Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

44 minut temu

dresy na ulice

54 minut temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 1/5

Facet dobrze wykształcony a ja...

16 lis 2011 - 17:44:26

Witajcie ! Od dłuższego czasu podobał mi się pewnie facet miałam co do niego pewne plany aż do dnia dzisiejszego... moja mama powiedziała mi, że człowiek wykształcony dentysta na pewno nie będzie chciał się złączyć z osobą która nie jest tak samo wykształcona jak on. Dała mi do zrozumienia iż facet na którym mi tak bardzo zależało na 100% nie zainteresuje się mną bo co ja mam... nie mam nic! nie studiuje, nie mam super płatnej pracy... I to właśnie moja matka uświadomiła mi, że w jego oczach jestem nikim... Czy wy też uważacie, że osoba bardzo dobrze wykształcona szuka sobie kogoś równie wykształconego ? Czy wy też bierzecie pod uwagę czy wasza druga połówka jest po dobrych studiach?

Facet dobrze wykształcony a ja...

16 lis 2011 - 17:47:50

Po części jest to istotne ale nie najważniejsze poza tym ja znam tylko 1 osobę, która nie ukończyła studiów więc trudno mi się wypowiedzieć

Facet dobrze wykształcony a ja...

16 lis 2011 - 17:47:58

mama pierdzzieli głupoty
jak sama nie spróbujesz do niego zagadac to nie bedziesz wiedziała czy jest zainteresowany

Facet dobrze wykształcony a ja...

16 lis 2011 - 17:49:34

miałam faceta gorzej wykształconego ode mnie, i on miał kompleksy na tym punkcie.

Facet dobrze wykształcony a ja...

16 lis 2011 - 17:49:56

heh.. dziwne teorie :)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Facet dobrze wykształcony a ja...

16 lis 2011 - 17:49:57

To przykre. Moja Mama nigdy by się tak do mnie nie odniosła..
A czy ma znaczenie.. ile ludzi tyle zdań. Wczoraj był tu podobny wątek i znalazło się kilka takich, które pisały, że ich facet musi być wykształcony bo inaczej jest fe.
Dla mnie to nie ma większego znaczenia. Nie mam poczucia niższości ani kompleksów na tym punkcie, zdecydowanie patrzę na to o czym mogę porozmawiać z daną osobą i czy ta lubi poszerzać swoje horyzonty [dla własnej przyjemności, a nie z przymusu na uczelni], niż to ile i jakie papierki posiada.

Poza tym dentysta ma wyższe wykształcenie i perfekcyjną wiedzę, ale.. w jednej dziedzinie. Dlaczego ktoś, kto ma wiele rozwijających zainteresowań, ale niepotwierdzonych papierem ma być gorszy?

Facet dobrze wykształcony a ja...

16 lis 2011 - 17:50:15

Ja na pewno męczyłabym się z facetem na niższym poziomie intelektualnym od mojego - nic nie poradzę, taka już jestem, że oczekuję od mężczyzn przede wszystkim fajnego poziomu umysłowego. Ale to nie jest kwestia wykształcenia - to kwestia szerokości horyzontów, o które można dbać bez studiów.

Po prostu pogadaj z tym facetem, a mamie powiedz, że studia to nie wszystko.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 1/5

Facet dobrze wykształcony a ja...

16 lis 2011 - 17:51:10

To, że teraz nie poszłam na studia nie oznacza, że nie pójdę na nie w przyszłości po prostu teraz nie poszłam z kilku powodów a już się czuje jak jakiś pustak bo tak każdy traktuje osoby które nie studiują

niezweryfikowana
Posty: 589
Ostrzeżenia: 3/5

Facet dobrze wykształcony a ja...

16 lis 2011 - 17:51:16

nie ma jak to mamusia! żal

Facet dobrze wykształcony a ja...

16 lis 2011 - 17:51:44

Hahahahahahahahahahahahahaha dziwną masz mame ;]

Cytat
rgwmtk
To, że teraz nie poszłam na studia nie oznacza, że nie pójdę na nie w przyszłości po prostu teraz nie poszłam z kilku powodów a już się czuje jak jakiś pustak bo tak każdy traktuje osoby które nie studiują

Nie przesadzaj, ja np. mam szacunek do osób, które nie studiują taki sam jak do wykształconych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-16 17:53 przez ananasek1993.

Facet dobrze wykształcony a ja...

16 lis 2011 - 17:52:06

mi sie wydaje ze mama w dużej mierze ma racje, ja teraz jak znalazłamnowa pracę i pracuje z mężczyznami którzy mają ten sam zawód co ja to mój facet też jest mega zazdrosny, tak jak powiedyiaa kolezanka wyzej chyba ma kompleksy

Facet dobrze wykształcony a ja...

16 lis 2011 - 17:52:35

Co to za głupie podejście;/ Z moich znajomych żaden facet nie poszedł na studia są po technikum lub zawodówce a ich dziewczyny są dobrze wykształcone i nikomu to nie przeszkadza. Mój facet studiuje budownictwo i co poniektórzy dziwnie na to patrzą no bo on będzie lepiej wykształcony od mnie bo będzie mgr inż a ja tylko magister no a że w moich stronach to kobiety sa lepiej wykształcone to my jesteśmy już inni w ich oczach;/

Facet dobrze wykształcony a ja...

16 lis 2011 - 17:53:08

To chyba zależy od charakteru danych osób i tego, w jaki sposób traktują swoją pracę. Wszyscy moi wykładowcy uczelniani, którzy mają tytuły profesora i doktora mają partnerów, którzy również są pracownikami naukowymi. Tak jest w przypadku lekarzy- również. Po prostu są zapalonymi naukowcami, razem czytają literaturę, prowadzą badania, dzielą się spostrzeżeniami. Związek to nie tylko seks, piękne słowa i oglądanie zachodu słońca. Z partnerem trzeba umieć rozmawiać, znać dobrze jego zainteresowania- dlatego wykształcenie często jest niestety przeszkodą. Ludzie dobierają się na zasadzie podobieństw- moim zdaniem- wartości, wykształcenia, statusu materialnego

Facet dobrze wykształcony a ja...

16 lis 2011 - 17:53:34

No ja niestety patrzę na to. Sama zaraz będę miała inżyniera i sobie nie wyobrażam mieć mężczyzny, po jakiś dziwnych studiach albo bez nich, który w ogóle nie będzie rozumiał co do niego mówię, a często zastanawiam się nad rzeczami których normalny nietechniczny człowiek nie pojmie ;)
Ale ja ogólnie mam słabość do inteligentnych, ambitnych i wykształconych mężczyzn, z planami na przyszłość ;)

Jednak myślę, że nie każdy tak ma i nie ma co się poddawać tylko walczyć o swoje i na pewno nie ma po co się zamartwiać na zapas :) Jak jesteś sympatyczną, fajną dziewczyną to wątpię żeby się zastanawiał nad tym jaki masz zawód.

Facet dobrze wykształcony a ja...

16 lis 2011 - 17:54:09

Co prawda nie konczylam medycyny ani prawa ale mam wykształcenie wyższe ale nigdy rozmawiajac z jakims facetem nie zwaracałam uwagi na jego wykształcenie! Dla mnie najważniejszy jest charakter, to jakim jest człowiekiem. Mój mąż ma średnie wykształcenie i nigdy nie oddałabym go za żadnego lekarza , prawnika itp.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mężczyzna niedostepny emocjonalnie...