Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gwałciciele,pedofile..

24 wrz 2011 - 10:05:42

Jak wszystkie wiemy wiele mężczyzn ma jakieś chore schizy. Są gwałcicielami, pedofilami i dalej chyba nie trzeba wymieniać -.-
Mieszkam we wsi, i mam straszną fobię. Dziś jadę do koleżanki, ale boję się jechać przez las, a muszę przez 2 przejechać -.-
Straszne to jest, sobota więc sobie jeżdżą potwory jedne. Ile razy doświadczyłam zatrzymywania się samochodów, nasłuchałam się tyle w mediach o przypadkach gwałtów na młodych dziewczynach, a ja mam 14 lat niecałe ;/
Co mam robić gdy samochód się zatrzymuje, a facet zaczepia? Czytam w google, szukam ale to mi nie wystarcza. Boję się na prawdę że ktoś mnie porwie, niedawno we wsi niedaleko zaginął chłopak.. masakra -.-
Koleżanki się nie boją a ja tak. Co robić w lesie, na odludziu w takiej sytuacji? Jak się zachowywać, jak bronić? Będę rowerem. A co, gdy będzie ich więcej? Wymieńmy się uwagami,bo to temat bez końca ;)

Nie mam wyjścia, projekt do szkoły trzeba zrobić a mamy nie ma to mnie nie odwiezie teraz ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-24 10:10 przez Roxi202.

Gwałciciele,pedofile..

24 wrz 2011 - 10:09:05

ja też mam fobię i jako matka nie puściłabym samej córki przez las :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-24 10:09 przez marta_iwa.

Gwałciciele,pedofile..

24 wrz 2011 - 10:09:56

Mnie by chyba rodzice w tym wieku nie puścili rowerem,w nocy,przez las,zresztą samej nie przyszło by mi to do głowy,no ale.. Jak jak widzę,że ktoś za mną idzie wyjmuję telefon i udaję,że rozmawiam i mówię coś takiego "No kochanie,skończyłeś już trening,jak te nowe rękawice? Czekasz na mnie tu za rogiem,prawda?"- odpukać,nic nigdy jeszcze mi się nie stało ;)

Gwałciciele,pedofile..

24 wrz 2011 - 10:10:11

Na pewno nie wdawać się w rozmowę, a najlepiej iść w grupie. Może dobrze by było tak ustalić czas żeby nie chodzić w pojedynkę, oczywiście na ile jest to możliwe, chociaż chłopakom / sąsiadom nawet z własnej wsi też nie należy wierzyć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-24 10:11 przez szasa.

Gwałciciele,pedofile..

24 wrz 2011 - 10:11:04

najlepiej nie jedź ;> w ogóle zamknij się w domu i nie wychodź xD

Gwałciciele,pedofile..

24 wrz 2011 - 10:11:08

może noś ze sobą gaz pieprzowy na wszelki wypadek?
ja mam lat 19 i sama bym przez las nie przeszła ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-24 10:11 przez ejndzel_.

Gwałciciele,pedofile..

24 wrz 2011 - 10:11:28

Będę jechała rowerem, przez las pewnie sama a potem koleżanka przyjedzie. Co prawda w dzień no ale las i wgóle ;/

Gwałciciele,pedofile..

24 wrz 2011 - 10:12:00

kup sobie gaz pieprzowy :)

Gwałciciele,pedofile..

24 wrz 2011 - 10:12:54

Cytat
ejndzel_
może noś ze sobą gaz pieprzowy na wszelki wypadek?
ja mam lat 19 i sama bym przez las nie przeszła ;D

ale ja jadę już dziś o 2 ;d mogę wziąć dezodorant. A jak się zachowywać w sytuacji gdy samochód zwolni przy mnie, a koleś bd coś gadał?

Gwałciciele,pedofile..

24 wrz 2011 - 10:13:02

Cytat
laropademango
najlepiej nie jedź ;> w ogóle zamknij się w domu i nie wychodź xD

tak Cie to smieszy ze dziewczyna sie boi? Ja tez sie boje zboczencow
Ja mieszkam w miescie, lasow nie ma, ale sa blokowiska. staram sie po zmroku juz nie wychodzic sama z domu. nawet wyniesienie smieci odkladam na kolejny dzien rano:P
Cytat
Roxi202
Cytat
ejndzel_
może noś ze sobą gaz pieprzowy na wszelki wypadek?
ja mam lat 19 i sama bym przez las nie przeszła ;D

ale ja jadę już dziś o 2 ;d mogę wziąć dezodorant. A jak się zachowywać w sytuacji gdy samochód zwolni przy mnie, a koleś bd coś gadał?
nie zwracaj uwagi i pedem do przodu:P a dezodorant wez, zawsze to jakas bron jak po oczach mu dasz:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-24 10:14 przez madziap.

Gwałciciele,pedofile..

24 wrz 2011 - 10:15:04

Cytat
madziap
Cytat
laropademango
najlepiej nie jedź ;> w ogóle zamknij się w domu i nie wychodź xD

tak Cie to smieszy ze dziewczyna sie boi? Ja tez sie boje zboczencow
Ja mieszkam w miescie, lasow nie ma, ale sa blokowiska. staram sie po zmroku juz nie wychodzic sama z domu. nawet wyniesienie smieci odkladam na kolejny dzien rano:P
Cytat
Roxi202
Cytat
ejndzel_
może noś ze sobą gaz pieprzowy na wszelki wypadek?
ja mam lat 19 i sama bym przez las nie przeszła ;D

ale ja jadę już dziś o 2 ;d mogę wziąć dezodorant. A jak się zachowywać w sytuacji gdy samochód zwolni przy mnie, a koleś bd coś gadał?
nie zwracaj uwagi i pedem do przodu:P a dezodorant wez, zawsze to jakas bron jak po oczach mu dasz:)
Kwiatowy wezmę ;d
No hej, ja sie boję no i co? Nie moja wina że takie zagrożenia są..

Gwałciciele,pedofile..

24 wrz 2011 - 10:16:24

Ja też mam takie obawy, dlatego staram się nie włóczyć wieczorami, nie wracać nocnymi autobusami.
Zawsze możesz zadzwonić do kogoś i rozmawiać z nim przez całą drogę, ja często tak robiłam. Nie bardzo rozumiem dlaczego musisz koniecznie jechać w nocy sama przez las?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-24 10:20 przez Niczka90.

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

Gwałciciele,pedofile..

24 wrz 2011 - 10:16:27

Nie wiem ja tez mam na tym punkcie stracha.
NAjgorzej w zimie bo pracuje do 8 ( sama na pukcie) a wokoło wszystkie sklepy do 6. I jak mam wyjsc z pracy na autobus to tez w gaciach pełno....
Obawiam sie tez czasem zze jakby mi sie cos takiego przytrafiło to napewno ju nie była bym taka sama osoba pewnie w psychatryku bym wyladowała.

Gwałciciele,pedofile..

24 wrz 2011 - 10:19:05

Zapisz się na krav mage :) noś gaz przy sobie, jeżeli Ci to nie wystarcza to pałkę teleskopową w torebce. Jeżeli nie wiesz co to za urządzenie, to poczytaj o nim

Gwałciciele,pedofile..

24 wrz 2011 - 10:19:24

Dawniej nosiłam nóż w kieszeni zawsze.. schizy jak nie nie wiem co o.O
Jak samochód przerzuca za mną bieg to mam już wizję że zwalnia i się zatrzyma.. Odpowiadać mu, patrzeć na niego? Czy udawać psychicznie chorą?>

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

AFGANISTAN misja