Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rozstanie...:(

29 lis 2011 - 21:53:19

hej laski... chce sie wam wyzalic..bo nie mam komu...:( otoz chodzi o to.ze od 14 pazdziernika zostalam sama,daltego ze moj ukochany mnie zostawil... zrobil to przez smsa,,ze bardzo mnie kocha,ale nie cche keidy mnie skrzywidzic,a boi sie ze sie moze kiedys cos popsuc, i wtedy bede cierpiec ejszcze bardziej,ze zrywa;;(( poitem skonczyl sie odzywac bez wyjasniej niczwego..:( straszny bol... 2 tyg beczalam chyba ciagle... nie wiem skad mozna miec tyle lez w sobie... dzis jest 29.11 a ja nadal czekam bo mam nadziej ze jeszcze ebdzimy razem.. nei umiem sie pogodzcc z jego brakiem,,bo przez ostani rok bylo idealnie.. ludzi mowai ze moze bylo zbyt idealnei skoro tak wyszlo... laski pozmocie.. nie wiem co ze soba zrobic.. nie chce nikogo nowego poznawac.. nieglugo swiata bede siedziec sama sylwester plany przepadly..:( mama kaze isc mi do fryzjera,mialam isc ponad misiac tremu,ale nie psozlam po rozstaniu:( jakso dalej nie mam ochoty isc.bo po co..:( nie mam nawet dal kogo ladnei wygladac,... zakupy? zakupy odpadaja bo jakos nei lubie lazic po sklepach..jeszcze bez niego... jest zle... bo cche tylko ejgo.. to bylo moje jedyne i najwieksze szczescie... najgorsdze ejst to,ze teraz siedze w domu bo nei mam pracy... ciagle tylko on w glowie...:( aj.. pozmocie... co zrobic.. ?

rozstanie...:(

29 lis 2011 - 22:23:11

po pierwsze- POZBIERAĆ SIĘ.

ŻYĆ DLA SIEBIE, znaleźć sobie zajęcie, wyjść wśród ludzi, dbać o siebie..

CZAS LECZY RANY.. nie zmusisz go żeby z Tobą był, a chyba nie chciałabyś żebrać o odrobinę miłości??? Zasługujesz na to by ktoś pokochał Cię "sam od siebie".

Facet nawet nie potrafił załatwić sprawy z klasą, tylko wysłał sms-a. Fakt, był delikatny i to bardzo. Przypuszczam że wiedział jak bardzo Ci zależy i bał się konfrontacji, bo wiedział jak zareagujesz.

Kochana... nie czekaj, szkoda życia, masz je tylko jedno, wiele jeszcze przed Tobą!

pozdrawiam!

rozstanie...:(

29 lis 2011 - 22:29:58

rada:
zrób wszystkie zaległe sprawy
a najsamprzód :) załatw fryzjera
on nie wróci...bydlę jakieś z niego...żeby tak smsem...

obiecuję, że po Nowym Roku zniknie z Twoich myśli

rozstanie...:(

29 lis 2011 - 22:31:18

nie mam co robic..:( zadnego zajecia.. nawet nie chce niczego zaczynac... a tym bardziej robic czegos dal siebie,bo po co..:( wiesz..on powtarzal ze kochal moja naturalnosc. to ze wychdozialam niepomalowana itp.. wiec teraz tym bardziej ni mam ochoty nic robic dal siebie...:(:(
wiem ze musze cos zrobic... bo jzu sobie nie radze... jest coraz gorzej... zamias lepiej... juz nie siedze z husteczkami..tylko z recznikiem.. ja poprostu nei chce zostac sama....brakuje mi go ,przytulenai ,jego cieplych slow...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-29 22:36 przez onaaaaaa777.

rozstanie...:(

29 lis 2011 - 22:33:06

Cytat
onaaaaaa777
hej laski... chce sie wam wyzalic..bo nie mam komu...:( otoz chodzi o to.ze od 14 pazdziernika zostalam sama,daltego ze moj ukochany mnie zostawil... zrobil to przez smsa,,ze bardzo mnie kocha,ale nie cche keidy mnie skrzywidzic,a boi sie ze sie moze kiedys cos popsuc, i wtedy bede cierpiec ejszcze bardziej,ze zrywa;;(( poitem skonczyl sie odzywac bez wyjasniej niczwego..:( straszny bol... 2 tyg beczalam chyba ciagle... nie wiem skad mozna miec tyle lez w sobie... dzis jest 29.11 a ja nadal czekam bo mam nadziej ze jeszcze ebdzimy razem.. nei umiem sie pogodzcc z jego brakiem,,bo przez ostani rok bylo idealnie.. ludzi mowai ze moze bylo zbyt idealnei skoro tak wyszlo... laski pozmocie.. nie wiem co ze soba zrobic.. nie chce nikogo nowego poznawac.. nieglugo swiata bede siedziec sama sylwester plany przepadly..:( mama kaze isc mi do fryzjera,mialam isc ponad misiac tremu,ale nie psozlam po rozstaniu:( jakso dalej nie mam ochoty isc.bo po co..:( nie mam nawet dal kogo ladnei wygladac,... zakupy? zakupy odpadaja bo jakos nei lubie lazic po sklepach..jeszcze bez niego... jest zle... bo cche tylko ejgo.. to bylo moje jedyne i najwieksze szczescie... najgorsdze ejst to,ze teraz siedze w domu bo nei mam pracy... ciagle tylko on w glowie...:( aj.. pozmocie... co zrobic.. ?


napisz mi na gg 7032910
mam ten sam problem. razem będzie raźniej .

rozstanie...:(

29 lis 2011 - 22:34:51

Ile byliście razem?
Rozstanie przez smsa żałosne, a tekst że może się popsuć i będziesz bardziej cierpiała tym bardziej i jest to zapewne zwykła wymówka.

rozstanie...:(

29 lis 2011 - 22:35:04

Cytat
onaaaaaa777
nie mam co robic..:( zadnego zajecia.. nawet nie chce niczego zaczynac... a tym bardziej robic czegos dal siebie,bo po co..:( wiesz..on powtarzal ze kochal moja naturalnosc. to ze wychdozialam niepomalowana itp.. wiec teraz tym bardziej ni mam ochoty nic robic dal siebie...:(:(
aaaaaaaaaaaaaaaaaa!
nie sugeruj się tym co gadał tylko tym, co Ci napisał z smsie! to był jego wyraz miłości i szacunku!
nie chcesz robić dla siebie, to ja Ci mogę dać zajęcie :D ostatnio i tak poszukuję pomocy...

rozstanie...:(

29 lis 2011 - 22:36:47

"zrobil to przez smsa,,ze bardzo mnie kocha,ale nie cche keidy mnie skrzywidzic,a boi sie ze sie moze kiedys cos popsuc, i wtedy bede cierpiec ejszcze bardziej,ze zrywa;;(( " HAHAHA tak Ci napisał? że niby kocha? Jakby kochał to nie zrywałby i to nie w taki sposób. Oni zawsze piszą nie Twoja wina itp , to normalna gadka u samców. Skoro tak postąpił to nie wart, a Ty możesz zrobić coś dla siebie w końcu. Umalować się, wypindrować i wyjść do ludzi. A ten burok niech żałuje co stracił

rozstanie...:(

29 lis 2011 - 22:37:45

lepiej wstaw fotkę, to Ci powiemy jaką metamorfozę powinnaś przejść :)
dawaj fotę!!!!!!!!!!!!

rozstanie...:(

29 lis 2011 - 22:40:48

kurde zerwał przez smsa??
$%@#&# dzieciak!!!

znajdziesz na pewno kogoś dojrzalszego psychicznie, kto będzie na CIebie zasługiwał, bo ten dzieciak nie był CIebie wart!!

rozstanie...:(

29 lis 2011 - 22:41:28

Szczerze? Fryzjer, te całe zakupy to ja myśle jest taka "przykrywka" gdy straci się ukochaną osobę, jedynym lekarstwem jest CZAS-brutalne ale prawdziwe, niestety nie mozna tego czasu ani zatrzymać, ani tym bardziej przyspieszyc.

rozstanie...:(

29 lis 2011 - 22:41:58

to taki dojrzały CI powiem... :D

do fryzjera MARSZ !! szpilki , makijaż i podnosimy samoocenę :) proszę Cię...żeby z dziewczyną zrywać prze sms "dla jej dobra" tp trzeba być frajerem bez jaj,a takich to świat nie potrzebuje :) tym bardziej TY :)

Cytat
avonn12
Szczerze? Fryzjer, te całe zakupy to ja myśle jest taka "przykrywka" gdy straci się ukochaną osobę, jedynym lekarstwem jest CZAS-brutalne ale prawdziwe, niestety nie mozna tego czasu ani zatrzymać, ani tym bardziej przyspieszyc.


ale przynajmniej na chwile można zapomnieć i zrobić coś dla siebie, tylko i wyłącznie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-29 22:42 przez GaBrYsiAa1996.

rozstanie...:(

29 lis 2011 - 22:42:52

szpilki makijaż i dzień jest nasz!!!

niezweryfikowana
Posty: 180
Ostrzeżenia: 1/5

rozstanie...:(

29 lis 2011 - 22:42:56

żal ;/

rozstanie...:(

29 lis 2011 - 22:43:29

Cytat
orijanna
szpilki makijaż i dzień jest nasz!!!

będę śpiewać...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Miłość karmiczna