Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

39 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oczysczenie twarzy u kosmetyczki?

29 paź 2011 - 16:07:45

Oczysczenie twarzy u kosmetyczki? Pomaga? Czy usunie mi zatkane pory wągry i trądzik?Jaki jest koszt?

zweryfikowana
Posty: 564
Ostrzeżenia: 1/5

Oczysczenie twarzy u kosmetyczki?

29 paź 2011 - 16:11:32

moim zdaniem nie opłaca się na to wydawać pieniędzy ja zapłaciłam 90zł za oczyszczenie i maseczkę z alg, twarz miałam oczyszczoną może przez tydzień, nie miałam wągrów, ale po tygodniu pory znowu się zatkały i wągry powróciły, więc lepiej kupić jakieś kosmetyki dobrze oczyszczające cere i zamykające pory

Oczysczenie twarzy u kosmetyczki?

29 paź 2011 - 16:12:21

Oj, odradzam. Kiedyś na tym byłam, to potem wstydziłam się autobusem wracać do domu, cała twarz zaczerwieniona! Byłam u jednej z lepszych kosemetyczek w mieście, zapłaciłam bodajże 70 zł. Po 2 dniach zaczerwienienie zeszło i przyznam, że naprawdę miałam ładną cerę. Żadnych wągrów, pryszczy. Ale po miesiącu i tak wszystko wróciło. Moja koleżanka chodzi na takie oczyszczanie co 4 tygodnie i ma ładną buźkę, ale mnie nie stać, żeby tyle pieniędzy na to wydawać ;)

Lepiej iść do dermatologa, niech przepisze jakieś kremy itp. Na pewno taniej wyjdzie ;)

Oczysczenie twarzy u kosmetyczki?

29 paź 2011 - 16:19:52

Tylko nie tradycyjne czyszczenie ! Odradzam. moze narobić więcej szkody niż pożytku. Ale są inne zabiegi oczyszczające i warto popytać w dobrym salonie. Byle nie zabieg mechaniczny.

zweryfikowana
Posty: 858
Ostrzeżenia: 4/5

Oczysczenie twarzy u kosmetyczki?

29 paź 2011 - 16:20:20

Nie opłaca sie. Ja tez nie bylam zadowolona. Sprobuj sama sobie zrobic wieczor pieknosci. Do garnka/ miski nalej wrzacej wody daj twarz nad nia i przykryj glowe recznikiem. Sama oczysc sobie twarz. Przecieraj to co wycisniesz chusteczkami. Kup sobie wczesniej glinke w aptece i po oczyszczeniu zrob maseczke z niej. (koszt glinki to 2,50). I polecam krem siarkowa moc na domykanie porow zeby sie tak nie syfiły. Wg mnie nie oplaca sie dawac kosmetyczce 100zł...

Oczysczenie twarzy u kosmetyczki?

29 paź 2011 - 16:21:48

Jesli chodzi o oczywszanie twarzy u kosmetyczki to prawda jest taka, ze jak pojdziesz raz to bedziesz musiala chodzic pozniej regularnie... skora na jakis czas bedzie ładna ale pozniej wagry powrocą i to w wiekszej ilosci. Ja skonczylam studium kosmetyczne i raz sie skusilam na oczyszczanie (choc nie było mi pilnie potrzebne) i dlugo pozniej zalowalam bo pojawialy mi sie ciagle nowe "problemu skorne". Teraz stawiam na maseczki oczyszczajace, peeling i tonik oczyszczajacy i mam piekna cere bez kosmetyczki.

Jesli chcesz sie koniecznie wybrac profesjonalnie oczyscic buzke to polecam mikrodermabrazje.

Oczysczenie twarzy u kosmetyczki?

29 paź 2011 - 16:21:56

ja byłam raz, zapłaciłam chyba 80zł. Fakt faktem skóra była ładniejsza ale po jakimś czasie znowu wróciła do poprzedniego stanu. Jeśli stać się by chodzić do kosmetyczki na taki zabieg regularnie to czemu nie :) jednak ja proponowałabym wizytę u dermatologa lub ginekologa (tabletki anty) :) pozdrawiam

Oczysczenie twarzy u kosmetyczki?

29 paź 2011 - 16:42:18

Nie poelcam siarkowych preparatów, jeżeli skórę masz wrażliwą albo mieszaną. Generaalnie, poradź sie dermatologa, endokrynologa a potem poszukaj dobrego salonu z nowoczesnymi metodami. Wiele salonów jest prowadzonych przez lekarzy dermatologow o dodatkowej specjalności kosmetologicznej. Nie idź do pierwszej lepszej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-29 16:47 przez perfumerka.

Oczysczenie twarzy u kosmetyczki?

29 paź 2011 - 16:47:23

Moja koleżanka studiuje kosmetologie i mówi, ze nie warto chodzic na takie zabiegi, bo nie ma twarzy idealnie oczyszczonej na stałe. zeby twarz była ładna musiałabys co miesiąc chodzic na takie zabiegi wtedy efekt by był, ale tak jednorazowo nie warto, bo zaraz znowu twarz bedzie taka jak przed zabiegiem. Zrób tak jak ktoś pisał wydaj lepiej te pieniadze na dobre kosmetyki..

Oczysczenie twarzy u kosmetyczki?

29 paź 2011 - 16:54:06

Cytat
villemo225
Moja koleżanka studiuje kosmetologie i mówi, ze nie warto chodzic na takie zabiegi, bo nie ma twarzy idealnie oczyszczonej na stałe. zeby twarz była ładna musiałabys co miesiąc chodzic na takie zabiegi wtedy efekt by był, ale tak jednorazowo nie warto, bo zaraz znowu twarz bedzie taka jak przed zabiegiem. Zrób tak jak ktoś pisał wydaj lepiej te pieniadze na dobre kosmetyki..


I na dobre zabiegi oczyszczające nowej genreacji oraz lekarza. Kosmetyki nie załatwią sprawy. Studenci niech studiuja. Na praktyke przyjdzie czas po studiach.

Oczysczenie twarzy u kosmetyczki?

30 paź 2011 - 09:47:32

A moze cos polecicie z kosmetyków lub domowe roboty?

Oczysczenie twarzy u kosmetyczki?

30 paź 2011 - 09:54:44

Treść posta została usunięta automatycznie

Oczysczenie twarzy u kosmetyczki?

30 paź 2011 - 09:55:38

Zdecydowanie tak...jednak musisz wybrać dobrą kosmetyczkę i nie skusić się na niską cenę...tylko dobry salon, w którym zapłacisz ale i efekty będą oszałamiające ;)
Sama się przekonałam...jednak co jakieś pół roku będziesz musiała powtórzyć zabieg...tak było w moim przypadku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-30 09:57 przez justyna199191.

Oczysczenie twarzy u kosmetyczki?

30 paź 2011 - 10:06:39

Ja chodzę na oczyszczanie średnio co 3 miesiące.Pomimo że nigdy nie miałam większych problemów ze skórą, to i tak ja zauważam różnicę.Oczywiście po pierwszym razie wcale jakoś nie byłam zachwycona i dopiero po kolejnych zabiegach zaczęłam widzieć zmianę.

Oczysczenie twarzy u kosmetyczki?

30 paź 2011 - 10:14:38

Nie polecam, byłam raz i po tym zabiegu wysypało mnie jeszcze bardziej. Myślałam, że skończy się na zaczerwienionej twarzy. Zapłaciłam bodajże 50 zł, ale nie pamiętam dokładnie, było to jakieś półtora roku temu.
W każdym razie każdemu odradzam chodzenie do kosmetyczek, a nalegam na to by odwiedzić dermatologa. Moja cera nie ma ani jedneg wyprysku, dzięki mojemu lekarzowi. Kosmetyczki nie mają pojęcia jak leczyć trądzić. One są od spraw usuwania zmarszczek, nawilżania i tym podobnych. Trądzik to sprawa dla lekarza. Najprędzej idź do niego!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-30 10:15 przez naszczescie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wasz staż w związku :)