Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 7 8 9 -->

Cytat
Kaja0
O masakra. Nie, nie mysle. Mysle wtedy ze ja i tak jestem lepsza :D ^^

otóż to :P ja też :D

czy wy tez macie takie cos jak przegladacie ciuchy ze nie widac niektórych zdjęć??

Cytat
angelika3a
czy wy tez macie takie cos jak przegladacie ciuchy ze nie widac niektórych zdjęć??
tak i szczerze mówiąc mnie to już zaczyna irytować... ani coś kupić ani się wymienić... nie wiem co robić

czemu mialabym jej zazdroscic? jestem zadowolona ze swojego zycia.

myślę sobie: za parę miesięcy i ja będę mieć takie autko, już niedługo. Usmiecham się:) i nie mogę się doczekać

A czego tu zazdrościć, może lepiej zastanowić się nad sobą w takiej sytuacji..

Myślę ,ze fajnie wygląda i ma fajne auto.. myślałaś, że większośc powie ''o to kur*a, ale ma furę, pewnie du*y dała jakiemuś staruchowi i jej kupił, a na ciuchy pewnie gdzieś na trasie zarabia'' ? jak masz fajne auto i ciuchy,to się ciesz, cieszymy się razem z Tobą,aczkolwiek powodu do zazdrości nie widzę,kasa rzecz nabyta. Wpadłabym w podziw, jakby taka lasencja okazała się wykwalifikowanym chirurgiem albo świetnym prawnikiem,ale tak to czym tu się zachwycac..

Cytat
modliszka80
Cytat
Inezzz
Cytat
alpina
Cytat
skarbek2012
Cytat
modliszka80
Cytat
Inezzz
Cytat
modliszka80
Cytat
Inezzz
jak sie wykształciła, zapracowała to ma. Proste. Tylko pogratulować:) Jakoś staram się nie zazdrościć.

no nie koniecznie, czesto jest tak że to rodzice kupuja takie rzeczy, a gowniarze sie tylko lansują. Ale mnie to raczej śmieszy niż wkurza.

Ja wiem, tylko jednak wolę wierzyć że ktoś coś sam osiągnął, a nie dał dupy staruszkowi i ma. Lub że rodzice sponsorują. Dla mnie to zero. W życiu nic łatwo nie przychodzi, mi od rodziców byłoby wstyd wziąć 50zł co dopiero auto czy cos

no mam dokładnie tak samo, wole miec 20 zl w portfelu do przysłowiowego pierwszego niz wziasc od rodziców. Niestety wielu moich znajomych ma wszystko od rodziców. A śmieszy mnie gadka ich, że np buduje sobie dom. Czesto mam ochote powiedziec nie ty tylko rodzice tobie. Ale co mnie to:)
ja mam wielu znajomych którzy mają od rodziców samochód, mieszkanie, co roku zagraniczne wycieczki, drogie ciuchy... jeszcze bym rozumiała gdyby ci rodzice mieli na prawdę kupe kasy ale oni sami wolą biedowac ale żeby dziecko mialo wszystko co chce;/




No takich jest wielu...zastaw się a postaw. W domu żrą chleb ze smalcem ale fura stoi pod blokiem;)


Ja uważam że nie od razu Rzym zbudowano... że jak ktoś bardzo chce, pragnie i nie boi się wyrzeczeń oraz da z siebie wszystko, to małymi kroczkami (przy tym nie bidując) osiągnie WSZYSTKO. Ja póki co studiuję zaocznie... pracy nie mam jakoś mega platnej, ale na studia kasę mam, jak musiałam uzbierac 3tys na aparat orto tez sama zebrałam... a od rodziców nie biorę absolutnie grosza... nawet wstyd mi by było, bo mieszkam z chłopakiem.

apropo aparatu..moja kolezanka ma ceramiczny, kosztowal 4500! i teraz wymyslila operacje na przesuniecie szczeki bo ma dosyc wysunieta dolna szczeke. Pomijam to ze zyje tak ponad 30 lat i pomijam to ze bol po opeacji bedzie kosmiczny.Ale koszt tej operacji to 22 tys! Oczywiscie rodzice dadza....wrrrrr


O jaaa pie**** ja taką córeczkę czy synusia bym w dupę kopnęła i niech do roboty idzie;/ w wieku 30lat?? no błagam was...

ty chyba jakies dziecko jestes,prawda??

Cytat
aniusieek
mysle sobie "co dzisiaj na obiad hmmm?" albo "nie chce mi sie isc do roboty" nie zazdroszcze nikomu samochodu ani ze jest ladnie ubrany bo ja na pewno jestem ladniej ubrana a samochod sobie kupie kiedys o !

Prawidłowe podejście.
Niby czemu wkurzać się tylko dlatego ,że ktoś ma coś lepszego. Jak auto ładne to podziwiam, jak ciuszki ładne to też. A wkurzać się, daj spokój...

czym tu się denerwować? jakoś nie zwracam uwagi na takie błachostki;p

Cytat
Iruska
nie , nie wkurzamy się. jestem dorosłą osobą a nie zazdrosną o byle gówno gówniarą.
popieram;)

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Inezzz
Cytat
modliszka80
Cytat
Inezzz
Cytat
alpina
Cytat
skarbek2012
Cytat
modliszka80
Cytat
Inezzz
Cytat
modliszka80
Cytat
Inezzz
jak sie wykształciła, zapracowała to ma. Proste. Tylko pogratulować:) Jakoś staram się nie zazdrościć.

no nie koniecznie, czesto jest tak że to rodzice kupuja takie rzeczy, a gowniarze sie tylko lansują. Ale mnie to raczej śmieszy niż wkurza.

Ja wiem, tylko jednak wolę wierzyć że ktoś coś sam osiągnął, a nie dał dupy staruszkowi i ma. Lub że rodzice sponsorują. Dla mnie to zero. W życiu nic łatwo nie przychodzi, mi od rodziców byłoby wstyd wziąć 50zł co dopiero auto czy cos

no mam dokładnie tak samo, wole miec 20 zl w portfelu do przysłowiowego pierwszego niz wziasc od rodziców. Niestety wielu moich znajomych ma wszystko od rodziców. A śmieszy mnie gadka ich, że np buduje sobie dom. Czesto mam ochote powiedziec nie ty tylko rodzice tobie. Ale co mnie to:)
ja mam wielu znajomych którzy mają od rodziców samochód, mieszkanie, co roku zagraniczne wycieczki, drogie ciuchy... jeszcze bym rozumiała gdyby ci rodzice mieli na prawdę kupe kasy ale oni sami wolą biedowac ale żeby dziecko mialo wszystko co chce;/




No takich jest wielu...zastaw się a postaw. W domu żrą chleb ze smalcem ale fura stoi pod blokiem;)


Ja uważam że nie od razu Rzym zbudowano... że jak ktoś bardzo chce, pragnie i nie boi się wyrzeczeń oraz da z siebie wszystko, to małymi kroczkami (przy tym nie bidując) osiągnie WSZYSTKO. Ja póki co studiuję zaocznie... pracy nie mam jakoś mega platnej, ale na studia kasę mam, jak musiałam uzbierac 3tys na aparat orto tez sama zebrałam... a od rodziców nie biorę absolutnie grosza... nawet wstyd mi by było, bo mieszkam z chłopakiem.

apropo aparatu..moja kolezanka ma ceramiczny, kosztowal 4500! i teraz wymyslila operacje na przesuniecie szczeki bo ma dosyc wysunieta dolna szczeke. Pomijam to ze zyje tak ponad 30 lat i pomijam to ze bol po opeacji bedzie kosmiczny.Ale koszt tej operacji to 22 tys! Oczywiscie rodzice dadza....wrrrrr


O jaaa pie**** ja taką córeczkę czy synusia bym w dupę kopnęła i niech do roboty idzie;/ w wieku 30lat?? no błagam was...

wiesz ona pracuje, mieszka sama, mieszkanie tez rodzice kupili i kredyt placa, a ta operacja to jej fanaberia, bo to komplpeks zawsze był. Ja tez tego nie kumam ale....

o ile nie ochlapie mnie przejeżdząjąc i nie stanie jak krowa na pasach, to nie;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Błagam oświećcie