Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->
zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 1/5

chłopak i studniówka

08 sty 2012 - 17:04:54

Oryginal każda ma swoje zdanie czy ma zaufanie czy nie !! Mój się brzydzi i szydzi z innych dziewczyn ' każdy ma indywidualne podejście do pewnych spraw a Ty już tu o penisach...........

chłopak i studniówka

08 sty 2012 - 17:05:18

z tego co wiem to jest córka przyjaciółki jego mamy. A co do zaufania to bardzo mu ufam. Chciałam tylko wiedzieć czy wy tez macie takie zdanie jak ja.
:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-08 17:08 przez Fronka.

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 1/5

chłopak i studniówka

08 sty 2012 - 17:08:24

Zależy jak jest między wami ' mi by było przykro..

chłopak i studniówka

08 sty 2012 - 17:08:54

a ona nie wie, że on ma dziewczynę? Dla mnie to dziwne zapraszać zajętego faceta na studniówkę. Ja bym sie wkurzyła, gdyby mój facet mi oświadczył, ze nie pójdę z nim na imprezę, bo jakaś koleżanka go zaprosiła? Przecież mógł jaj grzecznie odmówić. Zrozumiałabym brak zaproszenia na studniówkowe, tylko w tedy gdyby w jego szkole był zwyczaj, ze nie zaprasza się osób towarzyszących, są tylko sami uczniowie...ale w takich okolicznościach niezłe bym mu nagadała!

chłopak i studniówka

08 sty 2012 - 17:09:03

A co o niej opowiada i jak...ze skad ja zna...
Nie trzeba od razu wychodzic z jakimis podejrzeniami.Moze to tylko studniowka.Zeby tylko nie przyszlo jej do glowy uwodzenie go.Wiesz,mozna isc z zajetym facetem,ale fajnie by bylo zapytac o zdanie tej drugiej polowki,w tym wypadku Ciebie.A tak wydaje mi sie,ze brzydko z jej strony,ze zaprasza zajetego faceta.Przynajmniej ja bym tak zrobila,czy np. nie masz nic przeciwko...

Cytat
Fronka
z tego co wiem to jest córka przyjaciółki jego mamy. A co do zaufania to bardzo mu ufam. Chciałam tylko wiedzieć czy wy tez macie takie zdanie jak ja.
:(

Ach,no jesli tak to wcale bym sie nie przejmowala;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-08 17:10 przez Victoria09.

zweryfikowana
Posty: 514
Ostrzeżenia: 1/5

chłopak i studniówka

08 sty 2012 - 17:10:23

dziwne.

chłopak i studniówka

08 sty 2012 - 17:12:49

Jakoś dziwnie bym się z tym czuła :/

chłopak i studniówka

08 sty 2012 - 17:13:06

Ja bym nie pozwoliła na takie coś.

chłopak i studniówka

08 sty 2012 - 17:14:21

najbardziej mnie dziwi fakt ze on nie lubi tego typu imprez a mi mowi ze raz moze sie poświęcić.

chłopak i studniówka

08 sty 2012 - 17:14:24

Co w tym takiego? Jeśli jesteście razem i sobie ufacie to nie powinnaś mnieć nic przeciwko.. Dla zartu zapytaj go czy możesz iść zobaczyć jak tańczą poloneza..

chłopak i studniówka

08 sty 2012 - 17:15:49

zaraz... bo tak teraz się zastanawia - to jest też jego studniówka i chce iść z koleżanka z klasy, czy tez jest to tylko jej studniówka i jego zaprosiła? Bo jeśli ta druga wersja, to nie byłoby w tym nic złego, ale powinna najpierw zapytać Ciebie, czy nie masz nic przeciwko temu

chłopak i studniówka

08 sty 2012 - 17:16:53

Ja napewno nie zgodziłabym się na taki układ.Skoro dziewczyna nie ma z kim iść to niech poprosi jakiegoś "wolnego" kolegę a nie..

chłopak i studniówka

08 sty 2012 - 17:17:50

raczej niefajne jest to , że Twój chłopak Cię o tym informuje po fakcie a nie zapyta czy Ty nie miałabyś nic przeciwko.

chłopak i studniówka

08 sty 2012 - 17:18:20

Cytat
niewywrotna
zaraz... bo tak teraz się zastanawia - to jest też jego studniówka i chce iść z koleżanka z klasy, czy tez jest to tylko jej studniówka i jego zaprosiła? Bo jeśli ta druga wersja, to nie byłoby w tym nic złego, ale powinna najpierw zapytać Ciebie, czy nie masz nic przeciwko temu

ta druga opcja ;D to jej studniówka
hmm nie wiem co mam o tym myśleć, z jednej strony nie mam nic przeciwko z drugiej natomiast jestem z natury zazdrosnikiem;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-08 17:24 przez Fronka.

chłopak i studniówka

08 sty 2012 - 17:21:49

Cóż.. Ja bym się nie zgodziła. Jest tylu wolnych chłopaków, a ona musiała wybrać akurat tego zajętego? Jestem bardzo sceptyczna.
I nawet jeśli chłopak nie ma złych intencji to spędzenie całej takiej imprezy z inną dziewczyną ( i poznanie jej być może od lepszej strony - w końcu się wystroi, będą dużo rozmawiać) może (ale oczywiście nie musi) przybliżyć go do niej. Nie raz przecież były takie sytuacje i trzeba mieć to na uwadze. W końcu na studniówce jest alkohol i są tańce, również te wolne, na których przecież nie będą wiecznie siedzieć..
Na mojej studniówce było sporo dziewczyn które poszły same i bawiły się równie dobrze, co te z partnerami.
Zrób jak chcesz, ale ja jestem na nie. Niech poprosi kuzyna albo brata.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem, prezent, podróż!