hahaha, co to za panna która zaprasza na 100dniówkę faceta który ma dziewczyne? Jezu, świat schodi na psy. A te laleczki wszędzie sie pchają ;/ byle by rozwalic związki..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

chce zagadać! ale jak?...