Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zdradził mnie

27 paź 2011 - 19:00:57

Nigdy bym nie wybaczyła.

zdradził mnie

27 paź 2011 - 19:03:01

nie wybaczyłabym zdrady,mimo ze bardzo bym chciala,bardzo bym sie starała-to juz widze jaką meka byłby dla mnie wtedy taki zwiazek,ciagle podjerzenia,ciagle wracanie do przeszlosci...to za trudne dla mnie.

zweryfikowana
Posty: 654
Ostrzeżenia: 1/5

zdradził mnie

27 paź 2011 - 19:05:56

zrobil to raz to i zrobi drugi ! zostaw go i tyle bo mi to sie w glowie nie miesci jak tak mozna

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

zdradził mnie

27 paź 2011 - 19:07:22

ja bym wybaczyła...

zdradził mnie

27 paź 2011 - 19:07:41

jesli go kochasz to daj mu szanse. wiesz co najgorsze jest jesli osoba zdradzona sie o tym dowie wtedy ciezar odpowiedzialnosci spoczywa na niej.
pogoń dziewczyne... jesli trzeba to powyzywaj od .... i każ sie odwalic.
facetowi powiedz ze to jeden jedyny raz.
i zastanowcie sie nad swoim zwiazkiem, bo zdrada nie bierze sie z nikąd.

kiedys ja zdradzilam. w moim zwiazku bylo bardzo zle, wtedy to byl jakos nasz 5 rok bycia razem. myslelismy na powaznie o rozwodzie.
zdrada co dziwne uswiadomila mi ze chce powalczyc. teraz mamy 12 lat razem.
on nie wie, wiec cięzar nosze ja.

powodzenia

zweryfikowana
Posty: 1.211
Ostrzeżenia: 1/5

zdradził mnie

27 paź 2011 - 19:09:05

Cytat
muee


tzn u mnie to było tak, jego koleżanka z pracy, pisali, kilka razy spotkali, raz się całowali, i raz poszli do łóżka, kochali się chwilę po czym ubrał się i powiedział coś w stylu "o boże co ja jej zrobiłem?!" , mimo to nie mógł być stanowczy i to zakończyć bo bał się że ta dziewczyna mi powie, i powiedziała, wypisuje od kilku dni brednie i nie daje nam spokoju, myślała że mój chłopak z nią będzie, a mój chłopak płacze, przeprasza, zmienia numer tel, etc. a ja? nie wiem kuźwa co mam robić. po prostu się tego nie spodziewałam..
powiedz mi a skąd wiesz ze zrobił tak jAk piszesz??? masz pewność..?? ja nie ufam facetom.. i może zołza ze mnie, ale jestem mściwa. uważam że powinnaś dać sobie z nim spokój, jak to mówi połowa mojej rodziny "zrobił raz , zrobi drugi".. A jak się bardzo chcesz przekonać czy sie zmienił, to weź go z dwa miesiące trzymaj z dala od siebie.. zobacz czy bedzie do Ciebie pisał, dzwonił, przychodził itd.. . sprawdzaj go. choć ja już bym nie miała zaufania. współczuję Ci z całego serca i pozdrawiam,.
p.s a co do dziewczyny to bym jej buźkę obiła.

zdradził mnie

27 paź 2011 - 19:11:05

Zdrzadził mnie kiedyś ten moj jedyny,najwierniejszy i ukochany..
Nie dowiedziałabym sie tego gdyby nie moja intuicja ze cos jest nie tak..Okazało sie ze prowadzil juz jakby drugie zycie(tamta wiedziala o mnie) w koncu zaczal przepraszac ze nie bedzie juz nigdy wiecej..Chcialam strasznie wybaczyc bo kochalam go bezgranicznie nikogo innego sobie nie wyobrazalam,nie wyobrazalam sobie innego zycia.. To ze juz nie bedzie to sa tylko slowa...
Nie wybaczylam- po kilku latach dopiero jestem szczesliwa z innym.
A tamten? Ma zone i ja tez zdradza...
Po takim doswiadczeniu wiem, ze zdrady nigdy nie wybacze!!
Pomysl sobie jak musialo mu byc "idealnie" jak sie z nia pierd..ł ! I co wtedy niby tez myslal o Tobie? Nie wierze..

zweryfikowana
Posty: 943
Ostrzeżenia: 1/5

zdradził mnie

27 paź 2011 - 19:11:41

Jest wiele rzeczy , spraw, które można wybaczyć. Nigdy zdrady. Nigdy bym tego nie wybaczyła niezależnie od tego jaki cudowny byłby facet i jak bardzo by żałował i przepraszał. NIGDY! Nigdy też nie zdradzę, jeśli jest źle - lepiej się rozstać...

zdradził mnie

27 paź 2011 - 19:22:38

Zdrada to zdrada i jest to podłe nieważne kto to robi, starałabym sie jeszcze zrozumiec zdrade gdyby zwiazek przezywał kryzys jakies wzajemne oskarzenia brak ciepła zrozumienia wtedy człowiek podatny jest na czyjes ciepło pocieszenie ale Ty piszesz ze pisali do siebie potem sie spotkali w koncu wyladowali w łózku i tu jak dla mnie wychodzi jego perfidnosc bo juz zaczynajac mały flircik z pisaniem wie ze jest nie fair wobec ciebie a jednak w to wchodzi i pomysl ty mu piszesz słodkie słówka czekasz na niego a on za twoimi plecami organizuje sobie randke wciska ci kit ze ma jakies wazne sprawy nie moze sie z toba spotkac i siedzi sobie i szczebiocze z inna bo jak myslisz co jej mówił ze wyladowała z nim w łóżku? czy pomyslał o Tobie czy kochał cie jak szykował sie na ta randke a potem jakby nigdy nic wrócił do ciebie z jej łózka do twojego wstretne i udawał czułego faceta a powiedział bo przestraszył sie tamtej w sumie to obie was wykorzystał a łzy to jest takie powiedzenie "krokodyle łzy " moja rada jesli wybaczysz to przynajmniej niech go to wybaczenie troche kosztuje czasu przeproszen poprawien i finansowo , pozdro.

zdradził mnie

27 paź 2011 - 19:36:04

Cytat
gachi
Pomysl co on myslal kiedy sie z nią pieprzyl ! Myslal o Tobie ? o Twoich uczuciach ? O tym ze wlasnie Cie upokarza ??
Zaden facet nie zasluguje na wybaczenie ! Jak mozna zdradzic jednoczesnie mowiac swojej pannie ze sie ją kocha ?
Pamietaj ze wybaczajac facetowi dajesz mu sygnal ze jestes slaba i zrobisz wszystko dla niego, wie ze nastepnym razem jak sie lepiej postara tez Cie udobrucha.. to jest okropne..
Gdyby mnie moj facet zdradzil to NARA. Nie bede z kims kto ma w dupie moje uczucia i emocje i od tak poszedl sobie z jakas suka nie myslac czy dobrze robi. Chocby nie wiem jak go uwodzila, nie ma prawa dotknac poki jest ze mna w zwiazku !

J.W

zdradził mnie

28 lut 2012 - 17:26:24

Jeżeli po zdradzie postanowiłaś dać mu drugą szansę i jesteście razem, jednak nie ufasz mu do końca i chcesz go sprawdzić, napisz do mnie

****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)



zweryfikowana
Posty: 400
Ostrzeżenia: 1/5

zdradził mnie

28 lut 2012 - 17:30:06

ja bym wybaczyła,każdemu należ dać szanse.:)

zdradził mnie

28 lut 2012 - 17:31:31

ZDRADY SIĘ NIE WYBACZA.

zdradził mnie

28 lut 2012 - 17:36:24

zostałam zdradzona. nie wybaczyłam. nie ma takiej opcji. jak mozna pojsc z kims innym do lozka "kochajac" kogos innego. niestety. taka juz jestem. zdrada to najgorsza rzecz.

zdradził mnie

28 lut 2012 - 17:40:14

ja nie wybaczyłam :-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prosze dziewczyny doradzcie mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!