Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 13:51:05

nie, no dziewczyny nie szufladkujmy wszystkich ze względu na wiek.. znam wielu 20latków, ba - nawet i nieco młodszych facetów, ktorzy traktuja swoje dziewczyne powaznie na miare swojego wieku. tu rozwazając indywidualny przypadek twojego chłopaczka no to zadne inne wnioski sie nie nasuwaja jak takie, ze to po prostu DUPEK.. ja bym sobie na cos takiego nie pozwoliła.. aczkolwiek moglabys mu dac jeszcze jedna szanse, jesli ci zalezy.. jestescie razem tak krótko, nie utarliscie jeszcze zasad i sciezki jaka ma przebiegac wasz zwiazek. wg mnie szczera rozmowa i (o ile godnie ją przejdzie ;> ) - jeszcze jedna szansa.

Pisze z innymi kbietami

27 wrz 2011 - 21:12:43

po miesiącu i już kocha?Pfff....

Pisze z innymi kbietami

27 wrz 2011 - 21:17:39

Toż 20 latek to jeszcze dziecko! xD

Pisze z innymi kbietami

27 wrz 2011 - 21:21:37

nigdy nie interesowali mnie młodsi a nawet rówieśnicy.. sama mam męża o 6 lat starszego i nigdy bym tego nie zmieniła.

Pisze z innymi kbietami

27 wrz 2011 - 21:22:13

oboje jesteście niedojrzali

Pisze z innymi kbietami

27 wrz 2011 - 21:23:36

jaaaki dzieciak, kobieto, nie marnuj na niego czasu, po swiecie chodzi masa innych, dojrzalych facetow, a ten to jakis gowniarz, ktoremu sie wydaje ze wszystko w porzadku, jak moze miec Ciebie i fantazjowac/pisac z inna. Ciekawe jak by zareagowal gdybys sama tak postapila jak on w odwecie.

Pisze z innymi kbietami

27 wrz 2011 - 21:27:03

daj sobie z nim spokój, widać ze kręci, jest zazdrosny o Ciebie bo widać ze sam ma na sumieniu, a tak w ogóle to jak mógł Ci powiedziec o jakiejs innej ze tak pieknej kobiety jeszcze nie widzial. To chyba Ty powinnas byc dla niego najpiekniejsza. To jeszcze niedojrzały dzieciak i widac brak mu wrazen i musi sie chyba wyszaleć, tezn zwiazek nie ma sensu raczej:/

Pisze z innymi kbietami

27 wrz 2011 - 21:27:43

toć to gówniarz jeszcze...zostaw go..biorąc pod uwage fakt że faceci dojrzewają emocjonalnie później niż my kobiety wychodzi mi że nie dzieli was 6 lat tylko jakieś 10...przecież to przepaść...zostaw go..znajdź sobie starszego...dojrzalszego i bardziej odpowiedzialnego ;)

Pisze z innymi kbietami

27 wrz 2011 - 21:28:16

Będzie lepszy, olej go bo jak widać nie nadaje sie na poważny związek.. Jak większość facetów w tym wieku, a młodsi to już wgl. porażka.
Rzadko spotyka się normalnego kolesia. hehe ` ale mimo wszystko tych głupoli kochamy. ;O czy to nie jest dziwne? ;D ` ;p

Powodzenia. ;)

Pisze z innymi kbietami

27 wrz 2011 - 21:31:25

nie cały miesiąc a on cie juz kocha ?xd nie no nie wiem ile sie znacie ale to troszke zalosne :) odrazu widać że szczeniak
a tak btw sa wyjatki mój ma 19 niedługo 20 i to jest mój cud chłopak! :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-27 21:32 przez Kaha092.

Pisze z innymi kbietami

27 wrz 2011 - 21:32:19

On Ci po miesiącu mówi, że Cię kocha... Ty mu po miesiącu sprawdzasz telofon... Prawdziwy i poważny związek. Akcja rozwija się jak w brazylijskiej telenoweli. Jeszcze jakaś zdrada, nieślubne dziecko i prawie wszystkie wątki wyczerpane już zostaną. Może się wyrobicie w kolejnym miesiącu waszego związku ;) Tego co jest między wami (przynajmniej z tego co opisujesz) nie da się traktować poważnie, więc zastanów się czego oczekujesz i czy akurat takie "COŚ" jest Ci potrzebne.

Pisze z innymi kbietami

27 wrz 2011 - 22:00:08

możliwe że albo ocenia cię swoją miarą, dlatego jest tak zazdrosny..
lub zachowuje się tak, bo nie czuje się zbyt pewnie w tym związku.
może być też tak że sam nie wie czego chce, szuka przygód. ale to tylko przypuszczenia. musisz z nim szczerze porozmawiać.
chciałabym pomóc, ale nie mogę, czarodziejką nie jestem. sama znasz go najlepiej, musisz pogadać, wyczuć o co mu chodzi.. niektórzy nie mówią tego wprost..
druga sprawa- jak można po miesiącu kogoś kochać?
pozdrawiam!

Pisze z innymi kbietami

28 wrz 2011 - 20:09:38

ja tez pisze i widuję się z innymi chlopakami, bo taka juz ze mnie chłopczyca, koleżanek nie mam... ale widać on jak już tu jedna dziewczyna napisała - szuka wrażeń.
Dobrze się czuje wiedząc, ze jestes i będziesz na niego zawołanie, bo jestescie w związku, mowi ze kocha - zeby Cię uspokoić
nie koniecznie może Cię zdradzac, ale napewno go do innych ciągnie. Pół biedy ze panna jakas mu się podoba, bo cięzko nie zwrocic uwagi na piękno, ale jesli do niej wypisuje, to nie jest dobre, lubi flirtowac. Kiedys na imprezie moze sie to zle skonczyc.
swoją drogą, nie podoba mi się, ze przeglądnęlas jego telefon, są granice

Pisze z innymi kbietami

28 wrz 2011 - 20:15:18

Znajdź sobie dojrzałego faceta, ten ma jeszcze mleko pod nosem z tego co piszesz.

Jakbym znalazła smsa treści "myślę o Tobie" pisanego do innej, od razu bym kopnęła w dupę chama

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Musze sie wam pochwalić....;)