Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kocham mojego kochanka...

07 paź 2011 - 18:17:06

Witam Koleżanki
Postaram się jak najmniej obszernie opowiedzieć Wam swoją historię.
Kilka lat temu poznałam pewnego chłopaka mieliśmy wtedy hmm 16 lat był moją pierwszą miłością, strasznie mi się podobał był moim ideałem. Byliśmy razem około 7 miesięcy,potem on wyjeżdżał za granicę do Anglii i mnie zostawił... po prostu zostawił... pamiętam jak strasznie cierpiałam ponad rok nie mogłam o nikim i niczym innym myśleć. Po 2 latach mi przeszło chociaż czasem o nim myślałam, mieliśmy kontakt przez maile.
On wrócił... z tym że miał już dziewczynę bardzo ładną z resztą, mówił że jest z nią szczęśliwy, ja też byłam w związku - potem rozstałam się z partnerem.
On był z nią. któregoś razu zaproponował spotkanie, pomyślałam ok spotkanie towarzyskie byłam ciekawa co u niego było bardzo miło rozmawialiśmy itp a we mnie odżyły stare uczucia (niestety) znowu zaczęłam o nim myśleć, potem znowu zaproponował spotkanie, jednak tym razem doszło do czegoś więcej... od tego momentu stałam się jego kochanką, był dla mnie wspaniały spędzaliśmy razem całą noc (przytulając się itp) widywaliśmy (i widujemy) się dwa, trzy razy w miesiącu wszystko dla niego rzucałam zmieniałam plany... w tej chwili trwa to już długo a ja czuje że go kocham...? jest mi strasznie ciężko wiem, że ma dziewczynę pewnie z nią planuje przyszłość...
Strasznie cierpię nie mogę przestać i nim myśleć chociaż chciałabym o nim zapomnieć :(
Nie wiem czego od Was oczekuję pewnie pwoeicie, że jestem straszną suką wiem że koleś ma dziewczynę a sie z nim widuję ale to jest silniejsze ode mnie ! miałam faceta w międzyczasie, ale z nim zerwałam poniewaz przytulając go myślałam o byłym...nie moge i nikim innym myśleć
Czuje się okropnie chciałabym zażyć jakąś magiczną tabletkę i zapomnieć o nim ale nie da się ... :((
Jak się odkochać? jak zapomnieć i dalej żyć :(

nikt nie pomoże? ;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-07 18:25 przez smutna87.

Kocham mojego kochanka...

07 paź 2011 - 18:38:19

skoro wrocil i sie z Toba widywal, to gdyby Cie kochal i chcial z Toba byc, to by zostawil tamta i wrocil do Ciebie, a tak to nie wiem co on sobie wyobraza, chyba nie mysli, ze bedzie mial obie ;/ a poza tym, po co Ci facet co zdradza swoja dziewczyne?

Kocham mojego kochanka...

07 paź 2011 - 18:40:33

postaw mu ultimatum.....albo dziewczyna albo ty.... i bedziesz miec jasna sprawe...

Kocham mojego kochanka...

07 paź 2011 - 18:44:06

Cytat
Yummi
skoro wrocil i sie z Toba widywal, to gdyby Cie kochal i chcial z Toba byc, to by zostawil tamta i wrocil do Ciebie, a tak to nie wiem co on sobie wyobraza, chyba nie mysli, ze bedzie mial obie ;/ a poza tym, po co Ci facet co zdradza swoja dziewczyne?

masz rację, nie chciałabym być z facetem który by mnie zdradzał nie wiem co on sobie myśli fakt faktem nic mi nigdy nie obiecywał rozum podpowiada mi kopnąć go w tyłek, ale serce cóż nie wyobrazam sobie więcej go nei zobaczyć :(

Kocham mojego kochanka...

07 paź 2011 - 18:45:12

nie mozesz z nim porozmawiac czy to z toba wiaze plany czy z ta swoja dziewczyna? Chyba to byloby najlatwiejsze bo przeciez tu na szafie nie powiedza ci co dla niego znaczysz i czy warto sie starac

Kocham mojego kochanka...

07 paź 2011 - 18:46:15

Współczuje..wiem jak to jest..ja na szczęście zostałam 'tą' wybraną.. co wyszło wszystkim na dobre. Teraz idzie nam 2 rok naszego związku...jest dobrze..Hmn szczerze nie da się odkochać. Klin leczy się klinem. Jeśli spotkasz drugiego , równie interesującego faceta to dasz sobie z tym pierwszym spokój. Spojrzysz na niego któregoś razu i stwierdzisz, że Ci przeszło ...tak to zazwyczaj wygląda...ja tak miałam.

Kocham mojego kochanka...

07 paź 2011 - 18:46:33

marnujesz sobie, jemu i tej dziewczynie życie prze taki chory "związek" smutne :(

Kocham mojego kochanka...

07 paź 2011 - 18:46:39

...ostatnio był podobny wątek...
Nie chcę Cię obrażać (bo niestety nie myślę nic dobrego o takich jak Ty), więc nie będę się więcej w tym wątku udzielać.
Napiszę tylko tyle - nie liczysz się z uczuciami tamtej dziewczyny więc my tutaj nie powinnyśmy liczyć się z Twoimi...

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Kocham mojego kochanka...

07 paź 2011 - 18:48:37

Niepotrzebnie odnawialiście kontakt. Musisz złapać silną wolę i skończyć tą zabawe..

Kocham mojego kochanka...

07 paź 2011 - 18:49:07

Cytat
Madge
...ostatnio był podobny wątek...
Nie chcę Cię obrażać (bo niestety nie myślę nic dobrego o takich jak Ty), więc nie będę się więcej w tym wątku udzielać.
Napiszę tylko tyle - nie liczysz się z uczuciami tamtej dziewczyny więc my tutaj nie powinnyśmy liczyć się z Twoimi...

bardzo dobrze powiedziane.

Kocham mojego kochanka...

07 paź 2011 - 18:49:42

Co to za facet który zdradza swoją obecną dziewczynę ze swoją byłą? Litości... Daj sobie z Nim spokój. Zrób się na bóstwo, wybierz się z koleżankami na imprezkę, róbcie sobie ''babskie wieczorki'', weekendowe wypady na piwko itp. a z czasem na pewno o Nim zapomnisz. Chciałabyś byś z chłopakiem, który będąc z Tobą z związku mógłby zdradzać Cię z tą z którą jest obecnie? BEZNADZIEJA...

Kocham mojego kochanka...

07 paź 2011 - 18:49:47

skoro on zdradza swoja obecna partnerke z Toba (niewazne ze jestes jego byla) to tylko i wylaczanie swiadczy o nim ze jest draniem. Pomysl w ten sposob, posunal sie do zdrady, skad wiesz czy Ciebie nie zdradzi za jakis czas gdybyscie byli razem ? Zdrada to zdrada. Nie ma znaczenia czy to pierwsza milosc czy przypadkowa osoba.

Kocham mojego kochanka...

07 paź 2011 - 18:50:56

on jest wielkim dupkiem i egoistą, kiedyś to zrozumiesz, teraz ci miłość zaślepiła oczy

Kocham mojego kochanka...

07 paź 2011 - 18:51:08

Cytat
miruker
Cytat
Madge
...ostatnio był podobny wątek...
Nie chcę Cię obrażać (bo niestety nie myślę nic dobrego o takich jak Ty), więc nie będę się więcej w tym wątku udzielać.
Napiszę tylko tyle - nie liczysz się z uczuciami tamtej dziewczyny więc my tutaj nie powinnyśmy liczyć się z Twoimi...

bardzo dobrze powiedziane.

no ale wiecie, to w koncu on zdradzil swoja dziewczyne no nie

Kocham mojego kochanka...

07 paź 2011 - 18:53:27

a nie jest ci przykro ze on traktuje cie jak taka lalke do lozka? zapewne spotyka sie z toba jak pokloci sie z dziewczyna albo jak chce mu sie sexu.
daj sobie z nim spokoj, on ciebie nawet nie szanuje a tym bardziej nie kocha.
dla wlasnego dobra zakoncz to jak najszybciej i sama zacznij myslec logicznie ,pomysl tez o tej jego dziewczynie potrafilabys jej spojrzac w oczy? nie chcialabys przeciez zeby twoj facet sypial z jakas panna na boku, do niczego dobrego to nie prowadzi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nie chcę Cię zranić...