Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

gorący temat

Biznes

46 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak się całować?

30 lis 2011 - 14:46:19

mnie też całowanie ie daje żadnej przyjemności,
nie lubię się całować więc nie pomogę

Jak się całować?

30 lis 2011 - 14:49:25

nauczyłabym Cię ale nie wiem czy się mąż nie obrazi.

Jak się całować?

07 gru 2011 - 10:24:26

No i jak? Pomogło coś, jest przełom? Bo tak odgrzebałam i pomyślałam, że może warto się udać do jakiegoś psychologa czy seksuologa? A może to jakieś medyczne ma podłoże?

Jak się całować?

07 gru 2011 - 11:28:31

Z całowaniem jest już tak, że musicie ze sobą współpracować, musicie się nawzajem wyczuć i obrać taktykę całowania. Albo on musi wyczuć Ciebie i musi się dostosować do Twojego stylu całowania albo Ty do niego. Całujcie się częściej, a będzie Wam to coraz lepiej wychodzić. A nie z każdym się dobrze całuje, może w Twoim przypadku jest tak, że ten chłopak całuje zupełnie odmiennie od Ciebie i nawet w odrobinę nie podobnie jak Ty, ma inna taktykę po prostu. Nie z każdym się dobrze całuje. Ja np. pamiętam swój pierwszy pocałunek, był okropny, całowało mi się z tym partnerem beznadziejnie. Ale np. z obecnym chłopakiem całuje mi się super, sprawia mi to przyjemność, nawet wielką. Wyczuliśmy się nawzajem itd... Więc Tobię radzę częściej się z nim całować, aż w końcu poczujesz przyjemność :)

Jak się całować?

07 gru 2011 - 11:37:13

dokładnie mialam tak samo próbowalam z facetem sie całowac i tak i inaczej i mimo ze mi sie bardzo podobal nie potrafilismy sie zgrac bo to nie byl ten.
3 miesiace pózniej poznałam mojego obecnego męza i nasz pierwszy pocałunek to było marzenie, poprostu pocałunek idealny.
mimo ze miedzy tymi dwoma facetami z nikim nie"trenowalam"
morał taki to nie ten facet

Jak się całować?

07 gru 2011 - 11:53:36

No powiem Wam, że coś w tym jest... Pogadaliśmy i zaczynamy się szkolić no i powiedzmy, że zaczynam się przełamywać. Próbujemy właśnie delikatnie na początek zobaczymy co to będzie dale już chyba jest lepiej ;)

Dzięki wielkie za rady :) W sumie chętnie poczytam jeszcze o Waszych technikach na gorący pocałunek :D

Jak się całować?

07 gru 2011 - 11:57:12

oj tam oj tam zaraz nie umiem,pare raze i zaskoczysz i wtedy bedziesz sie smiala z tego ze pytasz sie dziewczyn na szafie o to...

Jak się całować?

21 gru 2011 - 11:33:07

Wiecie co, miałyście dużo racji! Porozmawialiśmy i teraz się siebie uczymy. Nie ma jeszcze szału i nie jest to dla mnie mega przyjemne, ale przynajmniej mnie tak bardzo nie brzydzi.

Wiem już na pewno, że przeszkadza mi nieświeży oddech i kiedy ktoś się kręci w pobliżu. Chyba nie umiałabym całować się np. w galerii - widziałam niedawno parę, która tak zawzięcie się całowała, że aż nie fajnie było patrzeć. Jeszcze chwila i by pewnie dalej się posunęli na środku przejścia :|

Jak się całować?

24 maj 2014 - 14:21:53

daj na luz samo przyjdzie....postaw na żywioł

Jak się całować?

24 maj 2014 - 16:18:25

Nie ten facet...
Albo nie umiesz;d Co mam innego napisać:P przecież Tobie nie pokażemy.
Pocałunki Ciebie brzydziły? Dziwne, a facet chociaz pociągający?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-24 16:19 przez truskawka_ang.

Jak się całować?

02 cze 2014 - 20:34:45

Dziwne, moim zdaniem jeśli nie chcesz faceta całować to cię nie pociąga..
jeśli nie pociąga to nie ma miłości.
Przecież jak się kogoś kocha to chce przytulać i całować bez przerwy..

Jak się całować?

05 cze 2014 - 19:54:27

chyba za bardzo miłości w tym nie maaa dlatego się nie wczuwasz.. i namiętności też :P

Jak się całować?

05 cze 2014 - 23:07:50

Cytat
-gabriellla-
mnie też całowanie ie daje żadnej przyjemności,


Ale jak? Nawet z facetem, który Cię pociąga?:o



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-05 23:08 przez kamczatka.

Jak się całować?

11 cze 2014 - 21:38:51

bo pewnie facet ciebie ślini i ciebie to irytuje. Naipierw spróbuj samymi ustami potem z jezyczkiem.

Jak się całować?

13 cze 2014 - 14:21:13

Proste- to nie TEN. Byłam z wieloma chłopakami z którymi pocałunki nie sprawiały mi przyjemności, też myślałam, że nie potrafie albo, że coś ze mną nie tak. Kiedy poznałam mojego męża pierwszy raz poczułam motylki w brzuchu, dopasowałam do Jego pocałunków i chciałam więcej i więcej... Ah, pierwszy raz nie było to dla mnie obleśne! A po wszystkim usłyszałam:mmm, świetnie całujesz! "Ja!?" I tak zostało do dziś, chociaż jesteśmy już małżeństem lubimy sobie robić "randki" podczas których namiętnie się całujemy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sloneczka w szkolach