Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 7 8 9 -->
zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
jagababa123
generalnie to mam to gdzieś
Generalnie to ja również. Ubieram barchany i jeżdżę autobusami:))...a samochód, laska....? Fajnie ,że sobie jeździ,fajnie ,ze fajnie wyglada,zyczę jej szczęścia:)))))))

Nie wkurzam się, bo jestem zdrowa psychicznie i nie zazdroszczę ludziom samochodów.

Ja tam nikomu nie zazdroszczę a już w szczególności nie przyszło by mi do głowy być zazdrosna o samochód czy ubrania jakie ma na sobie dziewczyna. Jedynie co mogłabym sobie pomyśleć to fajny auto, albo fajnie ona wyglada i tyle. Bez zazdrości, bo po co to komu.? ;)

niezweryfikowana
Posty: 113
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
modliszka80
Cytat
Inezzz
Cytat
modliszka80
Cytat
Inezzz
jak sie wykształciła, zapracowała to ma. Proste. Tylko pogratulować:) Jakoś staram się nie zazdrościć.

no nie koniecznie, czesto jest tak że to rodzice kupuja takie rzeczy, a gowniarze sie tylko lansują. Ale mnie to raczej śmieszy niż wkurza.

Ja wiem, tylko jednak wolę wierzyć że ktoś coś sam osiągnął, a nie dał dupy staruszkowi i ma. Lub że rodzice sponsorują. Dla mnie to zero. W życiu nic łatwo nie przychodzi, mi od rodziców byłoby wstyd wziąć 50zł co dopiero auto czy cos

no mam dokładnie tak samo, wole miec 20 zl w portfelu do przysłowiowego pierwszego niz wziasc od rodziców. Niestety wielu moich znajomych ma wszystko od rodziców. A śmieszy mnie gadka ich, że np buduje sobie dom. Czesto mam ochote powiedziec nie ty tylko rodzice tobie. Ale co mnie to:)

ale ty jestes glupia...pewnie masz rodzicow biednych i dlatego tak mowisz...jak mam rodzicow bogatych to niby czemu mam nie brac od nich?

Hehe, niezly watek ;D spojrze i tyle. raz widzialam jak prowadził koles a laska miala glowe w kroku,podniosla glowe i opuscila a koles zadowolony prowadzil ;D

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

a ja zazdroszczę xD muszę się tłuc w deszczu, zimno mi jak cholera, a tu laska jedzie w ciepłym samochodzie i w suchym ubraniu :D

Cytat
mamamamamamamamama
Cytat
modliszka80
Cytat
Inezzz
Cytat
modliszka80
Cytat
Inezzz
jak sie wykształciła, zapracowała to ma. Proste. Tylko pogratulować:) Jakoś staram się nie zazdrościć.

no nie koniecznie, czesto jest tak że to rodzice kupuja takie rzeczy, a gowniarze sie tylko lansują. Ale mnie to raczej śmieszy niż wkurza.

Ja wiem, tylko jednak wolę wierzyć że ktoś coś sam osiągnął, a nie dał dupy staruszkowi i ma. Lub że rodzice sponsorują. Dla mnie to zero. W życiu nic łatwo nie przychodzi, mi od rodziców byłoby wstyd wziąć 50zł co dopiero auto czy cos

no mam dokładnie tak samo, wole miec 20 zl w portfelu do przysłowiowego pierwszego niz wziasc od rodziców. Niestety wielu moich znajomych ma wszystko od rodziców. A śmieszy mnie gadka ich, że np buduje sobie dom. Czesto mam ochote powiedziec nie ty tylko rodzice tobie. Ale co mnie to:)

ale ty jestes glupia...pewnie masz rodzicow biednych i dlatego tak mowisz...jak mam rodzicow bogatych to niby czemu mam nie brac od nich?


Ona jest głupia? No chyba sobie żartujesz!! Nie zrozum mnie źle, ale co jeśli rodziców zabraknie?

Cytat
mamamamamamamamama
Cytat
modliszka80
Cytat
Inezzz
Cytat
modliszka80
Cytat
Inezzz
jak sie wykształciła, zapracowała to ma. Proste. Tylko pogratulować:) Jakoś staram się nie zazdrościć.

no nie koniecznie, czesto jest tak że to rodzice kupuja takie rzeczy, a gowniarze sie tylko lansują. Ale mnie to raczej śmieszy niż wkurza.

Ja wiem, tylko jednak wolę wierzyć że ktoś coś sam osiągnął, a nie dał dupy staruszkowi i ma. Lub że rodzice sponsorują. Dla mnie to zero. W życiu nic łatwo nie przychodzi, mi od rodziców byłoby wstyd wziąć 50zł co dopiero auto czy cos

no mam dokładnie tak samo, wole miec 20 zl w portfelu do przysłowiowego pierwszego niz wziasc od rodziców. Niestety wielu moich znajomych ma wszystko od rodziców. A śmieszy mnie gadka ich, że np buduje sobie dom. Czesto mam ochote powiedziec nie ty tylko rodzice tobie. Ale co mnie to:)

ale ty jestes glupia...pewnie masz rodzicow biednych i dlatego tak mowisz...jak mam rodzicow bogatych to niby czemu mam nie brac od nich?

Ale kto jest głupi? Ktoś kto jest życiowo zaradny? Wiadomo, jak będę miała hajs, moje dzieci nie będą biedne.. ale nie będą też wiecznie na moim garnuszku żyły bo zostaną wychowane, że jak sobie pościelesz tak się wyśpisz. Proszę o uzasadnienie swojej wypowiedzi że jesteśmy głupie.

nic sobie nie myślę, tez mam auto i fajne ciuchy na które sama zarabiam..

niezweryfikowana
Posty: 113
Ostrzeżenia: 3/5

chodzi o to że jezeli rodzice moga pomoc to czemu mialabym nie przyjmowac tej pomocy? po to oni sa, zeby mi pomagac a ja bede im pomagac jak oni beda juz starzy. nie mowie tu o skrajnych przypadkach gdzie ktos jest bardzo niezaradny zyciowo, ale jezeli ich stac zeby kupic mi fajny samochod mieszkanie to co w tym zlego? to oznacza ze jestem niezaradna? bo mam 21 lat studiuje pracuje ale nie stać mnie jeszcze zeby kupic sobie drogie auto?a oni maja pieniadze to co ja mam sie meczyc i autobusami jezdzic?meczyc sie w jakims starym tanim wynajetym mieszkaniu?w imię czego?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-19 11:46 przez mamamamamamamamama.

Mnie tylko wkurza to kiedy ja stoję na przejściu na pieszych i moknę, wszyscy kierowcy z dupami umoszczonymi na podgrzewanych fotelach mają to gdzieś. A na dokładkę chlusną mi w twarz błotem. Ale mało mnie obchodzi czy to jest super laska czy stary dziadek.

Cytat
paula_zuza
albo jestes mloda i biedna albo wlasnie taka laska i chcesz posluchac jak to ludzie Ci zazdroszcza, no nie widze innej mozliwosc zakladania takiego watku...

to samo pomyślałam

niezweryfikowana
Posty: 113
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
mrymrysia
Mnie tylko wkurza to kiedy ja stoję na przejściu na pieszych i moknę, wszyscy kierowcy z dupami umoszczonymi na podgrzewanych fotelach mają to gdzieś. A na dokładkę chlusną mi w twarz błotem. Ale mało mnie obchodzi czy to jest super laska czy stary dziadek.
a co maja stawac na kazdym przejsciu i przepuszczac kazdego bo deszcz pada? tez nie przesadzaj...maja to gdzies a co maja sie rozczulac ze ci zimno czy ze mokniesz? jeszcze niech stana i ci podwozke zaproponuja.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z facetem