Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak się całować?

30 lis 2011 - 14:46:19

mnie też całowanie ie daje żadnej przyjemności,
nie lubię się całować więc nie pomogę

Jak się całować?

30 lis 2011 - 14:49:25

nauczyłabym Cię ale nie wiem czy się mąż nie obrazi.

Jak się całować?

07 gru 2011 - 10:24:26

No i jak? Pomogło coś, jest przełom? Bo tak odgrzebałam i pomyślałam, że może warto się udać do jakiegoś psychologa czy seksuologa? A może to jakieś medyczne ma podłoże?

Jak się całować?

07 gru 2011 - 11:28:31

Z całowaniem jest już tak, że musicie ze sobą współpracować, musicie się nawzajem wyczuć i obrać taktykę całowania. Albo on musi wyczuć Ciebie i musi się dostosować do Twojego stylu całowania albo Ty do niego. Całujcie się częściej, a będzie Wam to coraz lepiej wychodzić. A nie z każdym się dobrze całuje, może w Twoim przypadku jest tak, że ten chłopak całuje zupełnie odmiennie od Ciebie i nawet w odrobinę nie podobnie jak Ty, ma inna taktykę po prostu. Nie z każdym się dobrze całuje. Ja np. pamiętam swój pierwszy pocałunek, był okropny, całowało mi się z tym partnerem beznadziejnie. Ale np. z obecnym chłopakiem całuje mi się super, sprawia mi to przyjemność, nawet wielką. Wyczuliśmy się nawzajem itd... Więc Tobię radzę częściej się z nim całować, aż w końcu poczujesz przyjemność :)

Jak się całować?

07 gru 2011 - 11:37:13

dokładnie mialam tak samo próbowalam z facetem sie całowac i tak i inaczej i mimo ze mi sie bardzo podobal nie potrafilismy sie zgrac bo to nie byl ten.
3 miesiace pózniej poznałam mojego obecnego męza i nasz pierwszy pocałunek to było marzenie, poprostu pocałunek idealny.
mimo ze miedzy tymi dwoma facetami z nikim nie"trenowalam"
morał taki to nie ten facet

Jak się całować?

07 gru 2011 - 11:53:36

No powiem Wam, że coś w tym jest... Pogadaliśmy i zaczynamy się szkolić no i powiedzmy, że zaczynam się przełamywać. Próbujemy właśnie delikatnie na początek zobaczymy co to będzie dale już chyba jest lepiej ;)

Dzięki wielkie za rady :) W sumie chętnie poczytam jeszcze o Waszych technikach na gorący pocałunek :D

Jak się całować?

07 gru 2011 - 11:57:12

oj tam oj tam zaraz nie umiem,pare raze i zaskoczysz i wtedy bedziesz sie smiala z tego ze pytasz sie dziewczyn na szafie o to...

Jak się całować?

21 gru 2011 - 11:33:07

Wiecie co, miałyście dużo racji! Porozmawialiśmy i teraz się siebie uczymy. Nie ma jeszcze szału i nie jest to dla mnie mega przyjemne, ale przynajmniej mnie tak bardzo nie brzydzi.

Wiem już na pewno, że przeszkadza mi nieświeży oddech i kiedy ktoś się kręci w pobliżu. Chyba nie umiałabym całować się np. w galerii - widziałam niedawno parę, która tak zawzięcie się całowała, że aż nie fajnie było patrzeć. Jeszcze chwila i by pewnie dalej się posunęli na środku przejścia :|

Jak się całować?

24 maj 2014 - 14:21:53

daj na luz samo przyjdzie....postaw na żywioł

Jak się całować?

24 maj 2014 - 16:18:25

Nie ten facet...
Albo nie umiesz;d Co mam innego napisać:P przecież Tobie nie pokażemy.
Pocałunki Ciebie brzydziły? Dziwne, a facet chociaz pociągający?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-24 16:19 przez truskawka_ang.

Jak się całować?

02 cze 2014 - 20:34:45

Dziwne, moim zdaniem jeśli nie chcesz faceta całować to cię nie pociąga..
jeśli nie pociąga to nie ma miłości.
Przecież jak się kogoś kocha to chce przytulać i całować bez przerwy..

Jak się całować?

05 cze 2014 - 19:54:27

chyba za bardzo miłości w tym nie maaa dlatego się nie wczuwasz.. i namiętności też :P

Jak się całować?

05 cze 2014 - 23:07:50

Cytat
-gabriellla-
mnie też całowanie ie daje żadnej przyjemności,


Ale jak? Nawet z facetem, który Cię pociąga?:o



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-05 23:08 przez kamczatka.

Jak się całować?

11 cze 2014 - 21:38:51

bo pewnie facet ciebie ślini i ciebie to irytuje. Naipierw spróbuj samymi ustami potem z jezyczkiem.

Jak się całować?

13 cze 2014 - 14:21:13

Proste- to nie TEN. Byłam z wieloma chłopakami z którymi pocałunki nie sprawiały mi przyjemności, też myślałam, że nie potrafie albo, że coś ze mną nie tak. Kiedy poznałam mojego męża pierwszy raz poczułam motylki w brzuchu, dopasowałam do Jego pocałunków i chciałam więcej i więcej... Ah, pierwszy raz nie było to dla mnie obleśne! A po wszystkim usłyszałam:mmm, świetnie całujesz! "Ja!?" I tak zostało do dziś, chociaż jesteśmy już małżeństem lubimy sobie robić "randki" podczas których namiętnie się całujemy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sloneczka w szkolach