Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:13:50

Witam wszystkie kobietki :)
Piszę tutaj ponieważ nieraz dzięki Wam udaje mi się rozwiązać problem.
Mam 26 lat i mam chłopaka, który ma 20 :), jesteśmy ze sobą nie cały miesiąc. Niby jest wszystko ok, tzn było , zauważyłam, że patrzy się perfidnie na inne kobiety w moim towarzystwie. Jak mu ostatnio o tym powiedziałam to trochę się zmienił i przestał bo wie że mi to przeszkadza.Cały czas powtarzał, że jest wierny i szczery i że nie ma nic do ukrycia. Zastanawia mnie to, że jak ktoś do mnie pisze smsa to od razu się obraża i mówi, że ja kogoś mam. Albo dzwoni z pretensjami, że się do niego nie odezwałam w ciągu 2 godzin i że na pewno coś jest nie tak:(
Wczoraj jak go nie było w pokoju przeglądnęłam jego telefon i okazało się że pisze z dziewczyną, o której mi kiedyś powiedział, że jest piękna, że nie widział tak pięknej kobiety nigdy i cały czas ją chwalił i że ona chce z nim być . Smsy typu,: myślałem o Tobie , co porabiasz itd...Mi wielce wpiera że mnie kocha nad życie a tutaj pisze z inną .
Powiedziałam mu o tym,a on się oczywiście wszystkiego wypiera, że to bez znaczenia i że to tylko koleżanka, ale jakoś w to nie wierze.Popłakał się nawet :)
Teraz do mnie wydzwania jak szalony ale ja nie odbieram, nie wiem co mu mam powiedzieć.
Nie mam czasu chyba na takie gierki. Mam swoje lata i nie wyobrażam sobie co będzie dalej , cały związek mam tak mieć? Ja mu chyba już nie zaufam.
Ps. zawsze jak jest ze mną telefon jest wyciszony :/ Co byście zrobiły na moim miejscu ?? Z góry dziękuję , wiem , że mi pomożecie buziaki

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:16:04

jaka stara taka głupia :D po co sie brałas za 20-latka? pobudka!!!

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:16:16

Co bym zrobiła? Odpuściła go sobie, bo chłopak jeszcze poszukuje wrażeń, jak widać.

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:17:40

Kopnij gówniarza w dupe ;)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:18:15

Cytat
niczka1990
jaka stara taka głupia :D po co sie brałas za 20-latka? pobudka!!!

hehe no przykro mi, ale koleżanka ma rację [;

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 1/5

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:19:03

mysle, ze jest jednak niedojrzały, mimo tego ze chłop 20letni
odpusc go sobie

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:19:24

Cytat
karolina8168
Kopnij gówniarza w dupe ;)[/quote

dokladnie

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:20:29

no niestety zeby wiek byl na odwrot to by Ci sie lepiej udalo :) ja mam odwrotna sytuacje spotykam sie z chlopakiem ktory ma 26 lat a ja 20 no i wiem ze on chce slubu dziecka , domu a ja jeszcze nie wiem czego :P

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:20:47

Zerwij z nim...Straszny gówniarz, musi sie wyszaleć..Znajdz sobie kogos starszego, kto bedzie chciał sie ustabilizować w zyciu...Powodzenia;-D

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:20:53

a co Ty sie spodziewalas po 20latku??? jest z Toba, a mysli o innej??? moze z Toba jest bo chcial zobaczyc jak to jest ze starsza???
Ja szczerze watpie by mial wobec Ciebie powazne zamiary

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:21:32

Cytat
monicka21
Co byście zrobiły na moim miejscu ??
Ja sama mam 20 lat. Kiedy patrzę na swoich rówieśników to stwierdzam, że są dziećmi. I sądzę, że on również zachowuje się dziecinnie. Oczywiście z całym szacunkiem! Mój kolega również jest młodszy od swojej dziewczyny o sześć lat (ten sam przedział wiekowy co Wy). Byłam z nimi na 3 weselach i wiesz co? KOMPLETNIE nie mogli się dogadać. Ta dziewczyna płakała, bo zachowywał sie jak dziecko, podrywał panienki itd. To nie było miłe i wcale jej się nie dziwię.
Moja rada:
Zostaw go! Póki macie tak krótki staż. Bo na początku znajomości i w ogóle bycia razem jest zafascynowanie drugą osobą, poświęcenie jej jak najwięcej czasu i pokazanie się z jak najlepszej strony. Pokazanie, że zależy Ci na drugiej osobie.

Na świecie jest wielu wartościowych mężczyzn. Na pewno trafisz na odpowiedniego:) :*



(sorki że się tak rozpisałam)

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:22:27

Kobito na co Ci gówniarz który wrażeń szuka i najchętniej by jeszcze polatał z kwiatka na kwiatek co by się "wyszumieć" w młodym wieku? ja rozumiem, że miłość nie wybiera, wiek nie ma znaczenia i takie tam, ale taka prawda, Ty pewnie już byś chciała jakiejś stabilizacji a jemu wątpie, żeby było to w głowie z tego co piszesz o jego zachowaniu. Kopnij go w dupala

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:23:08

Cytat
lagartija
Cytat
karolina8168
Kopnij gówniarza w dupe ;)[/quote

dokladnie

DOKŁĄDNIE!!!!

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:24:09

Cytat
lagartija
Cytat
karolina8168
Kopnij gówniarza w dupe ;)[/quote

dokladnie

ZGADZAM SIĘ !!!!

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Pisze z innymi kbietami

24 wrz 2011 - 12:24:37

na starej piczy młodzież ćwiczy ;P
a tak na powaznie to on jest niedojrzały, znajdz sobie kogos moze nie w swoim wieku czy starszego ale kogos powaznego i uczciwego;P to dopiero miesiac. pozbierasz sie szybko po tym zwiazku :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

18! życzenia