Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Zapalenie pęcherza

wczoraj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.486
Ostrzeżenia: 1/5

klub ze striptizem??

22 lis 2011 - 20:20:34

Cytat
zanusia123
niestety on cie oklamuje, byl w tej agencji i naepwno nie placil za taniec tylko za sex z dziwka

Haha, bez przesady, nie ma na to dowodów a nikogo nie można bezpodstawnie osądzać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 20:22 przez xsylwiia3.

klub ze striptizem??

22 lis 2011 - 20:21:39

Dziewczyny, według mnie ... koniec tematu. Autorka nie prosi nas już o poradę, czy wierzyć mu, czy nie, czy jego tłumaczenie jest wiarygodne. Swoimi opiniami ,w zasadzie sprowokowałyśmy ja do odp. na pytanie, jak się to skończyło. Dziewczyna, naiwna lub nie, łatwowierna lub nie, może mieć swoje zdanie i powody by wierzyć nawet w opowieści o pomocy kosmitom, którzy tylko na chwilę odwiedzili ziemię i zachciało im się je... To jej sprawa, żadna z nas nie ma pewności, co jest prawdą. Autorka ma prawo robić ze swoim życiem, co chce. Dajmy jej spokój i nie próbujmy oceniać, wystarczajaco dużo już się denerwowała. Takie moje zdanie...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 20:23 przez iwonas45.

klub ze striptizem??

22 lis 2011 - 20:22:40

brawo za naiwność

klub ze striptizem??

22 lis 2011 - 20:27:15

Cytat
rozczarowanaa89
nie był tam!
mam dowody, był tam zapłacić za dwóch kolegów, bo pracuje z facetami, którzy nie są polakami i zapłacił za nich a oni oddali mu euro, bo mieli tylko taką walutę.

a więc wszystko się wyjaśniło,a do tych, które piszą, ze mam bujną wyobraźnię, to chyba same są niespełna rozwoju i mają po 12 lat!

łoj ale tys madra:)
takie miejsca waluta nigdy nie pogardza:)ile ty masz lat dziewczyno?

klub ze striptizem??

22 lis 2011 - 20:34:31

Nie znam chyba bardziej naiwnej dziewczyny od Ciebie, tak naprawdę żal mi Cię i tyle.

A co do tego Euro to po prostu kpina, gruba kasa się przelewa w takich miejscach i myślisz, że odmówią sobie zarabiania w euro? W takich agencjach na pewno duża część klientów to obcokrajowcy, którzy są tu w podróżach, delegacjach itd i którzy chcą sobie "poużywać" na "pięknych" polkach, czytałam o tym artykuł jakoś ostatnio. Gdybyś miała trochę sprytu oprócz tej swojej naiwności to chociaż zadzwoniłabyś do agencji dowiedzieć się czy przyjmują euro. Ale prawda boli tak? Lepiej wierzyć w bajki.

klub ze striptizem??

22 lis 2011 - 20:47:08

Cytat
carmelek91
Nie znam chyba bardziej naiwnej dziewczyny od Ciebie, tak naprawdę żal mi Cię i tyle.
...

Gdybyś miała trochę sprytu oprócz tej swojej naiwności to chociaż zadzwoniłabyś do agencji dowiedzieć się czy przyjmują euro. Ale prawda boli tak? Lepiej wierzyć w bajki.


nic dodać, nic ująć.
Pisałaś, że wrócił do domu koło 4-5 i nie odbierał telefonu. Widocznie strasznie długo zajęła mu ta płatność za kolegów, pewnie karta nie wchodziła tyle czasu, jakieś błędy wyskakiwały czy coś i musiał być przy tym bardzo skupiony czy też zdenerwowany, skoro nie słyszał kiedy dzwonisz :)

ŻAL!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 20:54 przez Aneccia44.

klub ze striptizem??

22 lis 2011 - 22:54:24

zawsze możesz do nich maila napisać lub zadzwonić i zapytać czy przyjmują zapłate w euro.moim zdaniem on coś kręci

klub ze striptizem??

22 lis 2011 - 22:59:25

ale baby są głupie i naiwne.

niezweryfikowana
Posty: 291
Ostrzeżenia: 1/5

klub ze striptizem??

22 lis 2011 - 23:01:19

HAHAHAHA, zal ciebie!!!!!!!!!!!

jestes az tak naiwna, serio????????????


pomysl sobie teraz podczas sexu, ze kilka dni temu robil to Z PROSTYTUTKA! powodzenia :)

klub ze striptizem??

22 lis 2011 - 23:09:37

" może mieć swoje zdanie i powody by wierzyć nawet w opowieści o pomocy kosmitom, którzy tylko na chwilę odwiedzili ziemię i zachciało im się je..."


Hahaha chąc niechcąc, walnęłaś piękną ripostą, aż podniosę tipsa w górę (zaraz,racja... ja nie mam tipsów O_o haha). Pozamiatane ;D Ja nie chcę byc niemiła, ale wydaje mi się,że autorka wierzy w co chce, to by i nawet w tych kosmitów uwierzyła jakby jej tak powiedział, bo tak go ślepo kocha. Szkoda dziewczyny,ale sama się w to pakuje, sama chce w to wierzyc a skoro jej nie przegadacie nie ma co tłuc,że facet to świnia ;p Jak sobie dziewczyna pościeli, tak się wyśpi :)

klub ze striptizem??

23 lis 2011 - 19:25:31

Olej go, nie ma sensu żyć z idiotą...

klub ze striptizem??

23 lis 2011 - 19:29:04

Cytat
male_p
Cytat
Grapefruitowa

Trochę w banku pracowałam. Na szkoleniu uczulano nas na takie sytuacje. Nie ma możliwości, żeby ktoś jakimś cudem zapłacił jego kartą (chyba że pożyczył ją komuś, sam płacił, bądź zgubił ją i znalazca jakimś cudem odkrył PIN). Przelew owszem może nawet jakiś haker wykonać, anie NIE PŁATNOŚĆ KARTĄ!!!!
Rób z tym co chcesz. Ja bym tak tego nie zostawiła.
A poza tym po piwie raczej się chyba nie opił, żeby nie móc iść na policję? Idzie zgłosić przestępstwo a nie dmuchać w balonik.

Niestety mylisz się - jest taka możliwość, sprawdziłam to kiedyś sama - płaciłam czyjąś kartą, podając PIN, który znałam (za wiedzą i na prośbę właściciela karty) i niestety mało kto sprawdza, czy karta należy do kogoś, kto nią płaci, a jeszcze rzadziej, czy jest w ogóle podpisana. Więc radzę uważać, bo to, co mówią szkolenia, rzadko ma cokolwiek wspólnego z życiem ;)

Przeczytaj raz jeszcze UWAŻNIE to, co napisałam. Istnieje możliwość, że ktoś płacił jego kartą jeśli ją komuś pożyczył (tak jak Tobie) i ten ktoś znał PIN. To jest oczywiste!

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

klub ze striptizem??

23 lis 2011 - 19:29:36

kłamie i kręci i tyle koniec tematu.. wszystko jest jasne.
było miło ale się skończyło...

klub ze striptizem??

23 lis 2011 - 19:40:13

Ponoc pod klubami ze striptizem kryja sie agencje towarzyskie, ja bym nie chciala zeby ktos z kim sobie zycie ukladam wtykal setki za stanik rozbierajacej sie panianki. Przykro mi ale to lepiej skonczyc zanim nie bedzie za pozno

klub ze striptizem??

07 gru 2011 - 18:36:39

Cytat
bozena127
Ponoc pod klubami ze striptizem kryja sie agencje towarzyskie, ja bym nie chciala zeby ktos z kim sobie zycie ukladam wtykal setki za stanik rozbierajacej sie panianki. Przykro mi ale to lepiej skonczyc zanim nie bedzie za pozno


DOKŁADNIE TAK!!!!!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z kontaktem, wyjechał za granice a sieć NAWALA! co jest?