Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Rozum faceta

25 paź 2011 - 21:05:28

Cytat
byk1965
Cytat
afrodyta76
Dla wygody się wiąże. Ma to co chce pod ręką a jak mu mało to skok w bok.
Z tego, co tu czytam na forum w zasadzie bardziej na związku zależy dziewczynom niż facetom. Nadskakują im, jak tylko mogą, byle ich przy sobie zatrzymać. Facet się wplącze w taki związek choć do końca nie jest przekonany a potem jest tak, jak jest.
hola hola!!!! kto nadskakuje?? chyba facet zdobywa kobiete a nie odwrotnie. tzn tak bylo za moich czasow a teraz jest inaczj

Noo było. Teraz to kobiety się nawet oświadczają -,-.

Rozum faceta

25 paź 2011 - 21:09:17

monikaaaa149 to ja musze do zony z pretensjami gdzi pierscien zareczynowy. ale sie porobilo w tym swiecie. szok!!!!!!!!!!!!!

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Rozum faceta

25 paź 2011 - 21:10:31

Jak już jest żoną to nie musisz hehe ;D. Słyszałam o wielu takich przypadkach więc mnie to nie dziwi.

Rozum faceta

25 paź 2011 - 21:14:41

jednak dawniej bylo lepiej. nie wiem jak teraz jest ale kiedys to jak byla jakas super laska to takie przecietniki nawet nie startowali do niej zeby nie bylo obciachu ze kosza dostali.

Rozum faceta

25 paź 2011 - 21:17:53

oj nie, to jakiś stereotyp.
nie wszyscy faceci są tacy.
wiele kobiet też się tak zachowuje, są różne charaktery:)

Rozum faceta

25 paź 2011 - 21:19:08

Cytat
MaszaGudicz
Cytat
martys1602
wiesz, ja też tego nie rozumiem...
z resztą tak to bywa, że faceci wolą wkładać w związek "członka" niż rozum..
Członkiem można wywołać wiele przyjemności a rozumem nie zawsze można zaspokoić napaloną niewiastę.
mozna zaspokoić, pod warunkiem, że mysli się o tym co się robi.! a niestety czlonek nie myśli, czlonek jest żądny tylko jednej sprawy :D

Rozum faceta

25 paź 2011 - 21:19:53

Cytat
byk1965
jednak dawniej bylo lepiej. nie wiem jak teraz jest ale kiedys to jak byla jakas super laska to takie przecietniki nawet nie startowali do niej zeby nie bylo obciachu ze kosza dostali.

teraz widocznie nie ma super lasek ;)))))))))

Rozum faceta

25 paź 2011 - 21:22:54

Nie tylko faceci się tak zachowują i nie ma co generalizować. My wybraliśmy bycie w związku, ponieważ tak jest nam dobrze. Lubimy swoje towarzystwo i nie wyobrażamy sobie jeździć osobno na imprezy :) jak szaleć to razem :)

Cytat
afrodyta76
Dla wygody się wiąże. Ma to co chce pod ręką a jak mu mało to skok w bok.
Z tego, co tu czytam na forum w zasadzie bardziej na związku zależy dziewczynom niż facetom. Nadskakują im, jak tylko mogą, byle ich przy sobie zatrzymać. Facet się wplącze w taki związek choć do końca nie jest przekonany a potem jest tak, jak jest.

Rzeczywiście dużo dziewczyn nadskakuje swoim facetom. Ale znam też takie pary, gdzie to faceci zabiegają o kobiety bardziej :) sama jestem tego przykładem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-25 21:43 przez Bummi.

Rozum faceta

25 paź 2011 - 21:28:51

Cytat
kiciek1985
Cytat
byk1965
jednak dawniej bylo lepiej. nie wiem jak teraz jest ale kiedys to jak byla jakas super laska to takie przecietniki nawet nie startowali do niej zeby nie bylo obciachu ze kosza dostali.

teraz widocznie nie ma super lasek ;)))))))))
i tu sie mylisz. teraz jest ich o wiele wiecej. tak zapytajcie mam czy jak byly mlode to byl taki wybor malowidel jak ja to mowie, ciuchow, kreacji. poza tym kazda kobieta ma w sobie to cos ale nie kazdy facet umie to u niej dostrzec

Rozum faceta

25 paź 2011 - 21:30:52

bo oni sie boja , ze zostana sami :)

Rozum faceta

25 paź 2011 - 21:33:35

Cytat
dominix5
bo oni sie boja , ze zostana sami :)
pewnie masz racje ale czy ty chcialabys zostac sama????? nikt tego nie chce

Rozum faceta

25 paź 2011 - 22:03:21

byk1956 - Za moich też tak było ale czytając wątki na forum widzę, że teraz jest inaczej.

Cytat
dominix5
bo oni sie boja , ze zostana sami :)
To raczej ONE się boją, że zostaną same.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-25 22:07 przez afrodyta76.

Rozum faceta

25 paź 2011 - 22:09:12

to samo idzie w drugą stronę, również kobiety zdradzają i flirtują a mimo to pchają sie w związki.

Oczywiście, nie mówie, że każdy taki jest, bo są i faceci i kobiety wporządku.

Rozum faceta

25 paź 2011 - 22:22:24

afrodyta jestes troche mlodsza ode mnie ale byly to lepsze czasy i nie bylo tyle zdrad co teraz
a do dziewczat to mam taka aluzje. popatrzcie. sa agencje niby towarzyskie. kto tam przyjmuje. kobiety tak wiec kto kogo naklania do zdrady. nie wcisniecie mi kitu ze to wina tylko facetow.

Rozum faceta

25 paź 2011 - 22:24:41

Cytat
kiciek1985
jest coś takiego jak płeć mózgu, jest nawet taka książka. wszystko zależy jaki facet ma mózg, zresztą baba też może mieć męski mózg i będzie się zachowywać jak facet


napisz mi autora i tytul na prywatnym co?



sa w zwiazku bo np dziewczyna jest zajebista nie wiem troszczy sie o faceta, gotuje mu i jest dla niego kochana, ale potzrebuje pokazac swoja meskosc jeszcze innym, bo inne go tylko pociagaja, ale wiazac sie z nimi by nie chcial



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-25 22:28 przez bajeczka-w.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

uwaga miłość