Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

facet zarabiający mniej!

28 gru 2011 - 10:17:47

jak ty wszystko kupisz to wrazie cos nik cie z tego nie wyrzuci ...

facet zarabiający mniej!

28 gru 2011 - 10:28:35

Ja tego nie ogarniam.
Jak facet jest wyzszy od kobiety -TO OK.
Jak babka jest wyzsza od faceta- NIE OK.
Jak facet jest starszy - TO OK.
Jak babka jest starsza - NIE OK.
Jak facet więcej zarabia i utrzymuje kobietę-TO OK.
Jak facet mniej zarabia - NIE OK.
Ludzie, czasy kiedy facet łapał babkę za włosy i maczugą zmuszał do prac domowych juz DAWNO MINĘŁY!
Kochana, powiem Ci tak: jesli nie jest leniem, nie żeruje na Tobie tylko stara się coś wnieśc do domu, jesli nie każe Ci prać gotować, sprzątać i prasować a sam nie wyleguje się przed telewizorem to wg mnie jest jak najbardziej wszystko ok!

Cytat
_MaLiNkA_89
ja też zarabiam więcej od mojego męża i co z tego? Wcale nie uważam, że jest gorszy, a pieniądze mamy wspólne. Nigdy nie wiadomo czy nie powinie mi się noga, sytuacja się odwróci i on będzie zarabiał więcej. Są w życiu większe problemy niż to, kto ile zarabia..


I takiej żony życzę każdemu męzowi. A każdej żonie takiego męża. W małżeństwie (miłości) nie ma "moje" cyz "twoje". Jest "nasze".



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-28 10:32 przez Ihwe.

facet zarabiający mniej!

28 gru 2011 - 14:09:15

Też jestem zdania, że pieniądze raz są, raz ich nie ma. Nie jest powiedziane, że zawsze będziesz zarabiać więcej, bo możesz mieć nagle pecha w życiu [nie życzę] albo facetowi się może fuksnąć. Dopóki Cię nie naciąga na kasę i nie traktuje jak bankomatu, to IMO problem jest z palca.

facet zarabiający mniej!

28 gru 2011 - 14:12:19

Ale jak? Ty kupujesz, a on nic nie pomaga? Czy po prostu płacicie w miarę możliwości.. Wiadomo, że dwie osoby nigdy nie będą zarabiać identycznie. Raz zarobi więcej kobieta, a raz facet. Ale jeżeli zarabia, a i tak wszystkie koszty ponosisz ty, to coś jest nie tak.

zweryfikowana
Posty: 1.084
Ostrzeżenia: 2/5

facet zarabiający mniej!

28 gru 2011 - 14:15:42

ja tam bym się cieszyła jak bym zarabiała więcej :D

facet zarabiający mniej!

28 gru 2011 - 20:32:16

Cytat
stopshop
Może rzuć pracę, żebyś nie musiała czuć się głupio?
ależ sie uśmiałam :) .....

facet zarabiający mniej!

28 gru 2011 - 20:35:43

kobieto, puchu marny... kochasz jego, czy jego portfel? Nie ogarniam tego. Skoro tak ci to przeszkadza, to podpisz intercyzę albo znajdź sobie bogatszego. Tylko uważaj - los jest złośliwy i role mogę się odwrócić

facet zarabiający mniej!

28 gru 2011 - 20:38:07

Dziwne masz podejście:( A może Ciebie to bardzo boli, że to Ty wydajesz kase na wasze życie?? Może nie jesteś go pewna??

facet zarabiający mniej!

28 gru 2011 - 20:39:34

Cytat
Ihwe
Ja tego nie ogarniam.
Jak facet jest wyzszy od kobiety -TO OK.
Jak babka jest wyzsza od faceta- NIE OK.
Jak facet jest starszy - TO OK.
Jak babka jest starsza - NIE OK.
Jak facet więcej zarabia i utrzymuje kobietę-TO OK.
Jak facet mniej zarabia - NIE OK.
Ludzie, czasy kiedy facet łapał babkę za włosy i maczugą zmuszał do prac domowych juz DAWNO MINĘŁY!
Kochana, powiem Ci tak: jesli nie jest leniem, nie żeruje na Tobie tylko stara się coś wnieśc do domu, jesli nie każe Ci prać gotować, sprzątać i prasować a sam nie wyleguje się przed telewizorem to wg mnie jest jak najbardziej wszystko ok!
Cytat
_MaLiNkA_89
ja też zarabiam więcej od mojego męża i co z tego? Wcale nie uważam, że jest gorszy, a pieniądze mamy wspólne. Nigdy nie wiadomo czy nie powinie mi się noga, sytuacja się odwróci i on będzie zarabiał więcej. Są w życiu większe problemy niż to, kto ile zarabia..


I takiej żony życzę każdemu męzowi. A każdej żonie takiego męża. W małżeństwie (miłości) nie ma "moje" cyz "twoje". Jest "nasze".
Owszem, w małżeństwie ale nie w wolnym związku.

facet zarabiający mniej!

28 gru 2011 - 20:46:26

czemu ci głupio ? skoro masz własny biznes, dlaczego nie "wkrecisz go" do siebie, bedziecie wtedy zarabiać tyle samo bo wspólnie, najgorzej bedzie jak mu pokarzesz , że on zarabia mniej wtedy bedzie mu głupio i przykro. a kochacie się ? nie widze w tym nic złego. przeciez równie dobrze to on by mógł zarabiac kilka razy wiecej niz Ty ?

facet zarabiający mniej!

28 gru 2011 - 20:47:27

Ja marzę, żeby zarabiać więcej od mojego chłopka. Na szczęście perspektywy na to mam nienajgorsze, ale jeszcze nie teraz. Jest dla mnie strasznie krępujące, że on wydaje na mnie jakiekolwiek pieniądzę :|

facet zarabiający mniej!

28 gru 2011 - 20:53:07

Ja tez zarabiam więcej..i też mam z tym problem.Doskonale wiem o czym mówisz.Jeżeli chcesz mojej rady..pisz na siebie. Oczywiście on będzie cie kochał do końca życia, będzie cudownym mężem i ojcem.
Czego życzę ci z całego serca.Jednak z perspektywy mojego małżeństwa...uważam,że "UMIESZ LICZYĆ LICZ NA SIEBIE" to złota myśl , która niestety sprawdza się w 100%
I nie piszcie mi panny z kilku letnim stażem nie cyt. mam wyjątkowo nie udanego faceta albo ,że nigdy nie kochałam.
Znam życie ot co;)

facet zarabiający mniej!

28 gru 2011 - 21:03:34

---



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-29 13:20 przez ninka08.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy powinnam mu coś napisać..???