Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Zapalenie pęcherza

16 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PROBLEM Z TURKIEM! POMOCY!!!

04 lis 2011 - 23:07:21

Witam Wszystkich.
Jak widać w tytule tematu mam problem z Turkiem,
wszystko zaczelo się od poznania go na portalu fotka pl.Zaczelismy duzo pisać ze soba, oczywiscie bardzo mi się podobał,po jakis2-3tyg ostro namącił mi w glowie powiedział że mnie Kocha ze chce przyjechać dla mnie do Polski a ja glupia dałam się omamić ehh... podobał mi się bardzo i wydawalo mi się ze tez cos czuje ale szybko mineło, jednak pisałam z nim z czystej przyjazni i nic wiecej nie chciałam, bo wiedzialam ze takie cos nie ma sensu ja w Polsce on w Turcji tym bardziej ze mnie kazdy ostrzegał przed Turkami:/
Przyszło co do czego moja koleżanka załatwiła mu wize do Polski dostał wize na 30 dni.Zaczelismy sie klocić koleś zabronil mi wychozic na dyskoteki do znajomych smieszna sytuacja oczywiscie byłabym glupia gdybym go nie posłuchała, wiec poprosila moja siostre by napisala do niego aby troche wyluzował, jednak On nie wierzyl ze to moja siostra i poprosił ja o zdjecia zwykle najpierw typu karta w reku i jej imie itp, oczywiscie siostra zrobila te fotki jednak malo mu bylo zachcialo mu sie nagich zdjec mojej siostry!! ona go odrazu zablokowala i zaczelo sie pieklo... ktos skasowal mu zdjecia na fotce zaczol podejrzewac mnie i moja siostre grozil dla mnie dla mojej rodziny... ale wszystsko sie uspokoilo, pogodzilismy sie a ja dla spokoju rozmawialam z nim na odczepnego mialam go dosc!!!
Nagle ktoregoś dnia napisał że go nie bedzie kilka dnibo jedzie gdzies z rodziną! Co się okazalo NAGLE ZNALAZL SIE W POLSCE!! a wczesniej mowil że kupil bilett ale anulował!!... Kiedys pytał czy bym mogla go przenocowac kilka dni a ja powiedziałam że nie stac mnie aby go utrzymywac za darmo sama ledwo daje rade to sie obrazil ze chce pieniadze i ze on mnie kocha to nie powinnam brac pieniedyz za to ze mieszka.Powiedziałam nie. Wiec jak juz pisalam nagle znalazl sie w polsce napisał sms że jest w pociagu do Olsztyna i zebym go odebrala z dworca i ze mnie kocha" myslalam ze dostane zawalu... nie wiedzialam co robić pojechalam po niego na dworzec ale powiedzialam ze nie moze mieszkac ze mna, akurat mialam rodzine w domu na kilka dni i nawte ja sama nie mialam gdzie spać a on chcial mi sie wepchac przyjechał bez slowa bez zapowiedzi... tak sie nie robi!! zaczol mi płakać na dworcu facet!!juz mialam dosc powiedzialam ze zbaiore go do hotelu zeby sie wyspal a rano pojedzie do Poznania. Bo tam ma koleje sowjego tez z Turcji.No ale zadecydowal ze jedzie do Wroclawia do Kolegi i tez bez zapowiedzi... wiec zostalam z nimw tym hotelu oczywiscie rzucil sie na mnie wiadomo o co chodzilo ale do niczego nie doszło bo nie chiałam na co wielce sie obraził. rano zrobilam mu zkaupy na sniadanie i odprowadzilam na dworzec w autobusie napisał mi że mnie kocha i teskni i bedzie tesknic zawsze, a po 30 min napisał dla mojej siostry ze nic nie czuje do mnie... ;] no super wiec widac ze zalezalo mu an seksie na darmowym i mieszkaniu.. nie wiem co teraz robic on sie do mnie nie odzywa a ja do niego tez... co wy sadzicie o tej sytuacji? nie wiem wmowil mi ze to moja wina wszystko... nie moge przestac o tym myslec. poradzcie cos. Pozdrawiam

PROBLEM Z TURKIEM! POMOCY!!!

04 lis 2011 - 23:12:04

czy ty sie naćpałaś? dziewczyno zachowuejsz sie jak niespełna rozumu! po co w ogóle po niego pojechałas to nie wiem, po co mu zrobiłas zakupy nie wiem, po co te cyrki z fotkami nosz kurde ogarnij sie -.-
co robić? OLAĆ GO.
skoro miałaś go dośc to po co z nim gadałas? wystarczyło nie odpisywać -.-



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-04 23:14 przez oryginal.

PROBLEM Z TURKIEM! POMOCY!!!

04 lis 2011 - 23:14:07

nie moglam przeciez go zostawic na dworcu prawda?
tak wiem olac ale chcialam wiedziec co o tym inni mysla czy chcial mnie wykozystac wedlug tego co tu opisalam

PROBLEM Z TURKIEM! POMOCY!!!

04 lis 2011 - 23:15:13

mogłas go zostawić na dworcu! to nie jest dziecko,sam przyjechał sam trafiłby do domu, takie coś to wymuszenie noclegu -.-
TAK, chciał cie wykrozystac przecież to widac jak na dłoni. chciał nagie foty twojej siostry-wg ciebie to normalne?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-04 23:15 przez oryginal.

PROBLEM Z TURKIEM! POMOCY!!!

04 lis 2011 - 23:15:20

Serio? Utrzymywałaś darmozjada tureckiego, co chciał nagie zdjęcia twojej siostry,dałaś mu jedzenie, opłaciłaś (?) hotel i jeszcze mu wize do Polski załatwiałaś o_O Komediodramat normalnie.Ładne jaja.Polecam przeczytac jeszcze raz to ,co napisałaś bo na końcu sama sobie odpowiedziałaś,że chciał darmowego noclego żarcia i jeszcze seks by się przydał. Wstyd tylko,że można byc aż tak naiwnym.

PROBLEM Z TURKIEM! POMOCY!!!

04 lis 2011 - 23:16:04

no ladna historia...

PROBLEM Z TURKIEM! POMOCY!!!

04 lis 2011 - 23:17:51

Cytat
lakierkowa19
Serio? Utrzymywałaś darmozjada tureckiego, co chciał nagie zdjęcia twojej siostry,dałaś mu jedzenie, opłaciłaś (?) hotel i jeszcze mu wize do Polski załatwiałaś o_O Komediodramat normalnie.Ładne jaja.Polecam przeczytac jeszcze raz to ,co napisałaś bo na końcu sama sobie odpowiedziałaś,że chciał darmowego noclego żarcia i jeszcze seks by się przydał. Wstyd tylko,że można byc aż tak naiwnym.

PROBLEM Z TURKIEM! POMOCY!!!

04 lis 2011 - 23:19:51

za zarcie sam placil... ja nic nie placilam za niego. tak chcial zdjecia i dlatego przestalam z nim juz normlanie pisac tylko zeby sie odczepil od czasu do czasy bo groził i nagle taki numer byl ze sie wepchal ja nie wiem ja nie jstem taka zbey kogos tak zostawic, wiza i inne bylo zanim zaczely sie grozby itp. a wize kolezanka zalatwila moja a nie ja ja jej nie prosilam sam z nia pisał. No jestem glupia i naiwna wielce zakochany turas a teraz pewnie jakas dyma na balecie
A I Z AHOTEL NIE PLACILAM SAM ZAPLACIL ;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-04 23:21 przez pumaaaa.

PROBLEM Z TURKIEM! POMOCY!!!

04 lis 2011 - 23:19:55

idź do kabaretu.

PROBLEM Z TURKIEM! POMOCY!!!

04 lis 2011 - 23:20:25

ciezko sie to czytało,ale jakos zrozumiałam. Zastanawiam sie ile masz lat? Bo zachowanie jak pietnastolatki ;/jak mozna sie tak zachowac i dac sie tak komus w "balona"robic? Robic jakiemus facetowi którego nie znasz zakupy,jechac z nim do hotelu, a co Ty go w dowodzie masz za przeproszeniem? Pojąć nie moge

PROBLEM Z TURKIEM! POMOCY!!!

04 lis 2011 - 23:22:09

a wiek jest istotny prosilam o rade a nie o to zeby mi ktoś jechał. no dzięki
nie utrzymywałam to w zaden sposob bo nie wpuscilam do domu! pisalam wyraznie ze byl w hotelu i sam zaplacił. dopieor po tym jak napisał ze po spotkaniu ze mna w real nic do mnie nie czuje to zrozumialam ze o to mu chodzilo wlasnie!! bo co z tego ze gdybym go wziela do domu na 30 dni to po 30 dniahc i tak by mi powiedzial ze nic jednak nie czuje. a wykozystal by mnie tylko.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-04 23:25 przez pumaaaa.

zweryfikowana
Posty: 1.910
Ostrzeżenia: 1/5

PROBLEM Z TURKIEM! POMOCY!!!

04 lis 2011 - 23:23:17

heheh pięknie, pięknie :P weź daj sobie spokój, znajdź sobie polaka nawet na tej głupiej fotce.pl ;p

PROBLEM Z TURKIEM! POMOCY!!!

04 lis 2011 - 23:23:30

Tu na forum to ja Ci powiem tylko tyle ....uważaj na niego A jak chcesz pogadać i dowiedzieć się coś więcej to pisz na priv
P.S Mam męża Turka

PROBLEM Z TURKIEM! POMOCY!!!

04 lis 2011 - 23:24:40

Cytat
pumaaaa
a wiek jest istotny prosilam o rade a nie o to zeby mi ktoś jechał. no dzięki

jaką Ty chcesz tu radę ? jesteś naiwną gówniarą, naważyłaś sobie piwa to teraz je wypij, za własną głupotę i błędy się płaci.

PROBLEM Z TURKIEM! POMOCY!!!

04 lis 2011 - 23:26:59

puk puk jest tam coś?????????????? Ty masz chyba nierówno pod sufitem !!!!!!!!!!!!!
Też Cię pozdrawiam!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-04 23:31 przez xsoleilx18.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nienawidze swojego męża