Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

klub ze striptizem??

20 lis 2011 - 16:38:32

Cytat
Realism
Jeżeli nie zgadzasz się, żeby oglądał sobie gołe ci...i, rada może być tylko jedna: musisz z nim skończyć, tzn. zerwać.

P.S. A może chodziło jednak o stację benzynową?
w sumie moja pierwsza mysl "lotos" to tez byla stacja benzynowa, ale dwa razu tego samego dnia by placil tyle za benzyne? No i w sumie autorka napisala ze byl tez adres podany, to chyba sprawdzila dokladnie i sie okazalo, że pod tym adresem jest taki wlasnie klub... a nie tylko wpisala nazwe w google.

klub ze striptizem??

20 lis 2011 - 16:39:37

Cytat
BlueOrchid
omg no ja bym nie chciala byc w zwiazku z facetem co chadza w takie miejsca, a do tego jest takim perfidnym kłamcą i wciska kit nawet jak sa dowody na to co zrobil :/
Dlatego "jestes dla mnie skreslony" to nie były by u mnie tylko słowa puszczone na wiatr.

Dokładnie, dla mnie w tym momencie byłby już skończony. A do tego jak można tak kłamać gdy dziewczyna ma dowody...;/

klub ze striptizem??

20 lis 2011 - 16:41:20

Cytat
carmelek91
Cytat
BlueOrchid
omg no ja bym nie chciala byc w zwiazku z facetem co chadza w takie miejsca, a do tego jest takim perfidnym kłamcą i wciska kit nawet jak sa dowody na to co zrobil :/
Dlatego "jestes dla mnie skreslony" to nie były by u mnie tylko słowa puszczone na wiatr.

Dokładnie, dla mnie w tym momencie byłby już skończony. A do tego jak można tak kłamać gdy dziewczyna ma dowody...;/
nawet jakby sie przyznał, przepraszal itp to chyba bym nie wybaczyla,albo bylo by ciezko i moje zaufanie by spadlo o jakies 90 % :/ Ale jak tak klamie to nic tylko kreche na nim postawic. Kto wie ile razy juz tak klamal ale sie mu upieklo? i iel razy jeszcze w przyszlosci by Cie autorko okantowal.

klub ze striptizem??

20 lis 2011 - 16:42:04

Cytat
BlueOrchid
Cytat
Realism
Jeżeli nie zgadzasz się, żeby oglądał sobie gołe ci...i, rada może być tylko jedna: musisz z nim skończyć, tzn. zerwać.

P.S. A może chodziło jednak o stację benzynową?
w sumie moja pierwsza mysl "lotos" to tez byla stacja benzynowa, ale dwa razu tego samego dnia by placil tyle za benzyne? No i w sumie autorka napisala ze byl tez adres podany, to chyba sprawdzila dokladnie i sie okazalo, że pod tym adresem jest taki wlasnie klub... a nie tylko wpisala nazwe w google.
sprawdziłam jeszcze raz na koncie i adresu nie było ale wygooglujcie sobie miejsce płatności WPHU POL-MAX KLUB LOTOS
i nie jeździ samochodem...

klub ze striptizem??

20 lis 2011 - 16:42:39

W chodzeniu na striptiz nie widzę nic złego-jeśli jest to tylko striptiz, ale jeśli Cię okłamuje w tak perfidny sposób, to bym się powarzenie zastanowiła nad przyszłością związku.

klub ze striptizem??

20 lis 2011 - 16:42:48

czemu od razu awantura, nie mozna normalnie porozmawiać?
zapytaj sie chlopaka o co chodzi i za co placił. Wydaje mi sie ze gdyby chcial to zachwoac w tajemnicy nie robilby przelewu z Waszego konta.

klub ze striptizem??

20 lis 2011 - 16:44:58

Cytat
aksala
oj współczuję Ci - trudno coś poradzić - nie daj się oszukiwać - jeśli kłamie to będzie kłamał

Jestem tego samego zdania.

klub ze striptizem??

20 lis 2011 - 16:45:09

Cytat
doomiii
czemu od razu awantura, nie mozna normalnie porozmawiać?
zapytaj sie chlopaka o co chodzi i za co placił. Wydaje mi sie ze gdyby chcial to zachwoac w tajemnicy nie robilby przelewu z Waszego konta.
Ja mam tylko upoważnienie do karty i na konto loguje się tokenem, który został akurat w domu i chciałam sprawdzic czy zeszła ta rata i to znalazłam...
Może myślał, ze nie wyświetla się tam nazwa gdzie płaci.
I do tego jeszcze to, ze wtedy nie odbierał ode mnie telefonu i wrócił ok 4 - 5 nad ranem ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-20 16:45 przez rozczarowanaa89.

klub ze striptizem??

20 lis 2011 - 16:47:15

No to masz wszystko JASNE - wywal go

klub ze striptizem??

20 lis 2011 - 16:47:33

Cytat
doomiii
czemu od razu awantura, nie mozna normalnie porozmawiać?
zapytaj sie chlopaka o co chodzi i za co placił. Wydaje mi sie ze gdyby chcial to zachwoac w tajemnicy nie robilby przelewu z Waszego konta.

Juz to "widze"jak Ty sama"spokojnie"umialabys mowic o tym ze Twoj facet robi takie numery.

klub ze striptizem??

20 lis 2011 - 16:47:54

ciekawe za co płacił moze Cie zdradził....ja bym mu już nie zaufała:/

klub ze striptizem??

20 lis 2011 - 16:48:03

sami <moderacja - słownictwo> dookoła ;/ weź sie ciesz ze to mialo wyjsc i wyszlo teraz lepiej pozniej niz wcale ... wywal go an zbity pysk.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-20 18:51 przez moderator.

klub ze striptizem??

20 lis 2011 - 16:51:01

Nie wiem, czy mam z nim w ogóle jeszcze rozmawiac i słuchac wyjaśnień?

klub ze striptizem??

20 lis 2011 - 16:52:27

Dla mnie samo pójście faceta na striptiz to jest przegięcie a co dopiero jakieś płatności..współczuje Ci, ja bym na Twoim miejscu go zostawiła(my mamy zasady w związku-żadnych night clubów samemu), no ale musisz podjąć dobrą dla CIEBIE decyzję..

klub ze striptizem??

20 lis 2011 - 16:52:36

Cytat
ZolZik1987
W chodzeniu na striptiz nie widzę nic złego-jeśli jest to tylko striptiz, ale jeśli Cię okłamuje w tak perfidny sposób, to bym się powarzenie zastanowiła nad przyszłością związku.

nie widzisz nic złego? no to gratuluję takiego podejścia. w sumie to dziwne, ze nie przeszkadza Ci fakt, iż twój facet gapi się na cycki, dupy i pipy innych kobiet, ale jak kto woli :) mi by to przeszkadzało i to bardzo, nie pozwoliłabym na chadzanie w takie miejsca, bo jestem pewna, że mój facet nie pozwoliłby chodzić mi oglądać gołych facetów. poza tym jak jest się w stałym, poważnym związku w ogóle nie powinno się myśleć o jakiś striptizach, no chyba, że wykonywanych przez drugą połówkę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jestem w ziązku, a śnię o innym