Obecnie rozmawiamy o:

Otwarcie sklepu online

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rozum faceta

25 paź 2011 - 20:36:15

Mój taki nie jest, przynajmniej ja nic o tym nie wiem x)

Rozum faceta

25 paź 2011 - 20:39:50

Cytat
kasialubiciuchy
Cytat
byk1965
a ja jestem facetem i powiem wam cos. kobiety tez sa rozne. jesli facet zdradza to cos jest nie tak w jego zwiazku. wypalil sie. pamietajcie o jednym. kobiety chca byc chwalone kokietowane itd. ale facet tez tego chce. tyle ze on sie nie bedzie tego domagal ale jesli nie jest doceniany to szuka skoku w bok
to prawda co napisales ale mi sie wydaje ze jest jeszcze jeden powod np jesli kobieta jest strasznie zazdrosna ,sprawdza go kontroluje itp to wtedy facet jak zrobi skok w bok ma z tego satysfakcje ze mu sie udalo i przechytrzyl kobiete.
masz racje ale mozna to obrocic w druga strone i bedzie tak samo. ja uwazam jedno. wzajemne zaufanie i tolerancja a wtedy nie ma skoku w bok. jestem juz kupe czasu po slubie i powiem wam ze mialem okres zeby cos zakrecic na boku ale to minelo dzieki takze zonie. potrafila sie troche zmienic w stosunku do mnie. popatrzcie te ktore mowia ze facet zdradza i to jego wina. czy wyscie sa idealami. nie ma takich.czesciowo zdrady sa wina takze kobiety.

Rozum faceta

25 paź 2011 - 20:41:23

Cytat
byk1965
Cytat
kasialubiciuchy
Cytat
byk1965
a ja jestem facetem i powiem wam cos. kobiety tez sa rozne. jesli facet zdradza to cos jest nie tak w jego zwiazku. wypalil sie. pamietajcie o jednym. kobiety chca byc chwalone kokietowane itd. ale facet tez tego chce. tyle ze on sie nie bedzie tego domagal ale jesli nie jest doceniany to szuka skoku w bok
to prawda co napisales ale mi sie wydaje ze jest jeszcze jeden powod np jesli kobieta jest strasznie zazdrosna ,sprawdza go kontroluje itp to wtedy facet jak zrobi skok w bok ma z tego satysfakcje ze mu sie udalo i przechytrzyl kobiete.
masz racje ale mozna to obrocic w druga strone i bedzie tak samo. ja uwazam jedno. wzajemne zaufanie i tolerancja a wtedy nie ma skoku w bok. jestem juz kupe czasu po slubie i powiem wam ze mialem okres zeby cos zakrecic na boku ale to minelo dzieki takze zonie. potrafila sie troche zmienic w stosunku do mnie. popatrzcie te ktore mowia ze facet zdradza i to jego wina. czy wyscie sa idealami. nie ma takich.czesciowo zdrady sa wina takze kobiety.

Dokladnie tak :). Ja mialam taki przypadek ze przyłapalam faceta jak mial na poczcie zdjęcia jakiś pólnagich dziewczyn i on swoje tez do nich wysylal. Ale ja go nigdy nie zdradzilam . Gdy się spytalam czemu to zrobil to powiedział , że głupi był :0.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-25 20:43 przez kropeczka16_ja.

Rozum faceta

25 paź 2011 - 20:42:32

Cytat
etaa89
Cytat
stopshop
Każdy chcę być pożądany, zdobywany, chwalony, komplementowany i chyba między innym dlatego faceci flirtują z innymi kobietami. Chcą się dowartościować w taki sposób.

No tak ale przy tym ranią ukochana hehe.

znałam takiego jednego...ten to się dopiero na mnie dowartościował;)flirty to była norma,zwierzenia że mu się w domu nie układa z żoną i takie tam,opowiadaliśmy sobie o swoich problemach aż w końcu się w nim zakochałam,i co?ja związku nie rozbiłam,ten mi w głowie namieszał a potem stwierdził że sobie coś uroiłam,teraz w ogóle ze mną nie gada,swoim podejściem skrzywdził mnie,bo po co się tak zachowywał,miał niejedną okazje żeby powiedzieć "odpuść",a tak nie dosyć że skrzywdził mnie to i w stosunku do żony szczery nie jest.dupek wołowy i tyle

Rozum faceta

25 paź 2011 - 20:46:04

to ze faceci przy innych sie dowartosciowoja to prawda. ale gdyby tak kobiety nie flirtowaly z zonatymi to tez problem bylby mniejszy

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Rozum faceta

25 paź 2011 - 20:46:56

Cytat
byk1965
Cytat
kasialubiciuchy
Cytat
byk1965
a ja jestem facetem i powiem wam cos. kobiety tez sa rozne. jesli facet zdradza to cos jest nie tak w jego zwiazku. wypalil sie. pamietajcie o jednym. kobiety chca byc chwalone kokietowane itd. ale facet tez tego chce. tyle ze on sie nie bedzie tego domagal ale jesli nie jest doceniany to szuka skoku w bok
to prawda co napisales ale mi sie wydaje ze jest jeszcze jeden powod np jesli kobieta jest strasznie zazdrosna ,sprawdza go kontroluje itp to wtedy facet jak zrobi skok w bok ma z tego satysfakcje ze mu sie udalo i przechytrzyl kobiete.
masz racje ale mozna to obrocic w druga strone i bedzie tak samo. ja uwazam jedno. wzajemne zaufanie i tolerancja a wtedy nie ma skoku w bok. jestem juz kupe czasu po slubie i powiem wam ze mialem okres zeby cos zakrecic na boku ale to minelo dzieki takze zonie. potrafila sie troche zmienic w stosunku do mnie. popatrzcie te ktore mowia ze facet zdradza i to jego wina. czy wyscie sa idealami. nie ma takich.czesciowo zdrady sa wina takze kobiety.

''Ponoć wina zawsze jest po obu stronach. Raz, że on zawinił dwa, że zawiniła ona''. W tym cytacie jest trochę prawdy. Chociaż znam takie przypadki, że niektórym po prostu się nudzi związek i zamiast zostawić obecnego partnera to robi właśnie ''skok w bok''. A nie ukrywajmy, że zdrada boli bardziej niż zakończenie związku, przynajmniej wg mnie. Na pytanie które zadała autorka wątku nie ma odpowiedzi. To wszystko zależy od wielu czynników tj. od charakteru faceta i również jego kobiety, od tego jak sobie ufają i czy jest im razem dobrze.. Noo i monotonia w związku też jest przyczyną zdrady. Ale jakby zrobić bilans zdradzających kobiet i mężczyzn to myślę, że kobiety by wygrały. Jeżeli można to tak nazwać..

Rozum faceta

25 paź 2011 - 20:48:32

Cytat
byk1965
to ze faceci przy innych sie dowartosciowoja to prawda. ale gdyby tak kobiety nie flirtowaly z zonatymi to tez problem bylby mniejszy

No skoro ma swoją kobietę to przy innych nie powinien się dowartościowywać

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Rozum faceta

25 paź 2011 - 20:49:54

Cytat
kropeczka16_ja
Cytat
byk1965
to ze faceci przy innych sie dowartosciowoja to prawda. ale gdyby tak kobiety nie flirtowaly z zonatymi to tez problem bylby mniejszy

No skoro ma swoją kobietę to przy innych nie powinien się dowartościowywać
Może przy swojej nie czuje się dowartościowany i dlatego robi to u innej?.

Rozum faceta

25 paź 2011 - 20:50:59

Cytat
monikaaaa149
Cytat
kropeczka16_ja
Cytat
byk1965
to ze faceci przy innych sie dowartosciowoja to prawda. ale gdyby tak kobiety nie flirtowaly z zonatymi to tez problem bylby mniejszy

No skoro ma swoją kobietę to przy innych nie powinien się dowartościowywać
Może przy swojej nie czuje się dowartościowany i dlatego robi to u innej?.

No to po co się z taką wiązał?:P

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Rozum faceta

25 paź 2011 - 20:52:46

Cytat
kropeczka16_ja
Cytat
monikaaaa149
Cytat
kropeczka16_ja
Cytat
byk1965
to ze faceci przy innych sie dowartosciowoja to prawda. ale gdyby tak kobiety nie flirtowaly z zonatymi to tez problem bylby mniejszy

No skoro ma swoją kobietę to przy innych nie powinien się dowartościowywać
Może przy swojej nie czuje się dowartościowany i dlatego robi to u innej?.

No to po co się z taką wiązał?:P

No tak można powiedzieć, że ''Widziały gały co brały'' ale można powiedzieć również ''Wszystko wychodzi w praniu'' ;DD.

Rozum faceta

25 paź 2011 - 20:54:19

Cytat
monikaaaa149
Cytat
kropeczka16_ja
Cytat
monikaaaa149
Cytat
kropeczka16_ja
Cytat
byk1965
to ze faceci przy innych sie dowartosciowoja to prawda. ale gdyby tak kobiety nie flirtowaly z zonatymi to tez problem bylby mniejszy

No skoro ma swoją kobietę to przy innych nie powinien się dowartościowywać
Może przy swojej nie czuje się dowartościowany i dlatego robi to u innej?.

No to po co się z taką wiązał?:P

No tak można powiedzieć, że ''Widziały gały co brały'' ale można powiedzieć również ''Wszystko wychodzi w praniu'' ;DD.

Dokładnie :P

Rozum faceta

25 paź 2011 - 20:55:39

Cytat
kropeczka16_ja
Cytat
byk1965
to ze faceci przy innych sie dowartosciowoja to prawda. ale gdyby tak kobiety nie flirtowaly z zonatymi to tez problem bylby mniejszy

No skoro ma swoją kobietę to przy innych nie powinien się dowartościowywać
a jezeli jego zona nie dowartosciowuje ale na kazdym kroku mowi jaki niezdara z niego itd. nie wiem jak wy ale wydaje mi sie ze kobiety uwazaja ze jak jest po slubie to juz facet ma cicho siedziec i nie bulgotac. i sie sluchac. ale jest tez wielu facetow ktorzy robia to samo z zonami tak ze problem zdrad dotyczy dwuch stron. faceta tez boli gdy zona zdradza choc wiekszosc tego nie pokazuje po katach rycza. taka jest prawda

Rozum faceta

25 paź 2011 - 20:56:24

Dla wygody się wiąże. Ma to co chce pod ręką a jak mu mało to skok w bok.
Z tego, co tu czytam na forum w zasadzie bardziej na związku zależy dziewczynom niż facetom. Nadskakują im, jak tylko mogą, byle ich przy sobie zatrzymać. Facet się wplącze w taki związek choć do końca nie jest przekonany a potem jest tak, jak jest.

Rozum faceta

25 paź 2011 - 20:57:33

Nie ma ideałów. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni flirtują/zdradzają a są w związkach. Nie można generalizować. W swoim otoczeniu bardziej spotkałam się z tym, że to kobiety bardziej flirtują, marzą o nierealnych facetach, często zajętych... Kuszą, uwodzą.
Ja nie mam takiej potrzeby, jestem szczęśliwa w swoim związku, mam zaufanie do swojego partnera. Mam nadzieję, że On jest też w stosunku do mnie fair, a jesteśmy długo ze sobą.

Rozum faceta

25 paź 2011 - 21:01:29

Cytat
afrodyta76
Dla wygody się wiąże. Ma to co chce pod ręką a jak mu mało to skok w bok.
Z tego, co tu czytam na forum w zasadzie bardziej na związku zależy dziewczynom niż facetom. Nadskakują im, jak tylko mogą, byle ich przy sobie zatrzymać. Facet się wplącze w taki związek choć do końca nie jest przekonany a potem jest tak, jak jest.
hola hola!!!! kto nadskakuje?? chyba facet zdobywa kobiete a nie odwrotnie. tzn tak bylo za moich czasow a teraz jest inaczj

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

List Piotrka do kobiet