Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

sklep detailingowy

7 minut temu

kosmetyki samochodowe

52 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hej dziewczyny błagam o pomoc! Więc tak. Spodobał mi się pewien chłopak,okazało się,Że jest zajęty,ale codziennie pisaliśmy po 3-5h na gg,kom itp. Bardzo sobie zaufaliśmy.Powiedział mi,że ma problemy ze swoją dziewczyną Angeliką. Robi mu awantury o wszystko i jest strasznie dziecinna. Gdy się kłócili to za każdym razem ona mówiła do niego "jak zrozumiesz co zrobiłeś to przyjedź do nie..z nami koniec". Ja z Tomkiem wyjechaliśmy na kursy gdzie przychodził do mnie CIĄGLE.Był bardzo miło... czule mnie tulił i całował (dodam,że wtedy jeszcze był ze swoja dziewczyną). Po powrocie postanowiliśmy,że on z nią zerwie dobitnie aby ona dała mu święty spokój,a my spróbujemy być razem :) gdy byliśmy ok. miesiąca razem ona przyjechała do niego i mówi do niego tak "hej kochanie kupiła dla nas bilety do teatru an piątek". dziewczyna wiedziała,że jest ze mną bo dzwoniła do niego codziennie po milion razy. Tomek widząc,że może stracić mnie napisał jej parę ostrych słów (co do niego nie podobne bo on nawet nie przeklina) dziewczyna ujęła się dumą-obraziAł się. Po kilku dnia znowu zaczęła odwalać jakieś akcje. Z Tomkiem ejstem bardzo szczęśliwa,bardzo się kochamy,ale ja już to tej panny nei mam siły. Mój misiek każe mieć na nią <moderacja-słownictwo> ale najchętniej bym ją zabiła. Nie chce dać nam spokoju.Co robić???????? BRAK MI SIŁY DO TEJ PANNY!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-27 22:23 przez moderator.

fakt jest uciążliwa, ale to Ty odbilaś jej chlopaka.
Los jest mściwy
nie powinnas byla pozwalac na calowanie i tego typu gesty, dobrze wiedzialas, ze on z kims jest.
nawet jesli juz jej nie kochal i o tym mówil, pare dni czekania by Cie nie zbawiło.

a postaw się na jej miejscu, dobrze bys sie czuła?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-27 22:18 przez Unerreichbarekrk.

zweryfikowana
Posty: 1.122
Ostrzeżenia: 1/5

Ile zła od Ciebie , podwojna ilosc wroci :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-27 22:19 przez Sepulturka.

Cytat
magdalino
Mój misiek każe mieć na nią <moderacja-słownictwo> ale najchętniej bym ją zabiła.

słodko.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-27 22:25 przez moderator.

karma :) a co do Twojego "problemu" - przeczekaj.

on ją zostawił dla mnie.Jak się dowiedziałam,że ma panne od razu odpuściłam. On przyjeżdżał do mnie,pierwszy mnie pocałował itp

Daj sobie z nim spokój ... On ciagle bedzie pamietał o niej i jeszcze zrobi jakies gupstwo krzywdzac cie przy tym, lepiej predzej to zakonczyc...

Cytat
magdalino
każe mieć na nią <moderacja-słownictwo> ale najchętniej bym ją zabiła.
Nie używaj takich słów, są odpychające, sprawiasz wrażenie osoby niepoważnej, nie chce mi się nawet więcej odpowiadać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-27 22:26 przez moderator.

skoro tak potraktowal tą laske, Ciebie tez predzej czy później tak potraktuje
tyle :)

zweryfikowana
Posty: 1.185
Ostrzeżenia: 1/5

nie czy drugiemu co tobie nie miłe...

ale teraz no cóż nic nie poradzisz... olej to z czasem się jej znudzi jak będzie widziała że macie ja gdzieś

Cytat
Unerreichbarekrk
fakt jest uciążliwa, ale to Ty odbilaś jej chlopaka.
Los jest mściwy
nie powinnas byla pozwalac na calowanie i tego typu gesty, dobrze wiedzialas, ze on z kims jest.
nawet jesli juz jej nie kochal i o tym mówil, pare dni czekania by Cie nie zbawiło.

a postaw się na jej miejscu, dobrze bys sie czuła?

Cytat
Unerreichbarekrk
fakt jest uciążliwa, ale to Ty odbilaś jej chlopaka.
Los jest mściwy

nie powinnas byla pozwalac na calowanie i tego typu gesty, dobrze wiedzialas, ze on z kims jest.
nawet jesli juz jej nie kochal i o tym mówil, pare dni czekania by Cie nie zbawiło.

a postaw się na jej miejscu, dobrze bys sie czuła?

Dobrze powiedziane. Odbiłaś jej chłopaka, a teraz mówisz że brak Ci do niej siły i bys ją zabiła.? Brak mi słów.

wg mnie nie odbiła, bo facet ma swój rozum i sam wybrał inną, przecież to nie rzecz, którą jedna drugiej zabrała i przedmiot jako, że nie ma zdolności takich jak ludzie nie odezwie się w tym temacie... to Tomek powinien zareagować konkretniej, dosadniej, a Ty nie przejmuj się, takie jest życie niestety, dziewczyna się znudzi i przestanie, może trafi na jakiegoś fajnego faceta i zajmie się swoim życiem :)

no ale był z tamtą rok czasu i nigdy żadnej nie zdradził. Wierze mu,że mnie kocha

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co robić?