Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

46 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:43:05

Co czytam jakiś dzisiaj wątek o facetach to albo zdradza, albo pisze z byłą albo nie wiem co jeszcze..
I na myśl mi tylko przychodzi, że wszyscy to są świnie i tacy sami;/

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:43:11

Ty jesteś już dorosłą kobietą a on jeszcze dzieckiem. Możesz być mu co najwyżej matką, a nie partnerką. Wniosek z tego jeden - odpuść Go sobie. Takie moje zdanie.

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:43:25

Cytat
lola17xD
na starej piczy młodzież ćwiczy ;P

Muszę to sobie zapisać! :D

A za autorkę trzymam kciuki, znajdziesz lepszego. ; )

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:43:47

26 lat a piszesz jak 17 latka ;DD

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:44:14

jeśli chcesz instynkt macierzyński na nim rozwijać to zagłębiaj się w to dalej, ale ja bym Ci radziła odpuścić i zostawić gówniarza, bo prędzej czy później i tak poleci do tej "koleżanki";)

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:46:50

to gówniarz, daj sobie z nim spokoj, bo bedziesz tylko cierpiec. On nie smyli jeszcze o zwiazkach powaznie, chce sie wyszalec..

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:48:13

to jeszcze gówniarz jest. Teraz się pewnie chwali kolegom że ma starszą, doświadczoną laskę i wszyscy go podziwiają, a na boku zarywa do rówieśniczek, a za 10 lat to już nie będzie tak różowo. A poza tym co to za facet co mówi swojej dziewczynie o innej lasce, że piękniejszej nie widział... Masakra jakaś:/ Uwierz mi, mój narzeczony też miał siano we łbie jak miał 21lat, ja miałam 17 i byłam dużo rozsądniejsza. Ale w wieku 26 lat już nie czas na błędy moim zdaniem

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:50:18

wg mnie jest za młody jak dla ciebie, facet w tym wieku jeszcze nie jest zbyt dojrzały i jak juz ktos tu powiedzial szuka wrazen....proponuje zmienic na lepszy-starszy model zanim sprawy nie zaszly za daleko :)

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:51:15

Cytat
monicka21
Mam 26 lat i mam chłopaka, który ma 20 :), jesteśmy ze sobą nie cały miesiąc. [...]
Mi wielce wpiera że mnie kocha nad życie a tutaj pisze z inną .

Po pierwsze jesteście ze sobą dopiero miesiąc, chyba ciężko wierzyć w wielką miłość.
Po drugie dopiero miesiąc, a Ty już nie masz zaufania.
Po trzecie dopiero miesiąc więc nie będzie chyba aż takiego wielkiego żalu po tym związku.

Jak dla mnie to dzieciak (sama jestem niewiele starsza), nie chodzi o wiek tylko o dojrzałość emocjonalną.
Serio - odpuść.

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:54:03

Cytat
nayla13
Co czytam jakiś dzisiaj wątek o facetach to albo zdradza, albo pisze z byłą albo nie wiem co jeszcze..
I na myśl mi tylko przychodzi, że wszyscy to są świnie i tacy sami;/

To samo pomyślałam.

niezweryfikowana
Posty: 589
Ostrzeżenia: 3/5

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:58:34

szkoda czasu na takiego chłopaka! jest jescze młody i szuka przygod! odpusc sobie

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:59:07

Cytat
niczka1990
jaka stara taka głupia :D po co sie brałas za 20-latka? pobudka!!!

miła jesteś na prawde ;p

zweryfikowana
Posty: 1.860
Ostrzeżenia: 2/5

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 13:06:55

On jest jeszcze kurduplem i nie traktuje Cię poważnie...Ty pewnie chcesz sie ustatkowac a on nie koniecznie, przynajmniej nie w tym wieku;/

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 13:07:32

Jak nawet nie zdaje sobie z tego sprawy,że cię rani to pomyśl na jakim etapie dojrzałości emocjonalnej jest taki 20-latek.Znajdż sobie starszego,dojrzalszego

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 13:22:15

mówi Ci po miesiącu że cię kocham?? nie ośmieszaj się!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

potrzebuję pomocy..